• Mlađi referent
    10.4k
    Grbić - pola čovjek, pola kiks
  • Krizy
    35.4k
    Oko 520 minuta za Sheffield.
    20 primljenih golova.
    Ivo Grbić prima pogodak svakih 26 minuta :death:
  • Brusa
    656
    ovo je baš gadno :grimace:
  • Georg Koch
    3.3k
    Pola covjek pola kiks je
    Prava tovarcina i on je.

    Vukli njega nama u plavu boju
    Ali ne, imamo mi jedinicu svoju.

    Jedinica nasa je Nevistić
    Zamjena mu je cesto i Krkalić.

    Zagi sve gleda i godine broji
    Ponosno kaze: to su sinovi moji :smile:


    Nije nesto al moze proć'
    Od razbijanja tovara dobio sam rime moć :cool:
  • Purger
    360
    Ne znam gledate li vi sad Chelsea United, ali po meni ovaj Chelsea mi se čini skroz nekako "luzerski"

    Nevjerojatno koliko lagano primaju golove, i to zbog svojih glupih grešaka
  • Mlađi referent
    10.4k
    Dvije najjače lige svijeta, EPL i HNL će imat vrhunske borbe za naslov u zadnjim tjednima

    Mac Allister, majstorčina, ali to smo znali
  • Banana 2
    380

    Chelsea je meme team. Samo meme igrače dovode na ugovore od 10 godina.
  • Purger
    360
    Chelsea je meme team. Samo meme igrače dovode na ugovore od 10 godina.Banana 2

    Ja sam protiv privatizacije Dinama zbog Chelseaja (među ostalim)i tu se ne zajebavam. Oni su odličan primjer što se klubu dogodi kad imaš lošeg vlasnika.To što su ti Ameri učinili tom klubu bi bilo tragično da nije Chelsea u pitanju.

    Sramota za nogomet je da ti dođu par američkih milijardera i zbog profita uništi sportsku instituciju na taj način
  • Banana 2
    380

    Kužim i slažem se. Osobno sam za privatizaciju, ali jedino ako bi se nekim čudom pojaio pravi kandidat. Definitivno ne nikakvim Amerima. Ameri kao nacija sve vide kroz prizmu novca, nemaju tu aristokratsku crtu.
  • Purger
    360
    Osobno sam za privatizaciju, ali jedino ako bi se nekim čudom pojaio pravi kandidatBanana 2

    Problem je onda što nakon tog pravog kandidata?

    Jer ja sam siguran da bi s navijačke strane, Roman Abramovič (netko poput njega) za Dinamo bio super vlasnik. Ali nakon njegovih 19 godina, tko onda?

    Prije ili poslije će doć neki američki consortium ili neki iranski biznismen ko onaj Moshiri Evertonov koji ih pukom srećom nije poslao u bankrot.

    To je nešto što nikad ne želim vidjet u Dinamu.
  • Sajla
    3.2k

    Argentinci bolje gađaju od tovara, Baturina je dobro prošao
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Athletic Bilbao u finalu Kupa kralja dobio na penale Mallorcu i osvojio prvi pravi trofej nakon sezone 83/84. Bilo je vrlo emocionalno i puno suza na tribinama i za navijače Bilbaa ali i za navijače Mallorce koji su se nadali uzeti svoj drugi kup u povijesti kluba. Mallorca je svoj jedini kup osvojila 2002/03 kada je imala onu zlatnu generaciju (koja je i Hajduka izbacila u kvalifikacijama za LP) sa Samuelom Eto'om, Ibagazom, Walterom Pandianijem i Miguel Angel Nadalom.

    Athletic je inače nakon Barcelone drugi najuspješniji klub u Kupu kralja. Barcelona ima 31 naslov, Athletic Bilbao 24, Real Madrid 20, Atletico Madrid 10 itd.
  • Oluja
    3.6k
    Hajdučko srce

    Disciplinska komisija FS BiH je krajem marta odredila žestoke kazne za FK Sarajevo jer je tim sa Koševa napustio teren na revanš meču četvrtfinala Kupa BiH protiv Borca.

    Danas su u službenom glasniku FS BiH objavljene odluke Disciplinske komisije i dodatno je pojašnjeno zbog čega sportski direktor FK Sarajevo Senijad Ibričić dobio kaznu.

    “Senijad Ibričić je prije početka revanš meča četvrtfinala Kupa BiH, takmičarska sezona 2023/24, između FK Sarajevo i FK Borac Banja Luka, igrane dana 13.03.2024. godine, oko 16 sati ušao u svlačionicu za službena lica utakmice-sudije i glavnom sudiji utakmice se obratio riječima: ‘Je li te stid, znaš li gdje si došao? Znam gdje radiš, znam šta ti žena radi, znam da imaš jedno dijete, zato pripazi kako danas sudiš, znam sve o tebi!’- nakon čega se udaljio iz svlačionice
  • Eduardo
    17.2k
    Sporting je sinoć Benfici napravio nešto slično što je Dinamo napravio Hajduku. U četiri dana igrali su dvije tekme, polufinale kupa i prvenstvo. U prvoj tekmi su odigrali neriješeno čime je Sporting prošao dalje, i to na gostujućem terenu, a onda su ih sinoć na domaćem terenu dobili 2:1 golom u 90+1' i šest kola prije kraja uz utakmicu manje pobjegli im na četiri boda prednosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.