• immerwieder
    1.2k
    baš mi je drago za Gruzijce, a pogotovo da su Grkljani popušili
  • Brusa
    649
    na penale, jbt! Drago mi je i što su oni prošli a i što su grci ispali :grin:
  • Krizy
    35.1k
    Olmo zabio protiv Brazila.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Kako Slovenci mogu odigrat prijateljsku s Portugalom i ne saugat 5 komada? :scream:
  • Eduardo
    17.2k
    Frajer se sinoć "ušuljao" na stadion u Gruziji i lijepo na videu opisao kako je to učinio.

    Osiguranju stadiona predstavio se kao djelatnik tehničke podrške koji mora popraviti fragment ekrana na stadionu. Čak je donio i ljestve, lažnu iskaznicu i nešto sigurnosne opreme kako bi izgledalo što je moguće legitimnije.

    Kralj :sweat:

  • Eduardo
    17.2k
    Estevão Willian a.k.a Mesinho... mali izgleda strašno. Ima samo 16 godina i igra za Palmeiras. Kako čitam njegov je apsolutni prioritet doći u Barcelonu.

    Ima brzinu, ima šut iz daljine, ima odlične slobodnjake, potpuno je nepredvidiv u driblingu - jednostavno uništava suparnike u situacijama 1 na 1. Izgleda mi kao tehničko savršenstvo, genije. Gledao sam malo njegove isječke po X-u, strašno...

  • dzis
    565

    Izgleda dobar, ali kao i vecina "youtube Brazilaca".

    Interes Barce bi imao smisla da ovaj nije ista pozicija kao njihova nova mlada zvijezda Yamal
  • Oluja
    3.6k
    "Za mene bi Juventus bio korak unatrag u odnosu na Bolognu, klub koji radi na ispravan način. Radije bih ostao ovdje nego ikad na sebe stavio Juventusov dres. Moj otac prezire Juventus, a ja poštujem svog oca. Ne postoji novac za koji bih ondje otišao", izjavio je Calafiori.

    Ovo je stav
  • flexXy
    1.9k
    Budimir se izjednacio sa Bellinghamom na vrhu liste strijelaca La Lige
  • Krizy
    35.1k
    Ivo Grbić je u pet i pol utakmica za Sheffield primio 19 komada.
    Svaka čast
  • Juznjak
    2.9k

    Ne, ne, ne, svaka čast tebi što si se u ovim trenutcima nakon utakmice sjetio Grbića i dao nam još jedan razlog za smijat se nekom tovaru.
    E i da, nemoj slučajno zaboravit pripisat Kaliniću +1 u onoj statistici u kojoj je on pri samom svjetskom vrhu :wink:
  • Krizy
    35.1k
    A to mi je izbacilo s par engleskih portala, očito su i oni šokirani.
    Kalinić je primio 49 golova u 27 utakmica protiv Dinama. Nevjerojatno.
  • Jaro
    5.4k
    Kako mi ne fokus zadnja 2 tjedna bio samo na Hajduk-Dinamo, nisam imao pojma da su danas igrali Bayern-BVB... Kane ce jos jednu sezonu imat "sto" golova i ostat na 0 trofeja...
  • Dzoni
    101
    na stranu sto je tovar, solidno je branio zadnje dvije utakmice u ocajnom sheffieldu, 15 obrana u 2 zadnje utakmice
  • Krizy
    35.1k
    A nisam uopće to pisao jer je tovar.
    Ne sjećam se da je neki naš golman toliko golova primio u prvih par utakmica za novi klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.