• Paggini
    6k
    Sve pohvale za tu odluku, tko god da ju je donio. :up:Crusades1986

    Pohvale autobusnim prijevoznicima koji nisu htjeli iznajmljivati (u prijevodu skoro pa besplatno) davati buseve policiji. Super je ovo rješeno, rijetka pohvala policiji za brzo i efikasno ad hoc riješenje.

    Samo da pohvalim korektnost i profesionalnost policije koja nas je dočekivala, ispraćala i osiguravala.deda

    I pohvala za debelu kožu, količina zajebancije koju smo im bacali je bila čak i meni na trenutke pretjerana hahaha, ali podnijeli su ju muški i sa smijanjem.
  • rioda
    2.2k
    Gledam snimku i štopam koliko su vremena vrijeđali Dinamo i Purgere. U prvom poluvremenu cca 13 minuta, u drugom su to odmah premašili jer sam trenutno na 60. minuti i svih 15 minuta samo vrijeđaju.


    Još moram istaknuti da su u prvom poluvremenu pjevali Ima jedna duga cesta :grin:
  • Kepec
    4.4k
    Krenulo je suprotstavljanje "običnih" navijača prema Torcidi i negodovanje paljenju baklji, bacanju stolica, tučnjave, smeta im konstantno vrijeđanje Dinama umjesto da se navija za Hajduk itd.
    Raspadaju se, malo pomalo, kako rezultatski i na tablici tako i na tribinama i u svojim ludim glavama. Mi smo tu da prvotno gledamo sebe i pobjedimo sve do kraja uključujući Rijeku, ali valjalo bi s vremena na vrijeme baciti pogled na njih i s podsmijehom promatrati kako još jedna u nizu sezona odlazi u zaborav. Uživajte u njihovoj patnji dok možete jer već za par mjeseci kada krene nova sezone ide sve ispočetka, euforija, titula, ludnica.
  • Ludovic IX
    5.2k
    HNS bi možda i progledao kroz prste zgadiji ali tamo su bili i talijanski suci koji su morali bit na stadionu dodatna 2 sata zbog njihove sigurnosti.

    Hvala tovaru koji je zaslužan za strane suce.
  • The Undertaker
    4k
    Da, sramota je sad internacionalizirana. Još kad suci napišu izvještaj...
  • M94
    444
    Krenulo je suprotstavljanje "običnih" navijača prema Torcidi i negodovanje paljenju baklji, bacanju stolica, tučnjave, smeta im konstantno vrijeđanje Dinama umjesto da se navija za Hajduk itd.
    Raspadaju se, malo pomalo, kako rezultatski i na tablici tako i na tribinama i u svojim ludim glavama. Mi smo tu da prvotno gledamo sebe i pobjedimo sve do kraja uključujući Rijeku, ali valjalo bi s vremena na vrijeme baciti pogled na njih i s podsmijehom promatrati kako još jedna u nizu sezona odlazi u zaborav. Uživajte u njihovoj patnji dok možete jer već za par mjeseci kada krene nova sezone ide sve ispočetka, euforija, titula, ludnica.
    Kepec

    Uvijek je tako, baš su u kružnom toku.
    Ne znam kad točno al protiv Dile Gori je bilo nešto slično čini mi se, isto se ušlo u teren i bilo nereda oko stadiona ako se ne varam.
    Al ovo je još kamilica s obzirom kakvu su priliku prokockali, ''nikad jači'', sad ili nikad i onda će još 3. na kraju bit i ostali bez kupa.
  • masacusec
    3.1k
    Nakon tog dana, imali smo 30 emisija u udarnim terminima o navijačkim neredima, huliganizmu i Bad Blue BoysimaMathiasovi Chageri

    Uvijek je puno lakše bilo biti torcida u splitu, nego li BBB u Zagrebu, uza sve beneficije, odobravanja i opravdavanja od strane laika!
  • Kepec
    4.4k
    Ne znam kad točno al protiv Dile Gori je bilo nešto slično čini mi se,M94

    2019. kada su od Gzire ispali. Napali vlastite igrače, al nemoš ti to razumit.
  • nemapredaje
    1.9k


    Auti su ostali čitavi svi? Nije bilo kamenovanja?
  • rioda
    2.2k
    Nije bilo ni najmanjeg problema na povratku, ali treba spomenuti da je bilo baš jako puno policije, doslovno na svakom koraku
  • NORTE
    9k
    Auti su ostali čitavi svi? Nije bilo kamenovanja?nemapredaje
    Uveden je navijački kodeks na sceni. Samo šake.
  • Jurki
    8.5k
    "Neanderthalis Dalmaticus je najfascinantnija vrsta primata u svetu, tačnije oni su više poluprimati. Nešto između australopitekusa i homo habilisa. Mozak im je slabo razvijen, male zapremine, samim tim IQ veoma nizak. Nisu razvili još uvek govor i jezik, ali se sporazumevaju kricima, urlicima i mimikom. Agresivni su u sezoni parenja iliti što bi se kod pasa reklo teranja. Skloni su incestu. Nisu u stanju da razlikuju objektivno od subjektivnog, emotivno od logičnog i racionalnog. Šizofreni su, čas euforični čas ekstremno depresivni što često vodi u agresivno ponašanje. Za razliku od ostalih primata i poluprimata nisu ljubitelji banana već narkotika. Skupljaju se i organizuju u čoporu koji među naučnicima poznat kao Torcida. Zato ljudi oprez ako idete u Split, to vam je kao Safari."

    Srbi komentiraju događaje u Splitu :rofl:
  • DrawTube
    2.8k
    Rugala se sova sjenici
  • jedan u nizu
    5.8k
    Uveden je navijački kodeks na sceni. Samo šake.NORTE

    da, zato su išli sa bakljama i pobacali bi ih na nas da su došli bliže i da ih je više izašlo.

    Mene je bolio kurac za baklju, vidis da leti, vjerovatno se uspiješ izmaknuti.
    Ali stoka je takva da bi bilo moguće da topovski udar uleti na tribinu.
    Da netko pogine ili ostane invalid od toga.

    Nisu oni u tom trenutku mislili na kodeks ili ništa slično.

    Također po svemu viđenom, izgledno je da su išli prema parkiranim autima tamo ispod jugoistoka, jer su tamo pokušali probiti kordon policije koji je popriječio put prema jugozapadu.

    Jako malo je falilo da se dogode dvije velike tragedije. Sve je hipotetski ali jučer je to nažalost bilo moguće.

    Jedno je, kao što sam spomenuo, da uleti ozbiljna pirotehnika i ozlijedi ili ubije nekoga.
    Druga je da su došli bliže autima, i dovoljno bi bila jedna baklja koja završi ispod auta da se on zapali, a samim time i zapali 50 drugih auta jer su svi bili parkirani kao sardine.
    Kažem sve je hipotetski, ali jučer kodeks nije postojao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.