• Purger
    360
    A možda se samo osjeća kao da je kod kuće...Crusades1986

    :eyes:
  • striko
    1.1k
    Lik kulturno trola, nije za bana a nije ni za nebana :lol:
  • rioda
    2.2k
    I ovo kad je dobio lakat od Hohxe, vidi se da namjerno ide u taj duel iako uopće nema potrebe za tim. Zato mi je i drago da je popušio lakat u vrat
  • Jaro
    5.4k
    Suspendiran stadion znaci da nema utakmica na njemu, a ne prazne tribine, kaj ne?
  • miro
    3.1k
    ostaje Lukša a? Kaj veliš?
  • Infinity
    15.2k
    Svaki navijač dinama koji će u nedjelju navijati za pobjedu Hajduka u Rijeci je slučaj za promatranje!NORTE

    Ma ja, treba vise mrziti Hajduk i njima zeljeti zlo, to je bitnije nego ono sto je Dinamu od koristi. Pa onda pricajmo da nismo isti i da su oni smijesni kad 85 minuta mrze.

    Nece ljudi u nedjelju navijati za Hajduk kao Hajduk. Ljudi ce navijati da Rijeka izgubi, jer nam je Rijeka glavni konkurent za titulu, a nama je draza titula Dinama, nego poraz Hajduka.
  • NORTE
    9k
    Ma ja, treba vise mrziti Hajduk i njima zeljeti zlo, to je bitnije nego ono sto je Dinamu od koristi. Pa onda pricajmo da nismo isti i da su oni smijesni kad 85 minuta mrze.

    Nece ljudi u nedjelju navijati za Hajduk kao Hajduk. Ljudi ce navijati da Rijeka izgubi, jer nam je Rijeka glavni konkurent za titulu, a nama je draza titula Dinama, nego poraz Hajduka.
    Infinity
    Nama i X u Jadranskom derbiju donosi dovoljno da budemo prvaci bez naše pobjede na Rujevici.
    Naravno da ostajem pri onome napisanom.
  • Krizy
    35.5k
    Rijeka 975 minuta nije primila gol iz igre.
    Posljednji gol iz igre su primili 28.01.protiv Hajduka u 15.minuti.
    Računajući i tu utakmicu u sljedećih 975 minuta imaju gol-razliku 22-1.
    Jedini gol u tih 975 minuta su primili od Dinama iz jedanaesterca.
    Strašan niz koji mora stati, pa očekujem da izgube bar 4 boda u sljedeće 4 utakmice.
    A onda ide međusobna.
  • Infinity
    15.2k
    Jest kad bi dobili sve ostale utakmice. Sreca pa imamo trenerskog maga koji mi daje za pravo vjerovati da ce se to i dogoditi.

    Da smo mi dobri koliko ja zelim da smo dobri, ne bih se ja bavio Rijekom. Bolio bi me k*. Rijeka je u top formi, a mi igramo tako da nas sutra Istra moze dobiti. Hajduk je u takvoj formi da samo njihovi navijaci vjeruju da mogu biti prvaci, oni su davno otpali. Nek dobiju u nedjelju i ugase se sto se mene tice, ne zanimaju nakom nedjelje, jer ce mi oni biti bitna pobjeda Istre nad Rijekom.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ispadanjem tovara se pritisak seli na Rijeku, sad je dvoboj, a mnogima su i favoriti za naslov. Jaki su, ali i to će nam moguće bit adut ostatak prvenstva.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    očekujem da izgube bar 4 boda u sljedeće 4 utakmice.Krizy

    Iskreno mislim da će se Rijeka od svih protivnika koji im slijede prije nas, najlakše obračunati s Hajdukom :rofl:
    Ne bih im unaprijed upisivao 3 boda u Puli jer se Puležani uvijek posebno "napale" kad igraju s njima (npr. zadnja njihova tekma na Drosini je završila 1 1). Protiv Gorice vjerojatno dobivaju,ali ne očekujem neku rapsodiju golova (i njih su zadnji put na Rujevici dobili sa minimalnih 1 0). I onda prije Dinama im slijedi Loksa u Kranjči,a tamo su se mučili i Dinamo i Hajduk pa i sama Rijeka (u prošloj hnl tekmi s lokosima na Kranjči izvukli su samo bod). Moje neke prognoze su da pobjeđuju Hajduk i Goricu, remi u Puli protiv motivirane Istre i poraz u Kranjči nakon nekog zalutalog metka od strane Lokosa :cool:
  • San Lorenzo
    11k
    Ma ja, treba vise mrziti Hajduk i njima zeljeti zlo, to je bitnije nego ono sto je Dinamu od koristi. Pa onda pricajmo da nismo isti i da su oni smijesni kad 85 minuta mrze.

    Nece ljudi u nedjelju navijati za Hajduk kao Hajduk. Ljudi ce navijati da Rijeka izgubi, jer nam je Rijeka glavni konkurent za titulu, a nama je draza titula Dinama, nego poraz Hajduka
    Infinity

    Pobjeda hajduka znači da oni također ostaju u igri za naslov, pobjeda Rijeke znači da hajduk otpada...neznam kako može biti isto jel imamo jednog ili dva konkurenta za trofej?
    Pogotovo ako je jedan od njih užasno iritantan.
    Dio o tome gdje se izjednačava navijanje za Rijeku protiv njih i njihovo 150minutno urlanje kako nas mrze ću prokomentirati tako da ga uopće neću komentirati.
  • reziser
    6.2k
    Očekivana kazna, naravno, prekasno
    kad su ispali iz svih kombinacija za trofej i kad vise doma nemaju derbija....

    Povjerenstvo za natjecanje Hrvatskog kupa zabranilo je igranje na Poljudu do pravomoćne odluke. Dakle, ako Hajduk sljedeći tjedan bude kažnjen s određeni brojem utakmica bez gledatelja, ali smije igrati na Splitu, te ukoliko se odrekne prava na žalbu to će postati konačno. No, kako ima osam dan rok za žalbu, ne bude li slučaj dotad riješen s Osijekom će 14. travnja morati igrati na nekom drugom stadionu koji ima licencu za HNL. Geografski mu je najbliži Šibenik. Na toj utakmici imat će publiku.
  • Dudu 9
    138
    Nama x iz te utakmice najviše odgovara.
    Pod uvjetom da također pobijedimo Istru približavamo se Rijeci, a Hajduk se ne približava previše nama
  • NitkoBitan
    11.8k
    Hajduk s utakmicom vise od nas ima 2 boda manje, a Rijeka s utakmicom vise 5 bodova vise. Naravno da nam u teoriji najvise odgovara da Hajduk pobjedi jer nam je trenutno Rijeka glavni konkurent koji je u prednosti. Bilo bi lijepo otic na Rujevicu znajuci da nam je dovoljan X. Jebes Hajduk vise, sad zelim Rijeci sve najgore :yum:

    Ovi jadnici dolje nemaju vise nikakve sanse, za njih je prica gotova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.