• Eduardo
    17.3k
    Rrahmani i Napoli? Ima li tu ičega ili puko nagadjanje za sada?
  • marcio amoroso
    32k
    Mandžukić potpisao za Al-Duhail.
  • Eduardo
    17.3k
    čudno mi ga vidjeti tamo. Obožavam ga kao igrača, srce k'o planina. Sretno mu.
  • deda
    27.6k
    Ne znam, meni je to i dalje žalosno iskreno. Odlaziti u takve lige mi je jednostavno protivno shvaćanju mog poimanja sporta. Razumijem kad neki mediokritetski igrač ode kako bi zaradio penziju, ali jedan Mandžo koji je već sad zaradio za budućih 5 naraštaja. Ne i ne. :confused:
  • xavier
    11.1k
    Ja ću ponoviti da je mene po tom pitanju razočarao samo jedan igrač. Kako sam već pisao, Zvone je 90-ih bio jedini igrač koji je bio najbliže nekakvom idolu. Jednostavno je on bio simbol nečega i na njega se gledalo drugačije nego na ostale. Upravo zato sam mislio da će se jednog dana, ako bude prilike, vratiti u Maksimir na sezonu ili dvije.

    No on je izabrao posudbu u Celtu. Nakon toga više od nikog ništa ne očekujem...
  • Neki tip
    19k
    razumijem te, dijelimo to sjećanje na Zvonu kao "nekog najbliže idolu".. ja se i dan danas mozda naivno "tješim" mišlju da ničime nije htio okaljati ono što je u Dinamu nekad bio. Da nije htio "pod stare" gubiti lopte, tamniti vlastitu legendu. Znam nekako da je to naivno, ali držat ću se toga i dalje, Zvone ostaje na vrhu.
  • deda
    27.6k
    Zato danas radi u tom Milanu koji je trenutno slabiji od Dinama.
  • Neki tip
    19k
    a mi bi ga obozavali da u ovim uvjetima dođe radit u Dinamo. :brow:
  • deda
    27.6k
    Ma sad ne, ali što je to Zvone nakon karijere dao našem nogometu? Ja se čak pitam i što je on dao Dinamu? Da nije bilo 13.5. on ne bi bio bitniji igrač za modre i njihovu povijest od npr. Dražena Beseka.
  • marcio amoroso
    32k
    Ma nisam očekivao da se Mandzo vrati u Dinamo
    ali vala u Katar mu je nepotrebno ići.
    Svak ima svoje i neka mu ali radije bi igrao za tu Marsoniju iz gušta kad sam se već natukao para nego tamo za 10 milijuna nečega.
  • deda
    27.6k
    Na tom sam tragu i ja. Ne zamjeram ja njemu apsolutno to što nije došao ovdje.
  • marcio amoroso
    32k
    Nismo svi isti. Meni je apsolutno ok u kući hodati u dinamovoj dukserici i šorcu. Da imam milijune isto bj to obukao. Ok mi je i ova kava iz mog aparata koji si skoro svi mogu priuštiti.
    Ne kontam za čim trčiš ako imaš, a vjerojatno imaš već 20 milijuna na računu.
  • Papastrumf
    9.4k

    Da, samo sto je bio 13.5. i to mu nitko ne moze oduzet.
    Sve ovo nakon karijere mu ne ide na cast, ali mogu ga razumijeti, svi vidimo kako to funkcionira u nasem nogometu. Cisto sumnjam da bi nesto promijenio i da je pokusao.
  • BluePhone67
    3.2k
    - Lopovi mi viču da sam lopov, pederi govore da sam homoseksualac, a hulja mi govori da sam urotnik. Nema mjesta i za Mamića i za mene u nogometu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.