• Zagi
    5.7k
    E, nebi da je Messi u ajduku.
    Svašta
  • Purger
    360
    Nadam se
  • Mlađi referent
    11.2k


    Pa tko zna kako će ekipe izgledat tad?

    Njima je Perišić trebao dok je Livaja bio Livaja. Sad će Perišić (možda, ako bude stari) bit Livaja, a hoće li mu osigurat pomoć? Do sad su svaki put zakazali. Doduše, ovo proljeće su ih i ozljede masakrirale.

    Inače, u strahu su velike oči. Odma sad potpisujem da Perišić odigra svaku kao jučer, jer osim jednog bicikla i mlakog centaršuta je napravio ravno ništa
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    s Perisicem ili bez njega oni titulu nece vidjet barem jos 15 godina
  • Olmic
    2.9k
    na kojim si ti drogama stari moj. Kakav favorit?
  • Purger
    360

    Moje mišljenje je da će im obrana bit puno bolja nego sad, imati će Uremovića i Šarliju kao stoperski par.

    Za bekove treba pričekati još i vidjet.

    Livaja ostaje, Perišić krilo, a desno dajaku ili Trajkovski.

    Vezni red će im većinom ostat isti, vraća se Žaper, odlazi vjerojatno Pukštas.

    Ako dovedu golmana (ili se lučić skroz oporavi) i dofuraju dobrog trenera, zašto ne bi bili favoriti?

    Nadodao bih još i da Dinamo mora u najmanju ruku ostat isti po kvaliteti ko ove sezone. A to još ne znamo
  • Juznjak
    3.2k
    zašto ne bi bili favoriti?Purger

    Jer su seoska zadruga.
  • Mlađi referent
    11.2k


    Zato kaj ta postava koju si nabrojao može biti dovoljna protiv OVOG Dinama, a protiv Dinama koji je zadnjih 17 od 20 godina imao za 4 koplja jače i šire momčadi, taj Hajduk zaostaje 10 bodova na kraju prvenstva. A takav će bit opet, jer će ga novi ljudi na čelu sa Zajecom takvim napravit.


    Svakako je predaleko, ajmo mi prvo ove sezone nešto osvojit
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ako dovedu golmana (ili se lučić skroz oporavi) i dofuraju dobrog trenera, zašto ne bi bili favoriti?Purger

    Prvo sam mislio da se šališ, a vidim ti si ozbiljan. Mogu biti favoriti jedino da mi i Rijeka prodamo barem pola ekipe i ne dovedemo nikog, a oni se još dodatno pojačaju. Prije ću ja kresnut Salmu Hayek nego se to sve dogodi.
  • DiddyGuela
    1.2k


    Stari hitno promjeni dilera!
  • Zagi
    5.7k
    Se znaju uopče pojedinosti Peršićevog dolaska?
    Posudba/transfer/koliko dugo?
  • Paggini
    9.4k
    Hahaha još jedan dan, još jedno latentno Purgerovo masturbiranje na tovare....
  • Purger
    360
    Budemo na ljeto raspravljali o ovome, sad vidim da ste svi pod dojmom dvije pobjede što je i razumljivo .

    Ali hajduk sad i na početku sezone bez ozljeda su sasvim druga priča
  • rioda
    3.2k
    HNS je suodgovoran za jučerašnje nerede. Odugovlače s kaznom za utakmicu s Lokomotivom zbog koje su im po svemu trebali zatvoriti tribinu, ali to nisu učinili zbog derbija.
  • rioda
    3.2k
    Bome da, bit će opasni s pet prvotimaca koji su im operirali koljena u zadnjih šest mjeseci. Možda da uzmu Pjacu i Roga još za svaki slučaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.