• IceMan
    1.5k
    Jednostavno je.

    Dvije riječi:

    IMG-8778.jpg
  • reziser
    6.2k
    zalijepio sam kaj sam našao,možda je krivo
    .ne znam
  • Ludovic IX
    5.3k
    Rekli na kraju 15.5. I 30.5.
  • emilperska
    3.1k
    Boli me kurac i da Rijeka duplu krunu osvoji, to za nasu buducnost ima znacenje nicega.
    Bitno da ovi titoisti ne osvoje nista, mi smo s tim napravili vise nego da smo mi prvaci, a oni osvoje kup.


    Evo im kurac svima, kupat cu se u Crikvenici cijeli zivot samo da vas ne gledam titoisti..
  • Jurki
    8.5k
    Hocu duplu krunu.
  • Nolifer
    6.6k
    Ulazi Perisic, komentator na drogama,ProudAndLoud

    Sad sam ja na drogama i alkoholu i nek je nereeed nek je looom, ja te vooolim Dinaaaaaamooooooooo
  • Petar86
    578
    Ja sjedio do Boysa na zapadu, neki brat prema meni kao glumi da brise suze i nesto psuje ja mu vratio osmijeh i diga casu kao uzdravlje, on meni palac gore, nasmija se i na sljedecu zrtvu :rofl:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dvaput je dvaput,dupli jack molim!
  • San Lorenzo
    11.3k
    Na stranu Bara i tata Rukavina, ali da je mali 20godišnji Rukavina u teoriji dobio ovoliko šansi, da mu se progledalo kroz prste za ovoliki broj loših utakmica kao 25godišnjem Hoxhi, mi bi danas vjerojatno imali solidno solidno krilo da popuni poziciju do povratka Stojkovića.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Na stranu Bara i tata Rukavina, ali da je mali 20godišnji Rukavina u teoriji dobio ovoliko šansi, da mu se progledalo kroz prste za ovoliki broj loših utakmica kao 25godišnjem Hoxhi, mi bi danas vjerojatno imali solidno solidno krilo da popuni poziciju do povratka StojkovićaSan Lorenzo

    Hoxa ne zna voditi loptu bez glave zabijene u pod i gledanja u nju.

    Netko je platio odštetu za takvog igrača.
  • Filip 91
    510
    Protiv Istre očekujem 10k, zaslužili su dečki.
  • Nolifer
    6.6k
    Nadam se protiv Istre da bude startao Kaneko i konačno 4-4-2 :cheer:
  • Ijayi Atiemwen
    356
    Ja se ne sjećam da je špikić ikad zabio kad je trebalo, izuzev rujevice...
  • hardek
    1.4k
    Rukavina sa istim brojem HNL utakmica nebi bio ništa lošiji igrač od toliko zazivanog Šotićeka. Hoxha je posebna priča, ko god je donio odluku da se njega kupi (nadam se da Marić nije bio inicijator) treba isto tako naći kupca odmah na ljeto da dobijemo barem nešto za njega i zaboravimo da je ikad postojao.
  • don
    1.6k
    Nema dalje :rofl: :rofl: :rofl:

    IMG-6806.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.