• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Jesu spavali tovari ili su patrolirali ne bi li JBL zvučnik ušao u grad?

    Dj svima
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Zna li netko onda tko je otputovao u Split?
  • Noel
    4k
    Sad gledam kako smo došli preko Gorice do polufinala kupa. Ona Sučićeva lopta za prvi gol i Brodićeva realizacija je nekaj najljepše kaj smo vidjeli od Dinama u ovoj sezoni. Nadam se Brodiću danas ima mi tu energiju da utrpa dva gola prokomunističkoj Žgadiji. Dobro jutro svima!
  • Guinness
    1.9k
    Sad gledam kako smo došli preko Gorice do polufinala kupaNoel

    Još uvijek najbolja Dinamova utakmica ove sezone, odličan Dinamo taj dan.
  • Mr Anderson
    5.3k
    SN pišu da se Perković vjerojatno vraća na lijevog beka. Nadam se da to ne znači kako će RPG na klupu. U subotu je uz Thea i Brunu bio među najboljima.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Stvarno bi trebao biti tezi luzer da stavi Rileta umjesto RPG-a u prvu, ali to je Jakir pa se nikad ne zna.
  • Paggini
    6.3k


    Imat ce ptsp svaki put kad cuju "ze bluetooth device has connecteda succesfuri"
  • don
    1.6k
    ne pise SN to vec da je Jakir rekao kako bi trebalo biti 2-3 promjene i da je mozda jedan od tih i ta. U predviđenoj postavi Dinama i hajduka na SN je idalje Gabriel lijevi bek, odnosno sve isto osim Sucic/Ademi i Spikic/Kaneko.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Puno optimističniji danas, mada je moj optimizam ove sezone uglavnom značio da kiksamo, a pesimizam da dobijamo.

    Za razliku od subote manje je važna tekma, tovarima načet ili odsutan najbolji igrač, razbili smo tu blokadu Poljuda, iskustvo igranja dvije tekme u kratko vrijeme… imam dojam da smo osjetno veći favoriti nego u subotu.
  • Iskrenjak
    99
    Jooj ko će dočekat popodne!
    Fata je Fata...
  • Zagi
    4.9k
    Stvarno bi trebao biti tezi luzer da stavi Rileta umjesto RPG-a u prvudinamozivivjecno

    Jedino kaj je kombinacija Mauro-RPG turbo defanzivna.

    Čekam Ogi-RPG + Taki na krilu. To je dobitan broj.
  • Kralj77
    21
    Po meni bi bila najbolja odluka staviti Perkovića ako je spreman i RPG-a na desnu stranu. Ristovski je lav ali mislim da bi bilo dobro ako uđe nakon 50. Minute zbog žutih kartona ili pada energije. On može na bilo koju poziciju u obrani i može dati doprinos u napadu pred kraj (često zna proći na desnoj strani iza leđa krila a pogotovo kad bude bio frižak, a ovi već umorni pred kraj utakmice).

    Sučića obavezno u sredini terena, bit će i mišiću lakše i ako bi ja možda i Bulata umjesto njega (osim ako misle odmoriti Baturinu).

    Na krilu bi stavio Vidovića umjesto Hoxhe, imao je dosta vremena i po mom se nije dokazao. Kaneko i nije odigrao neku utakmicu, pa mislim da će Špikić krenuti od prve. Kulenoviću dati najmanje 15-20 minuta, sviđao mi se kad je ušao, dobro gradi loptu a može i istrčati kontru.
  • miro
    3.1k
    Jel se zna zakaj Ademi nije otputovao s ekipom?

    Edit - vidim sad da je lakša ozljeda zgloba
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jel se zna zakaj Ademi nije otputovao s ekipom?miro

    Navodno ozljeda gležnja od subote.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.