• Kujtim Shalla
    2.1k
    Sretan Uskrs svim zonašima.Kako je lijepo danas biti dinamovac, Ali kao i.tokom cijele sezone ,idemo jako i sljedecu tekmu koja je novo iskusenje . Jedna po jedna do konacno cilja. Povlavim ono sta sam rekao da mi je svejedno za kup samo da ih dobijemo sinoc. Treba ih nalupat i u kupu .
    I da dres gradjanskog je narucen uz pomoci sina . Ja nisam uspio a sin u 20 sekundi rijesio sve . Eh kad bi stigao do kupa :pray:
  • robinson
    53
    Ali transparent Najte Kaj Zameriti je samo šlag na tortu nakon rive i tekme, bravo boysi za jučer i sretan Uskrs ekipa
  • Dudu24
    95
    Šetam maloprije psa u kvartu (istok ZG), čujem iz jedne kuće da ljudi imaju uskršnji ručak i odjednom usred jela krenu pjevat visoke peći. 19 godina kompleksa...
  • DZGIS
    945
    Screenshot-20240331-142824-Instagram.jpg

    Kako to kako to?
  • DrawTube
    2.8k
    A posao u Purgergradu im je omogućio da si priušte uskršnji ručak :lol:
  • Taćini Serhio
    281


    Naravno da je Baturina bio nedavno ozlijeđen, nisam mislio na to nego na ulazak Bulata umjesto njega... Oni nisu igrači sličnog formata. Logično bi bilo da uđe Brodić, Vidovic ili Kulenovic ako zelis zabiti jos koji gol... Ali otom potom...
  • kinfa95
    485
    Jel se moze negdje pogledat snimka tekme?
  • SjevernaStrana
    640
    Jel se moze negdje pogledat snimka tekme?kinfa95

    Od 19 sati na MAXSPORT 1
  • Dudu24
    95
    Na YouTube ima sažetak od 10 min
  • Dudu24
    95

    Mislim da su auslenderi u posjeti obitelji, jer je puna ulica njemačkih tablica. Vjerojatno bi znao da u kvartu imam susjede tovare
  • Mr Anderson
    5.3k
    Treba ući u finale kupa. Mislim da su oni sad u nekoj depresiji, mi smo sad u pozitivi, a imamo i širu klupu za osvježiti ekipu. Najvjerojatnije će Karoglan ostati do srijede, sumnjam da mogu sad nekog odmah naći osim ako ne uzmu nekog iz pogona. Kad ih izbacimo, onda možda dovedu nekog jačeg trenera koji će ih razdrmat da uzmu barem bod na Rujevici.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Ako ga i smjene, mislim da sad mogu dovesti jedino nekoga poput Krstičevića, Vulića, Miše i te ekipe, a to je još gore od ovoga što imaju sad...plus, ekipa je očito odradila užasne pripreme, a sigurno ni svlačionica ne gleda blagonaklono da kapetan ekipe trenira kad mu se prohtije, što se vidi i po njegovom fizičkom izgledu.
    Nek njih još i Rijeka zakuca idući tjedan.
  • rob ljubavi
    772


    Dobro si se suzdrzao.

    Neki bi otisli po uskrsnja jaja i okitili kucu, a mozda i unutrasnjost ako su prozori otvoreni. Pricam u ime frenda.
  • Markelo
    2.5k
    Pa za nas je bolje da se tovari koliko toliko poslože i dignu za "Jadranski" derbi. Razbijanje tovara na Rujevici nama ne ide u korist
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.