• veselko tenžera
    1.2k
    kakav je bio u defanzivnim zadacima? :smile:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne znam, nisam gledao. Samo sam vidio da je ušao zadnjih 15 minuta.
  • Plava stijena
    31
    Baš ga gledao sad 15-ak minuta kaj je dobio protiv Šveda, znači kako je taj lik loš. Ima jedan na jedan izolaciju na rubu 16-terca posklizne se, zatim dobije loptu u tranziciji na centru igrališta i ima čisti dijagonalni pas suigraču koji napada s boka 16-terac on ukopan od sraha se vrti u mjestu s loptom i popuši je. Cijelo vrijeme odaje dojam igrača vrlo niskog samopouzdanja. To u subotu ne bu prošlo. Vidović je meni očajan na LW tako da ostaje opcija, Špikića staviti ili eventualno Ogija. Poznavajući našeg profu Hoxha će nam derat živce od početka na Titi.
  • Droljo
    4.8k
    Dok je oršić bio tu špikića se branilo da ne igra na svojoj poziciji zbog njega. Isto i u Gorici zbog lovrića :lol:
    Sad nemamo lijevo krilo i ovaj nemre ni to
  • Mihaljević
    8k
    Bravo!!! Pretrčao danas više nego Broz u Rusiji!
  • cibona
    1.4k
    Danas nista posebno nije odigrao, kao i inace. Nadam se da će se oporavkom stojkovica konacno preseliti na klupu
  • jedan u nizu
    5.8k
    Igrali smo vise na lijevom krilu. A on je pokazao puno manje nego ispodprosjecni Kaneko na desnoj strani na koju nismo ni igrali i koji je izasao pola sata prije Hoxhe

    Uz to sto je Kaneko imao Rileta, a Hoxha raketu iza sebe,

    Rijesiti ga se odmah na ljeto!
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hoxha je danas defenzivno dobar bio, pomogao nemali broj puta RPG-u, ali ofenzivno... ograničen ko balkon, samo trcat pravocrtno i izvodit nepotrebne rolice koda je jebeni CR7.
  • miro
    3.1k
    Znači....kod onog slobodnjaka, iz aviona se vidi koliko prostora ima i Petko mu da idealnu loptu, ovaj krene u krivu stranu....
  • db-izbjeglica
    12.7k
    dečko vodi loptu sa glavom zabijenom u pod i logično da onda ne može pravovremeno predati loptu suigračima. dok on podigne glavu, pogleda, vidi gdje su, opet spusti glavu da shvati gdje je lopta...prošla baba s kolačima.
  • Laugreano
    1.3k
    znaci u najbitnijoj pobjedi sezone, ti u svakom postu pljujes nekog igraca.
  • Ali
    1.9k

    Defenzivno dobar, pogledaj najbolju hajdukovu sansu onaj muf sam kao duh a hoxha obrambeno dobar sa rukama u dzepu na pristojnoj distanci gleda kako ovaj sam prima i cilja po golu...
    O broj uizgubljemih duela uz aut liniju je tesko vise i zbrajati...
    A ofenzivno nula... vrhunac je slaviti kad se odbije u korner... nekoliko puta ozbiljno krilo se sjuri i pita golmana gdje da mu puca, a on rola i i koci... laganini prema korneru...
    Kak je njega Belupo prodao samo nebo zna... jer mi nebumo mogli nikad nikome
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nije kapacitet za Dinamo niti taj potencijal naznacuje. Jednostavno promasen transfer i treba vidjet s Madarima ako su jos zainteresirani.
  • cibona
    1.4k
    Ne. Kritiziram one igrace koji mjesecima dobivaju priliku bez konkretnkg razloga. To su ademi, ristovski i hoxha. Nastavit cu ih kritizirati dokle god su neopravdano u prvoj postavi.

    S druge strane, danas sam pohvalio RPG-a, koji je zasluzio igrati na svojoj prirodnoj poziciji.
  • SAS1987
    13.3k
    Koristio bi ga jedino ko runnera između linija u prvom svjetskom ratu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.