• Svi na Sjever
    1.9k
    Ljudi, mi smo drugi na tablici!

    Igru necu previse kritizirat,jer vjetar nam u oba poluvremena nije išao na ruku.
  • SAS1987
    13.3k
    Ljudi, mi smo drugi na tablici!Svi na Sjever

    Very nice Jakir, great success :lol:
  • Doktor Kunić
    2.4k
    kad dođem kući na ljeto dolje da se nađemo i počastimo ko gospoda, ima puno hercegovaca tu na zoni
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    O BOŽE ZNAŠ LI KAKO JAKO VOLIM DINAMO
  • dzis
    566
    Zao mi je ljudi koji nisu navijaci..ovo je sve
  • Peškaman
    2.5k

    A šta ja znam,mogao bi neki skup Dinamovaca sa Zone ;)
    Nešto uz vodu :D
  • Kaj je
    210
    ZBOG TEBE OSVAJAMO TUĐE GRADOVE!
  • Nogo
    1.3k
    Ekipo, ovo je pobjeda za sve nas!
    Dečkima kapa do poda. Ako ih skinemo i u srijedu baciti ćemo u ponor iz kojeg nikada neće izaći.

    Petko, Berna, Rpg, Neva kapa do poda :pray:

    Sveto ime toooooo!
  • NVKOD
    708
    Kalini.jpg

    Daleko najogavniji igrač lige! Njemački sudac hladan kao špricer na svako njegovo simuliranje i izigravanje ozljede.

    Tražili su strane suce i samim time si pucali u koljeno jer bi naši suci podlegli pritisku i sudili dva nepostojeća penala. Točno se vidi kako se nitko ne žali na sudačku odluku jer zna da bi onda dobio žuti karton, eh da je tako i kod domaćih sudaca...
  • Noel
    4k
    Imamo priliku zakucat žgadiju u srijedu do kraja. Izbili smo im danas zadnju nadu i izbacili ih iz utrke za titulu a u srijedu imamo priliku da ih izbacimo iz kupa i ja bi reko pokrenemo/otvorimo pandorinu kutiju dole. Lako moguće u srijedu imamo priliku ovaj mali propali klubić poslat u KOLAPS i bankrot.
  • Maki2
    432
    Kako sam odvratan. Cak sam i instalirao HDTV da poslusam kako se onaj Karoglan gusi u svojem neznanju. Sve sam forume i Hajducke stranice vec prelisto.
  • Kruno
    134
    Eto kad ne gledam derbi oni pobjede. Sad u miru snimku pogledat.:grin:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Neću ništa komentirat osim Vam zaželit svima Sritan Uskrs! :heart:
  • Mrvica
    3.2k
    javite točan datum ako padne dogovor da skemijam nešto da dođem kući za vikend i druženje. :grin:
  • San Lorenzo
    11.1k
    Tražili su strane suce i samim time si pucali u koljeno jer bi naši suci podlegli pritisku i sudili dva nepostojeća penala. Točno se vidi kako se nitko ne žali na sudačku odluku jer zna da bi onda dobio žuti karton, eh da je tako i kod domaćih sudacaNVKOD

    Nisu oni tražili strane suce, nego im je cilj bio pritisak na ove domaće, mislim da im je hns strpao kajlu kad je presjekao i donio odluku o stranim sucima.
    Je*eš mi sve ako Čulina ili Kolarić danas ne bi 10 minuta provjeravali ruku Ristovskog ili onaj pad Kalinića pred kraj utakmice, a koliko su talentirani, možda bi i pokazali na penal pod pritiskom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.