• Mlađi referent
    10.4k
    Ako nas moraju dobit, onda neka to bude školskom akcijom, neka juda pogodi iz daljine u drugi kut, neka Livaja pogodi škarice kao protiv Lokse.

    Ne bih mogao živit s tim da milijunti put u zadnje 3 godine primimo od njih nakon kornera i krivog preuzimanja, nakon neke “livakovićevske” reakcije, nakon duge lopte među naše stopere, nakon nekog jeftinog prebacivanja glavom.
  • Noel
    4k

    Čisti marketing. Veliki plus za taj potez. Sa takvim se stvarima Dinamovština budi u navijačima a i igračima koji su negdje u inozemstvu. Žao mi kaj tu ne vidim Kramarića i Kovačića koji su veliki Dinamovci.
  • IceMan
    1.5k
    Viteštvo i junaštvo!


    Daj mi samo pobjede!
  • Mihaljević
    8k
    Nadam se da nije, da su se samo sjetili napisati.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jel ikad bilo ispisano ovoliko stranica prije utakmice?
  • Droljo
    4.8k

    Pa kad deremo već tjedan dana :lol:
  • kibic
    1k
    Svaka čast na ovome. Odlično kurenje
  • SAS1987
    13.3k
    Cjelodnevno pišanje po Splitu, Hajduku i Torcidi treba završiti našim trijumfom :wink:
  • Paggini
    6k
    odmah javili sa pričom, da su se zaključali u apartman zvali policiju i da ih je policija ispratila iz apartmana i iz grada. To nije istina.Ivan0302

    Da je ovo iole istina, sad bi bilo 30 snimaka policijskog ispracivanja Boysa od strane policije hahaha.

    Budite barem jednom u životu muškarci i navijači i prihvatite pišanje bez širenja laži, jadnici jebeni jadni. Zato vas nitko ne poštuje van vašeg usranog grada, a kamoli u Europi.
  • DrawTube
    2.8k
    Vidim da je Tovare potez bocnuo točno u živac koji je trebao. Pazi "nemaju se muda potuć nego kao curice puštaju dici i majkama" hahahahha.

    Neka netko objasni orjuni da je danas Velika Subota i da je samo njima do tučnjave i paleža danas. Ne znaju da nisi frajer ak ideš tući se , paliti i raditi štetu neg upravo ak gospodski prcaš bez da itko nastrada
  • Nolifer
    6.5k


    A kaj drugo očekivat od jugopionira, nego agresiju na blagdane, ionako ovi dani njima doli ništa to ne znači...
  • Li d1986
    75
    Jebeno puše s drugu stranu granice kako li je tek u splitu..valjda će nam vjetar bit saveznik
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kako se koprcaju po portalima :rofl:

    Asti srca koji gušt! Ajmo Dinamo!
  • NKDZ86
    230
    Svaka čast na ideji i izvedbi, grad je naš! Pišanje sa svih strana, još čekamo i na nogometnom terenu!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vidim da je Tovare potez bocnuo točno u živac koji je trebao. Pazi "nemaju se muda potuć nego kao curice puštaju dici i majkama" hahahahha.DrawTube

    "nemoj mene ja sam student" :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.