• NitkoBitan
    11.7k
    Nismo zabili pred kraj 2 puta metar i pol od gola!

    Ovo izmjenjivanje vratara dok smo u presingu je teski idiotizam. Nije da nismo u proslosti vec tako zasrali, i to u Ligi prvaka...
  • don
    1.2k
    Tko je onaj kod nas u narandzastoj majici nisam vidio? Boze sacuvaj bolje da ne komentiram
  • dzg7
    229
    Kad je treća ?
  • Filip 91
    500
    Pošteno su se ispromašivali.
  • Raul
    105
    Šteta poraza, ali nema veze, u ZG oni nemaju šanse. Atmosfera bolja na sprovodu.
  • rioda
    2.1k
    Ma nije problem vaditi golmana, nego smo ga vadili u krivom trenu, pod njihovim pritiskom. Par napada prije smo isto tako vadili golmana i jedva iznijeli loptu
  • Li d1986
    75
    Golman igrac mi nije jasan...ili je semafor krivo pokazivao rezultat
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Fino su nas tukli cijelu tekmu, nadam se da cemo ih docekati cvijecem

    Stoka
  • criticus
    1.1k
    Gledat Dinamo ove godine je čisti mazohizam
  • Juznjak
    2.9k
    Ovo je ruganje i pišanje po svima nama koji navijamo i nerviramo se. Dok oni “gaze purgere i mrze dinamo srpsko ime to” mi se zajebavamo i radimo sve ono što se nikad ne smije radit u futsalu. Zašto nisu igrali golmana igrača na 6-1 u Zagrebu neki dan i tamo glumili frajere, a ne sad i to u trenutcima kad se izvodi gol aut minut prije kraja u drugom produžetku?
  • Benito
    553
    Kad vidim da se mijenja golman dok su ovi u presingu na 6 m slabo mi dođe...nikad to neću skužit
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ma nije problem vaditi golmana, nego smo ga vadili u krivom trenu, pod njihovim pritiskom.rioda

    Vec sam napisao, to nije prvi put da se to radi i cini mi se da smo u Ligi prvaka tako primili gol kad smo pod pritiskom vadili golmana. Ovaj golman koji izlazi van mora imat osjecaj kad je sigurno izac...
  • Peškaman
    2.4k
    Bezveze doveli prolaz dalje u pitanje.
    Obadvije utakmice u Splitu su izgubili na tako glup način da ga je teško objasniti.
    Nije mi jasan Perić u onoj situaciji,znas da si na 5 akumuliranih,pusti je u aut,šta glumiš Čupića po krilu.
  • Juznjak
    2.9k
    Ovaj golman koji izlazi van mora imat osjecaj kad je sigurno izac...NitkoBitan

    Mislim da nijedan čovjek koji je ikad igrao nogomet ne bi bio siguran izać nakon izvedenog gol auta dok su ti protivnici postavili presing, takav je dogovor očito i Piplicu se ništa tu ne pita nego mu je rečeno da trči vani čim izvede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.