• Str1nger Bell
    677
    Umjesto njega na krilu radije bi onda probao s jednim od napadača ako Hoxhi ne bude išlo. Brodić ili Kulenović da glume ono što Kramarić igra u reprezentaciji.Mr Anderson

    Znači po tebi je riskantnije stavit Ogiwaru koji je igro pola karijere kao wing back na krilo, nego davat Brodiću i Kulenoviću nove uloge,a realno se ni na svojim pozicijama nisu proslavili ?
  • Jos-Optimus
    148
    Ja sam uvjeren da bi Kule jako puno donio kao krilo. Pa Mandžo je svojevremeno u Dinamu igrao desno krilo. U tom slučaju ih barem Špikić i Kule gaze i teroriziraju fizički, a nije nevažna ni komponenta ofenzivnog/defenzivnog skoka
  • Mr Anderson
    5.3k
    Znači po tebi je riskantnije stavit Ogiwaru koji je igro pola karijere kao wing back na krilo, nego davat Brodiću i Kulenoviću nove uloge,a realno se ni na svojim pozicijama nisu proslavili ?Str1nger Bell

    Naravno, možda riskantnije nije prava riječ, pričao sam s kolegom o nekoj opciji iznenađenja za protivnika u smislu koncepcije igre. Staviti figuru za figuru, odnosno rekonvalescenta beka za klasično krilo ne dobiješ baš ništa, možeš samo molit boga da ovaj nekim čudom eksplodira na neprirodnoj poziciji.
  • Orc123
    5k
    Znaci s takvim krilima bekovi na vjetrometini....pravi recept za zakucat nas do kraja. Kule moze sprintati i raditi pritisak 20min max a dalje dise na skrge i pretvara se u Petka za siromasne po pitanju trke! Brodic nikad nije bio agilan napadac, obrambeno nije discipliniran i sa takvom postavom bi se branili sa samo 8 igraca! Krila moraju igrati na krilu, a napadaci u spici...koliko smo inferiorni u posjedu lopte u formaciji 442 se najbolje vidjelo protiv Belupa kad je Brodic ostao u svlacionici na poluvremenu! Cemu kemijanje, imamo 3 krila i mogu to odigrati....treba nam pobjeda a sve si mislim da ce ovaj izvest ekipi da igraju na 0. Ako je Ogi zdrav mors igrati jer ni Risto, ni Gabrijel, ni Perkovic nisu ofenzivno nastrojeni. Mi vise nemamo kaj cekati, ne vodimo bitku sa Hajdukom vec sa Rijekom!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja sam uvjeren da bi Kule jako puno donio kao krilo. Pa Mandžo je svojevremeno u Dinamu igrao desno krilo. U tom slučaju ih barem Špikić i Kule gaze i teroriziraju fizički, a nije nevažna ni komponenta ofenzivnog/defenzivnog skokaJos-Optimus

    Naravno, Kule kao defanzivno odgovorniji ili Brodić kao profinjeniji igrač. Ali, poznavajući trenera na kraju će najvjerojatnije igrati Hoxha. Bilo bi onda dobro da Ogiwara može barem poluvrijeme odigrati beka.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Znaci s takvim krilima bekovi na vjetrometini....pravi recept za zakucat nas do kraja. Kule moze sprintati i raditi pritisak 20min max a dalje dise na skrge i pretvara se u Petka za siromasne po pitanju trke! Brodic nikad nije bio agilan napadac, obrambeno nije discipliniran i sa takvom postavom bi se branili sa samo 8 igraca! Krila moraju igrati na krilu, a napadaci u spici...koliko smo inferiorni u posjedu lopte u formaciji 442 se najbolje vidjelo protiv Belupa kad je Brodic ostao u svlacionici na poluvremenu!Orc123

    O čem ti pričaš? Protiv Belupa su bila dva krila i dvije špice, zato smo patili u vezi. Sad bi imao tri u vezi i špicu koja luta između krila i vrha napada. Miješaš kruške i jabuke.
    I kad to Kulen diše na škrge? Jedan je od spremnijih igrača koji uvijek ide 100%.
  • Jos-Optimus
    148
    Općenito, za igrati u Dinamu trebaš imati ono nešto šampionsko, kao što ima mali Baturina. Jedan Stojković je to pokazao u 15 minuta, a kad mi igrač kao Hoxha odbije pucati penal - hvala lijepo i vidimo se. Špikić ima 1000 mana, ali ima i srce, motoriku, fizikalije...Hoxha mi je baš strano tijelo u ekipi, kao da je dovučen netko s ceste da igra s dečkima. Možda se varam, ali teško, nema on kvalitetu za Dinamo. A nama u subotu trebaju muda i pristup šampiona
  • Jos-Optimus
    148
    Malo mi ispod radara prolazi to da Kulenović itekako zna igrati, a kombinatorika mu je sigurno bolja od Hoxhe. Ako je jedini argument da krilo igra zato što igra dobru obranu - onda je Kulenović dr. mr. sc za Arbera
  • Paggini
    5.6k
    Hoxha odbije pucati penal - hvala lijepo i vidimo se.Jos-Optimus

    Ovo bih ja više shvatio kao da mu je ekipa dala da puca taj penal da napokon zabije taj prvi gol, što je lijepo od ekipe, ali je malo ponižavajuće za pojedinca, tako da mogu razumiti njegovo odbijanje pucanja tog penala.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Hoxha mi je baš strano tijelo u ekipi, kao da je dovučen netko s ceste da igra s dečkima. Možda se varam, ali teško, nema on kvalitetu za Dinamo. A nama u subotu trebaju muda i pristup šampionaJos-Optimus

    Hoxha ima sindrom igrača malog kluba. Možda se on i digne na viši nivo nego je sada kad malo pohvata konce velikog kluba, ali upitno je hoće li i tada biti dovoljno dobar za nas.
  • Rakovica1986
    536
    dapače, ali i sam si vidio da smo nekoliko puta ove sezone izašli sa drukčijim sustavom i da je to izgledalo kao da su prvi put zajedno stali na teren. Bojim se ja da je nama najveci problem ove sezone bilo jako malo treninga pod isprikom igra se svaka 3 dana. Nadam se da sad kad se neigra svaka tri dana će se ipak malo bolje vidjeti neke taktičke zamisli..
  • Mr Anderson
    5.3k
    dapače, ali i sam si vidio da smo nekoliko puta ove sezone izašli sa drukčijim sustavom i da je to izgledalo kao da su prvi put zajedno stali na teren. Bojim se ja da je nama najveci problem ove sezone bilo jako malo treninga pod isprikom igra se svaka 3 dana. Nadam se da sad kad se neigra svaka tri dana će se ipak malo bolje vidjeti neke taktičke zamisli..Rakovica1986

    Je, jer smo išli s 4 ofenzivca i onda bi patili protiv lošijih ekipa. Više smo hipotetski raspravljali jeli bi se moglo njih kako iznenaditi. 99% da ćemo igrati u istom sustavu ko do sada i mi i oni, a to znači da nema nekih iznenađenja te da bi utakmicu mogao odlučiti jedan gol. Jedna greška ili jedan trenutak nečije lucidnosti.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Izgleda da je dvojba;

    Kalinic ili Lucic
    Prpic ili Elez
    Brekalo ili Benhraou ( u tom slucaju Sahiti ide desno, a Brekalo lijevo)

    Uremovic ne bi trebao biti spreman, Mouffi nije za starta kao i nas Ogiwara, te bi trebao desno Sigur


    1711568921880-hajduk-za-dinamo.jpg
  • miro
    3.1k
    Nema šanse da izađu ovak ofanzivno, mislim ja bih volio, ali ovo bi im bilo samoubojstvo
  • Nino Bule
    11.3k
    A i brekalo im mora igrat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.