• ksapi
    2k


    A tu sve ovisi o 1-2 suta, ako ih fula lako moze past. Tekma je takva da nema zajebancije i on bi morao danas 45min igrat, ali kod pivota (a i krila inace) ovisis dosta i o sreci koliko ce lopti dobiti. Za pivote je jos specificno sto cesto budu i penali na njima umjesto cistog suta, tako da je tu dosta faktora koji mogu otic u krivom smjeru.
    Nacelno mislim da ce proci to, ali klasu losiji par nego ova tri koja sam stavio jucer i prekjucer.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sljedeći onda ide Dibirov, sve jasno. Vrijedi mi rizika onda. Računam da će zabiti i jednog iz igre :grin:bongo

    Si igrao na Čupka, pogodio sedmerce 5/5.
  • rob ljubavi
    772


    Ima li koji igrac danas vrijedan odigrati?
  • ksapi
    2k


    Ima, ali napisem tek kasnije kad ja sve uplatim sebi, kao i ovih dana
  • rob ljubavi
    772


    Podrazumijeva se.

    Samo zanimljivost glede Fabregasa kojeg se spominjalo, u SS je na 3.5+ 2 kvota, dok je u Favbetu na 4.5- 1.95 kvota
  • bongo
    618


    Na kraju ukupan over golova 53,5

    Taman :lol:
  • ksapi
    2k
    Bodo under 2.5 (Szeged-Veszprem)

    Bodo je šuter, napadački koristan protiv plićih zona, ali mu je veliki minus obrana gdje nije bajan. Szeged na istoj poziciji (lijevi vanjski) ima Szitu koji je odličan half i Mačkovšeka koji je dobar centarhalf te iz tog razloga njih dvojica više igraju (napadački nisu puno lošiji od Bode, ako i jesu uopće lošiji).

    Njegove brojke u LP i jačim ligaškima su ovakve:
    PSG 3/5 (bez Szite) i 1/3, Kiel 0/3 i 0/3, Aalborg 0/0 i 2/3, Kolstad 0/1 i 5/8, Kielce 0/0 i 3/6 (bez Szite i Mačkovšeka), Zagreb 1/3 i ¼ (bez Szite), Eurofarm ½ i 0/0 + liga Veszprem 0/1.
    Dakle ovdje je jedini minus Kolstad, ostali padoviu su tekme bez Szite (PSG) te Szite i Mačkovšeka (Kielce). Ako gledamo tekme gdje su bili kompletni on ima 11/12 undera, samo jednom je dao 2 gola, sve ostalo je 0 i 1.

    Po prirodi je on divljak koji dosta puca i ovo može past i s manjom minutažom, ali iz ovih 11/12 je jasno da šansa za to nije velika.
  • ksapi
    2k
    Opet ladno.. 0/1, igrao 10min samo :cool:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Imaš koga za PSG da se uzme ?
  • rob ljubavi
    772


    danas ispratim Boda i koleginog Lakića, i sad Bodo uđe.

    Jučer kad je Karlsson trebao uć trener ga vrati na klupu :lol:
  • javolimtebejako
    615
    i ja, i upalim zadar na areni, lakić puca tricu u zadnjoj sekundi kad ono kurac :lol:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Krka - Cedevita +7.5 2 1.85

    Danas par koji uzimam sigurno Cedevita Olimpija se i dalje bori za 4. mjesto i prednost domaćeg terena dok Krka je pri dnu što samo dokazuje koliko je igra kod njih loša ...Ono što treba napomenuti da nema laganog ritma kod Cedevite jer u slučaju istog omjera pobjeda i poraza sa Megom gube prednost domaćeg terena što im dosta znači ..Očekivao sam veću granicu ali definitivno par koji mi je prvi izbor od košarke :)

    Za hrabrije ima i veći hendikep od 14+ po 3 kvoti ..njega uzimam u sistemu nekom
  • Droljo
    4.7k
    Jučer me spasio cash out :lol:
    Na poluvremenu bilo 1:1 i tad sam uzeo lovu. Ubili ih ovi drugo pol.... :rofl:
    Screenshot-2024-03-30-11-27-47-243-edit-com-android-chrome.jpg
  • Carrasco
    4k
    Na ovakvoj kvoti bi baš bila šteta ne probati na zakuhtalog Dimitrova sutra unatoč vanserijskoj igri Sinnera protiv Medvedeva... 20240330-112930.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.