• Droljo
    4.9k
    Evo ispratio sam vas. I vjerojatno zacoprao sve :snicker:
    Screenshot-2024-03-30-11-42-24-140-edit-com-android-chrome.jpg
  • Zagreb1992
    1.2k
    Cedevita Olimpija izašla u slow modeu na tekmu ..ovo je gore nego u eurokup utakmicama
  • javolimtebejako
    657
    to je zato što smo kolega droljo i ja odigrali :lol:
  • Bernard
    329
    Pobjeda Dinama, crveni i kazneni udarac. Za 5 eura 90.jbg neam vremena stavit fotku tiketa.
  • ksapi
    2.1k
    Nemam baš vremena opširno pisati analize, ali evo dva solidna igrača za danas (EHF liga):

    Lindberg over 4.5
    Slična priča kao prošli tjedan, margina je sada za gol viša, ali meni je to i dalje dobro. Garantiranih 60min, prvi na penalu i garantiranih dosta šuteva iz igre. U gotovo svim bitnim utakmicama sezone ima overe (tu je igrao 60min) pa ga treba uzeti i danas.

    B.Vujović under 4.5
    Margina je narasla jer je zadnje dvije igrao full zbog izostanka prvog DV Uščins koji se danas vraća. U te dvije tekme Vujović je imao 5/9 i 7/10, ali ranije sa Uscinsom u sastavu ima 11 undera u zadnjih 12 tekmi - jedini over je s Balingenom kada se Uščins ozlijedio tokom tekme. Ne znam točno koliko je Uščins spreman, možda neće igrati 45min kao inače u zadnje vrijeme, ali za poluvrijeme vjerojatno jest pa je ovo svakako pretjerana margina. Tekma je za Hannover dosta bitna i oni će ovdje potrošiti Uščinsa koliko će on god moći.

    Romdhane over 2.5 (ima ga samo PSK od naših)
    Kadettenu danas nema LV Marosa i Pietrasika pa je tu Romdhane ostao kao jedina opcija. U prvoj tekmi s Fuchseom ima 5/7 kada je Pietrasik igrao prvih 15ak minuta i Maros s normalnom minutažom, a u ligi s Thunom 4/9 u aktualnom sastavu - mislim da se na 2.5 ovo mora uzeti.
    Minus je što se zadnju vratio SV Matzken nakon tri mjeseca pauze, kada on igra onda i Canellas može na LV, ali očekujem Romdhanea tu sa barem 40ak minuta na terenu i prema 10 šuteva danas pa se ova margina mora uzeti.

    Za ubiti porez imate zicere iz rukometa Barcu, Elverum, Hrvatsku žene
  • rob ljubavi
    772


    Baš gledam ponudu i vidim dvojac iz Kadettena nedostaje i pikiram Canelleasa, rekoh idem provjerit Zonu i vidim opširniju analizu, fala lepa :D

    Za Vujovića gledao isto under, ali nisam mogao naći info o povratku Uscinsa.

    Kaj misliš o Klarici sutra na 3,5?
  • Droljo
    4.9k
    Za ubiti porez imate zicere iz rukometa Barcu, Elverum, Hrvatsku ženeksapi

    Na supersportu su 1.01 koeficijenti na te ubijače poreza :lol:
  • ksapi
    2.1k


    Pa da, to je dovoljno za ubiti dio poreza.. nije skroz, ali je bolje nego nista
  • ksapi
    2.1k


    Canellas bi trebao isto preko, ali on kad igra SV gotovo da i ne puca, samo asistira.. ni opcenito nije on neki gol igrac. Romdhane mi je dosta bolja opcija

    Dodju ti sluzbeni sastavi na EHF na dan tekme, za EHF i za LP oko 12-13-14h, ovisi kako koja tekma.. pa pricekas to ako vec nema informacija javno. Ja srecom imam direktne kanale :grin:

    O sutrasnjim igracima sutra, ne mogu ovako rano.
  • Droljo
    4.9k
    Sve sam ispratio i još nadroljio sto parova. Crni niz se nastavlja...
    Screenshot-2024-04-02-18-50-05-636-edit-com-android-chrome.jpg
    Sad vidim da psv nisam izbacio... To sam trebao.
  • rob ljubavi
    772
    E jbg ubio nas crnogorac odmah u startu
  • Droljo
    4.9k

    A nije još :lol:
  • rob ljubavi
    772
    Hahahah, ovako mi je Minotksy pao u prvom dijelu sezone 4.5 over i na kraju 4/11, neka Vujovic ostane isto jos malo je do kraja.

    Eto ga, vratilo mi se nekoliko mjeseci kasnije :lol:
  • Droljo
    4.9k
    Jel moguće da je prošao :joke:
  • rob ljubavi
    772
    4/5 u prvom, pa 0/5 u drugom poluvremenu. Strasno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.