• superhik
    10.3k
    Mislim da je kolega @ksapi najstručniji za taj odgovor
  • ksapi
    2.1k


    U zadnje vrijeme je Dibirov prvi na penalu, Cupic puca ako ovaj fula. Iako nije nemoguce ni da Cupic uzme prvi, meni tih 2.5 na njega nije igrivo. Na terenu je malo, Glavas puno vise igra i ak fula penal to sigurno pada.
  • bongo
    636
    @ksapi

    Onda ipak preskačem :rofl:
  • ksapi
    2.1k
    Što se tiče igrača LP danas:

    Moryto under 4.5 (Kielce)
    Moryto je dugo bio izvođač penala u Kielceu, ali nakon ozljede na Super Globu više nije – u 13 utakmica nakon povratka puknuo je samo dva penala. Prvo je ulogu izvođenja preuzeo Sićko, a nakon njegove ozljede A.Dušebajev i Nahi, trenutno je Moryto treći izvođač.
    Ako maknemo penale, on iz igre ove sezone u LP i jačim ligaškima s Wislom ima ovakve brojke:
    Aalborg 2/4 i 2/2, Kolstad 2/2 i 1/1, PSG 2/3 i 2/2, Kiel 4/5 i 2/3, Szeged 4/8, Eurofarm 3/5, Wisla 2/3 i ¾ - dakle 12/12 undera na marginu 4/5, čak je 10 njih i ispod 3.5. Šansa da uzme penal nije velika, a onda je ovo promašena margina.
    Da stvar bude bolja, u zadnjih par tekmi vratio se i Konkoud koji mu je zamjena i koji će opet uzeti dio minutaže. On je svakako u underima i sa 60min na terenu, tako da je ovo samo dodatni plus.

    Karlsson under 3.5 (Montpellier)
    Karlsson dijeli minutažu s Lenneom na desnom krilu, svako igra poluvrijeme, a ovdje je ključna stvar sljedeća – nedavno se vratio Pellas nakon ozljede i opet uzeo izvođenje penala, tako da je Karlsson tek druga, moguće i treća opcija (puca ih i Fernandez).
    Jače u kojima je Karlsson igrao poluvrijeme iz igre je zabijao – PSG 0/1 i 0/1, Barca 0/1, Nimes 2/3, Veszprem 2/4, Wisla 0/2, Celje 1/3, Nantes 1/1, Toulouse 2/4, Aix 3/3, GOG ½ + Magdeburg 4/4 kada se Lenne tek vratio nakon duge ozljede i igrao 20ak minuta (Karlsson 40). Dakle osim tog Magdeburga on nema nijednu tekmu preko 3 gola, a ispod 2.5 ih je čak 10 od ukupno 12. Nema on ni previše šuteva oa ako se baš ne dogodi da danas uzme 2-3 penala nakon promašaja prvih izvođača ovo mora proći.
    U korist itekako ide u karakter utakmice, gostuju u Zagrebu koji je obrambeno vrlo dobar i koji će nametnuti tučnjavu.
  • superhik
    10.3k
    Karlsson under 3.5 (Montpellier)ksapi

    U SS su granicu stavili na 2,5
  • ksapi
    2.1k
    A to sam ja onda srušio očito :)

    Mislim da će i 2.5 proći, iako nije takav top.
    Imate igrače na Germaniji, Areni, Favbetu, Lutriji, PSK.. tko je iz Bosne tamo imaju Premier, Lutrija, Wwin, Sportplus..
  • rob ljubavi
    772


    Zanimljivi tipovi u favbetu. Duel Mensing Moryto 1.62 na Mensinga, duel Srna Karlsson 2.26 na Srnu.

    A underi su i karlsson i moryto na 1.95
  • ksapi
    2.1k


    Oba duela su takodjer ok, iako ne prakticiram igrati takve stvari ako istovremeno nisam uvjeren u over suparnika (u ovom slucaju Mensinga i Srne).
  • Ivdzo11
    2.9k
    Karlsson nije ulazio?
  • rob ljubavi
    772
    Zasad ne, ali zagrijava se sad bi trebao...40. Min
  • ksapi
    2.1k
    Stvarno cudno da nije usao bas ni minute.. steta, nema sanse da bi prebacio 3.5 bez penala u poluvremenu ili manje.
    Moryto ladno :cool:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Lakić 9.5 over

    Jedan od zahvalnih igrača kod ekipe Zadra...Riječ je o igraču koji je došao nepoznat, a a prikazuje odličnu igru i u napadu i u obrani ..Što se tiče Zadra Žganec i Ramljak su trenirali po posebnom programu i bit će pitanje ako i igraju kakvi će biti ..Lakića iskreno nema tko braniti kod ekipe FMP-a...Minutaža mu je velika i iskreno isplati se uzeti :)
  • javolimtebejako
    655
    šteta da nije ušao, poslušao sam tvoj tip, hvala majstore :grin:
  • BBBaranja
    1.9k
    Fabregas 3.5 over 1.70 SS

    @ksapi jel ide ovo? :grin:
    Koliko ja pratim rukomet,mislim da to ide glatko al da cujem rijec strucnjaka..
    Vezat cu ga sa Lakicem i evo finog dubla :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.