• Carrasco
    4k
    E sad zadnji stvarno :lol: 20240324-201721.jpg
  • Zagreb1992
    1.2k
    Split Šibenka h 14.5 1

    Split kroz sezonu igra toplo hladno i ovo je malo risk bet . Ono što moram priznati da je ogromni razlog zašto bi uzeo manji hendikep ovdje današnja utakmica Šibenke u ABA 2 ligi i pitanje je kako će odgovoriti igrači na takav ritam protiv ipak kvalitetnije ekipe. Pobjedu Splita očekujem i nadam se uz 15+ razlike
  • Sunja86
    986
    Sta kažeš, na Cedevita- Dinamo?
    Cedevita će isto igrati unutar 24 sata drugu utakmicu, vrijedi možda probati Dinamo na 2.20 je koefcijent.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Iskreno isplati se probati 2 , ali ja bi osobno izbjegao taj par ..Cedevita je po meni čudna ekipa dok sa Dinamom opet ne znaš kakav može biti
  • Zagreb1992
    1.2k
    Split se mučio ali na kraju rutinski u 4. četvrtini prošao hendikep
  • ksapi
    2k
    Lindberg over 3.5 danas (rukomet EHF liga)

    Prva tekma osmine finala EHF lige, igraju se dvije tekme, Fuchse zeli do naslova i neupitan je full pristup. Kada je tako onda Lindberg igra 60min + penali, do sada su u EHFu uglavnom vise rotirali jer im je liga bitnija pa je Lindberg cesto sjedio na klupi (samo pucao penale). Za vikend je Lindberg odmoren u ligi (pucao samo penale), tako da ce danas sigurno igrati cijelu i onda je ovo promasena margina za gol, vjerojatno i dva.
  • superhik
    10.2k
    već palo u SS s 1,85 na 1,65
  • ksapi
    2k


    Dobro je i to.. dodat koji zicer za ubit porez (PSG-Ivry 1, Barca-NAVA 1, Fuchse-Wetzlar 1 od rukometa)
  • Carrasco
    4k
    Valja probat zbog pomalo nerealne kvote..20240326-134302.jpg
  • ksapi
    2k
    Lindberg ladno prolaz u 19.min :cool:
  • BBBaranja
    1.9k
    Ovaj kladioničarski dio foruma opasno kida..
    Zagreb1992 rastura košarku,ksapi rukomet a Carrasco tenis..tu je i Droljo sa svojim listićima.
    Dečki palac gore svima,često prepisujem od Vas :smile:
  • bongo
    618
    Ekipa, tko izvodi kod RK Zagreba sedmerce? Granica na Čupića danas postavljena na 2,5 gola. Ako je on prvi izvođač mislim da je to izgledan over
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ekipa, tko izvodi kod RK Zagreba sedmerce? Granica na Čupića danas postavljena na 2,5 gola. Ako je on prvi izvođač mislim da je to izgledan overbongo

    Čupić je prvi izvođač, ali moguće da ako prvog promaši, nastavi netko drugi pucati.
  • bongo
    618


    Sljedeći onda ide Dibirov, sve jasno. Vrijedi mi rizika onda. Računam da će zabiti i jednog iz igre :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.