• Crusades1986
    9.7k
    3 godine nismo zabili iz igre dolje. Zadnji put Majer 2021.

    Nekad se i to mora prekinut.
  • Facke
    2k


    Zato bu za vikend 0:6 za nas. :strong:
    Opce nema nikakvoga alibija. Treba ih odma v prvih 45 minot razbiti. Da zgubiju saku nadu.
  • Jos-Optimus
    261
    Evo za moj prvi post: stvarno sam uvjeren da ćemo ih puknuti. Živim za tu utakmicu i duboko vjerujem da će nam cijela sezona stati u tih 90 minuta, da će nam se vratiti sve što nas je snašlo protiv njih u ovoj sezoni...a i budimo realni - imat ćemo motiv nikad veći, vjerujem da će Petko biti Petko i da će Baturina igrati i ubiti ih kao inače
  • Krizy
    35.9k
    Consigli je primio 61 gol u 25 utakmica.
    Mandanda je primio 57 golova u 34 utakmice.
    Kalinić je zapravo primio 48 golova u 26 utakmica protiv Dinama.
    Neuer je primio 46 golova u 42 utakmice.
  • Nino Bule
    11.4k
    Cek jel ovo istina da je primio 45 golova od nas ili je ovo neki trol
  • Sajla
    3.5k
    Cek jel ovo istina da je primio 45 golova od nasNino Bule

    nije, vidiš da Krizy ispod piše da je primio 48, a njemu više vjerujem.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bilo je Orsicevih trpaona, pa preokret u reziji Copa i Henriqueza.. Naguca se Lovre, mislim da mu sad Recaro bas odgovara.
  • Eduardo
    17.5k
    Kalinić je zapravo primio 48 golova u 26 utakmica protiv Dinama.Krizy

    Dodajmo tome i Lučićevih 17 u 12 nastupa. Međutim, gotovo sve ih je primio braneći za Istru. U pet tekmi protiv Dinama dobio je samo tri komada... puno premalo.
  • Sajla
    3.5k
    gledam ovaj Rogov slobodnjak pa se sjetim vica... a baš bi moglo tako u subotu - svi u živom zidu stoje normalno, samo Krovinović okrenuo leđa i gleda prema golu. pitaju ga zašto, a on veli - pa Rog puca, moram vidjeti taj gol!

    šalu na stranu, ovo iščekivanje me čini jako nervoznim, više nego ijedna utakmica ove sezone. nažalost, novi ljudi u vodstvu kluba nisu imali spremnog novog čovjeka za klupu što me nije iznenadilo, ali sam se svejedno nadao. savršeno mi je jasno da ne može biti naglih rezova i sječe glava, znam koja je faza sezone i ako se to već nije dogodilo sigurno za to postoje dobri razlozi. kažu da je definicija ludosti pokušavati stalno istu stvar i očekivati drukčiji rezultat pa se nadam da na klupi nije lud čovjek, već samo nedorastao zadatku i da će ipak nešto pokušati promijeniti. ok, fali nekolicina igrača zbog reprezentativnih utakmica, ali ovolika pauza jednostavno mora biti iskorištena za nešto, makar da uvježbaju neki prekid ako već za igru nemaju ideja. jedva čekam subotu, a do onda grizem nokte...
  • mali M
    3.5k
    ma kužim ja tvoj optimizam samo da nas Jakir ne ubije, opet. Jasno je meni da da imamo nikad veći motiv, al ova sezona je bila prepuna motiva i još niti jednom nisu izašli na teren motivirani. Jer ih onaj koji treba nezna motivirati.. vidjet ćemo Josio...
  • Buba
    0
    Molim vas, ako neko ima dobru volju uzet 2 karte više za mene i prijatelja. Puno bi nam značilo. Hvala unaprijed!
  • Dalmatinec
    579
    Zamislite da izađemo s ovom replikom dresova Građanskog na Poljud. Vjerojatno se ne može jer nije prijavljen.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Necemo pretjerivat, dres za utakmicu mora bit napravljen najmodernijom tehnologijom, prozracan itd. Cak i da se napravi retro varijanta za igrat utakmicu to bi se moralo odradit s Adidasom ili u buducnosti s Castoreom da bude primjeren za utakmicu
  • Crni86
    1.1k
    Volio bi Petka vidjeti u danasnjoj ulozi i u subotu. A tek bi onda nas Bati eksplodirao. Tek je utorak, a nervoza je u zraku. U odnosu na ostale derbije ove sezone, bas sam jako jako pozitivan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.