• Mali Zeus
    9.5k
    Veli Zoka da okuplja koaliciju za 3. republiku (čovjek si je umislio da je De Gaulle). Jebena neka koalicija, okuplja se tako da se osipa.
  • Nolifer
    6.6k
    Ima samo jedna republika, a to je republika Hrvatska!

    To kaj on ima neke svoje fiks ideje u glavi i kaj nemre

    reći riječ Hrvatska, njegov problem...
  • Ludovic IX
    5.3k
    Razlika je što HDZ vlada na način da je kako oni kazu. SDP je 2007-e imao tu situaciju i ujebo je svjetski jer valjda nisu ni sami očekivali da će moći sami vladati a s druge strane isto kao i u HDZ-u, imaju previše oportunista u svojim redovima da nebi se okoristili situacijom.

    nama treba vlada koja može opstat samo na ekonomskim pitanjima.. vlada lijevih i desnih. čim krene ideologija, to puca zato se nadam da ideologija neće biti predmet rasprava iduće 4 godine
  • luftwaffe
    645
    Offtopic... majke ti mile kako su debeli
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Razlika jedina SDP i HDZ je ta što SDP nikad nije krio tko su i što su.
    Jesu crveni? Itekako, nema sumnje, ali to ne kriju, nitko od unatrag Račana, Ostojica, Jovanovica pa sve do Grbina i ovamo Milanovića.

    HDZ je priča za sebe.

    Zokijev je problem licemjerje, ujutro je nekakav patriota, veliki Hrvat i domoljub, poslje podne je ideološki kao mix Joe Bidena i Borisa Dežulovića.

    HDZ nije ni slika ni prilika onog nekadašnjeg HDZ. Njihov glavni motiv su korupcija i nepotizam, foteljaši pohlepni sto vrijedi dakako i za ove prve, stvaranje i provođenje nekakvog režima i sile pod krinkom briselske demokracije i pijunizma.

    Plan globalizacije i jos dodatne privatizacije same Hrvatske države, od sudstva, do svega drugog.

    Vezano za ideologiju, pa evo je li ikada u Hrvatskoj bilo normalno ovoliko aktivističkih pokreta kao u zadnjih par godina? Od nekakvih lažnih feministkinja, do LGBT-a, pa sve do ovamo nekakvih što mole za čednost i nazvao bi to privrženost žena kao nekakvih robova i puštanje totalitarne inferiornosti muškarcu, koda smo u jebenom Iraku i Afganistanu...

    Pa dajte malo ljudi, živimo u 21 stoljeću, kakvo imponovanje, kakve sluge i robovi, kakvi režimi, kakve mentalne woke bolesti.

    Jedan od bitnijih problema je ne provođenje ilustracije, jer bi se tako očistili svog taloga, od Yugoslavije i njenog trulog komunizma.

    Da ne bude zabune, ne smatram ni nacizam i fašizam kao nešto posve ispravno, da li sam ja sam nekakvih tih uvjerenja, čak i vjerovatno jesam, ne treba kriti, da li sebe smatram ispravnim zbog toga, čak i ne, sasvim nebitno, prije svega sam normalan čovjek, pa onda me svrstavajte u svoje rovove dobri, loših, ispravnih, neispravnih, srba, komunjara, nacista, bosanaca i svega.

    Problem u samoj Hrvatskoj nažalost je što se jedno tretira strogo kažnjivo, a ovo drugo se slavi uz kokarde, šajkare, petokrake i yugo zastave, iako jendokazano da su jedno i drugim totalitarni režimi koji su nanjeli puno zla, i pogotovo srp i čekić.

    Po pitanju ideologije i uvjerenja, ideologija mi je Dinamo isključivo i katolička Crkva, bez prepunog generaliziranja,

    po političkom ja sam najviše naginjem nekakvoj možda Poljskoj i najvise sadašnjoj Mađarskoj, nego nekakvoj Hitlerovoj/Pavelićevoj/Titinoj tvoreni.

    Nema Hrvata u te dvije pomenute stranke, ova borba je borba dva ega egomanijaka, zalizanog prikrivenog globalista sa jedne i Sinjskog narkomana sa druge strane, za preuzimanje moći i slave(ako je to na ponos, onda im je prag ponosa jako mal) još gore je kad nekakav AP koji se zna čije je dijete, i gdje mu je radila majka i sto je bio tata i kako su mu roditelji obojani, naziva nekog komunistom. Licemjerstvo.

    Od šurovanja sa četnicima da ne pričam, da te ti isti četnici koji su te tlačili, rušili i palili tvoje gradove i ugnjetavaju te u međunarodnoj politici u svijetu kao i muslimani Hrvate u BIH preko 30 godina, da ti oni, budu vlast, da ti se oni smiju u facu, spominju mater, cinizmom te ugnjetavaju, a ti jadan ne možeš ništa povodom toga napravit i pobunit se, i onda ti ne ostane ništa, nego sve poslat u onu stvar ili se iselit tuđinu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Već vidim scenarij nakon izbora:

    Vladu čine HDZ (oko 55-60 mandata), Možemo (5-7 mandata), IDS (2-3 mandata), manjine (8 mandata) i nekoliko žetončića sa 3-5 mandata (Posavec, Čačić, Jelić, socijaldemokrati).

    Možemo ne postoji izvan Zagreba (a i tu su neuspješni i gube popularnost) i doživjet će neuspjeh, nastavak nekakve priče na nacionalnoj razini za njih nema smisla. Gazde su iste i HDZ-u i Možemo te imaju iste zadatke tako da u njihovoj koaliciji nema ništa neprirodno. HDZ je već koalirao sa SDSS-om i HNS-om tako da će za njihove glasače kojima je ionako jedino važno sačuvati razne privilegije (lažne braniteljske mirovine, uhljebničko mjesto, poticaje) koalicija sa Možemo biti samo jedan u nizu laganih bombona koje će progutati jer su već navikli na slične stvari i ne zanima ih uopće sa kime njihova stranka koalira ni što radi sve dok svakog prvog u mjesecu na račun sjedne određeni iznos.

    Možemo će ionako biti hodajući politički mrtvac i neće ih previše brigati za mišljenje birača kao što ni HNS-a nije brigalo prije par godina. Možda im nakon toga čak i Tomašević ode iz stranke, fejkerski se ogradi od njih u maniri Bandića koji se svojevremeno ogradio od SDP-a te pokuša samostalno vladati Zagrebom.

    U svakom slučaju očekujem da će IDS uzeti ministarstvo turizma, Možemo će uzeti sva ministarstva u kojima se gradi ideologija nacije a to su ministarstvo kulture, ministarstvo obitelji, ministarstvo okoliša i ministarstvo obrazovanja a HDZ će uzeti sva ostala ministarstva.

    Kada Možemo počne kroz svoja ministarstva provoditi svoje politike (kultura smrti, seksualne izopačenosti, roditelj 1 i roditelj 2, zelena agenda, uvoz migranata) HDZ će imati izgovor da su oni tu nemoćni jer to nisu njihovi resori i da ionako DP i Most nisu željeli sa njima te da su oni jadni bili primorani na ovu koaliciju (opravdanja kao i do danas sa Pupovčevim Srbima) a njihove birače to naravno neće smetati jer se ne radi o klasičnoj stranci nego o interesnoj skupini a neki bi rekli i o kriminalnoj organizaciji.

    Svi u koaliciji sretni, liberalna idila vlada, strane gazde zadovoljne, građani čekaju 4 godine da mijenjaju nešto, trpe dugine boje i rokću u mesnici u želji da kupe svinjetinu jer nepalski radnik koji radi za 600 eura ne razumije ni hrvatski ni engleski. Zato je važno izaći u što većem broju i ograničiti liberalni HDZ na što manjem broju mandata.
  • Jaro
    5.4k
    a kome treba dati glas da se to sprijeci?
  • mali M
    3.4k
    Bilo kome samo ne njima. Kad bi barem izašli svi na izbore i dali glas pa makar svom kvartovskom kompiću vidjelo bi se koliko zapravo ljudi ne želi hdz, možemo,sdp i slične. Reći ću iskustvo iz svoje okoline, ekipa mi kaže neću glasat za HDZ ni mrtav rađe onda dam glas sdp-u. Ono cjepljeni od svake logike. Pa daj brate glas nekome u koga vjeruješ da može napraviti promjenu! Kod nas ljudi vječito glasaju protiv nekoga, zato su izbori i izgubili smisao
  • Jaro
    5.4k
    Pa daj brate glas nekome u koga vjeruješ da može napraviti promjenu!mali M

    Pa u ovom je problem, ne vjerujem nikome - oni koji su pobudili neku nadu nakratko su se samodemantirali u roku 15 dana (i tako 2put)... Oni koji su mi programom i pricama bili najblizi su si bespovratno razorili kredibilitet stajuci uz RF samo za fotelju...
    One DP, PiP i kako se vec zovu necu ni spominjati, oni su ionako ekipa iz cijih redova ce se pojaviti APovi zetoncici na prvi mig i tu su lrije svega radi svog ega a ne nekog programa ili uvjerenja...
    Moj glas ce u skladu s tim otici bas tamo gdje imam povjerenja i vjere - nigdje...
  • Sad opet
    193
    Sa glasom "nigdje" si u stvari dao glas - HDZ-u. Jer njegovi glasači neće ostati kod kuće... Samo nemoj poslije rec da nešto ne štima, ostankom kod kuće gubiš pravo prigovora..
  • Jaro
    5.4k
    ostankom kod kuće gubiš pravo prigovoraSad opet

    Hmmm... gdje ovo pise? Neizlazak je takodjer izbor. Izbor kojim pokazujem da nitko ne zasluzuje moj glas. A pravo prigovora imam dok god zivim ovdje, placam porez i financiram pizdarije koje ekipa s listi i njihovi pajdasi izvode...
    Sa glasom nekome tko nece preci izborni prag sam vecinom dao glas HDZu prema izbornim pravilima koja su na snazi u RH. S neizlaskom nisam dao glas nikome...
  • mali M
    3.4k
    momci kužim da nam je koma izbor, ali nemojte ne glasati, sjetite se koliko je to značilo na jednoj sportskoj razini nedavno, nemojte napraviti tu pogrešku na građanskoj razini. Mislim da je najveći poraz HDZ/SDP-a da svi građani izađu i daju svoj glas. Jer onda ni jedni ni drugi nebi ostali na vlasti. Idi daj glas pa i onoj najmanjoj stranci, osobi kojoj vjeruješ da želi dobro. Nađi jednu moralnu osobu za koju misliš da bi trebala biti put promjene i glasaj za nju. Kako sam stariji sve više uviđam pogrešku takvog, pa i mog stava dok sam bio mlađi, "nemam za koga glasati pa ni neću".
  • Sad opet
    193
    Sigurno postoji bar 1 čovjek, bez obzira na stranku za kojeg znaš da je pošten i rad dobro ( ili blizu) i daj mu glas. Bez obzira dal će imati utjecaja na konačni rezultat.
    Edit: Mali M baš to....
  • Mali Zeus
    9.5k
    Good old neizlaskom daješ glas HDZ-u i nemaš pravo prigovora. :lol:
  • Jaro
    5.4k
    1 čovjek, bez obzira na stranku za kojeg znaš da je pošten i rad dobro ( ili blizu) i daj mu glas. Bez obzira dal će imati utjecaja na konačni rezultat.Sad opet

    U editu sam napisao - bas ovo je glas za HDZ... Kaj mislis zasto imamo 100 000 strancica? Jer odgovara ovim velikima da se glasovi rasprsuju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.