• ksapi
    2k


    400 ljudi bilo na cijelom stadionu. Bolesno

    44-AFEA8-B-27-C7-4-C3-B-837-D-0-DB1767-EA1-EE.png
  • R13S61
    188

    Haha užas... Sjećam se da je bilo malo ljudi, al baš toliko... :gasp:
    U svojoj tekici imam natuknicu "očekivana brojnost"... Ne sjećam se više detalja al pretpostavljam da sam uzeo u obzir fazu natjecanja, protivnika i vrijeme tekme, pa očito nisam bio iznenađen takvom posjetom
  • Miro93
    2.7k


    Bio je jedan Osijek u ligi za bedaka doma. Službeno 300 ljudi. Isto radni dan i neka kiša prije utakmice, a i bio je kraj tako i tako jadne sezone. Takvih posjeta je bilo dosta i unazad desetak godina dok grupa nije išla samo što su onda brojači uvijek pokazali 3,4 puta veću brojku pa isto nije bilo dobro
  • ksapi
    2k
    I onda mi nesto kukamo zbog posjete danas :grin:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Jel nije bila i jedna utakmica protiv Lokomotive gdje je službeno bilo 25 gledatelja?
  • agramZ
    2.3k
    mislim da je to bilo na kranjci?
  • Mlađi referent
    10.4k
    Lokomotiva - Split na Maksimiru, 25 gledatelja, tad je Loksa kao domaćin na Maksimiru igrala
  • Miro93
    2.7k

    Skupilo se još nešto ljudi kasnije
  • Cosey
    433
    2019. proljeće u Europi nakon 49 godina, protiv Gorice u tjednu, cijelo jutro i prije tekme jaka kiša, mislim da je počela u 18:00h ako je bilo 300 gledatelja puno sam rekao. Baš sramotno.
  • Zigi
    2.2k
    hl-40238400978.jpg Dinamo - Željo 90-91
  • Sportskifanatik
    359
    Nije bilo puno ljudi koji vjeruju nakon 2:0 u Engleskoj da se ovakvo čudo može dogovoriti. Prazan Maksimir je bio te večeri,korona nam nije dala na stadion ali nisu nam mogli zabraniti slavlje ispred stadiona nakon povijesnog preokreta, fantastični Mislav Oršić zabija tri gola u svojoj utakmici života. Nakon poluvremena odlazimo sa 0:0 i sve je manje nade u čudo ali nadu nam vraća fantastični (klasični Oršićev) gol u desno rašlje u 62.minuti . Činilo mi se kao da nas Tottenham nije shvatio ozbiljno što ga je i na kraju koštalo. Fantastična je bila akcija i u 82.minuti, pogođena zamjena, Atiemwen dodaju u sredinu za Oršića koji predivno posprema u gol nakon što su ga ostavili samoga ko duha u šesnaestercu. U produžetke ulazimo puni snage ko da je tek krenula utakmica. J. dos Santos Mourinho tada trener protivničke momčadi nije mogao vjerovati što mu se dešava u Zagrebu, izraz licu mu je govorio da je uplašen i to sa razlogom jer onaj gol Oršića u produžetku govori baš to. Od centra je povukao loptu kroz cijelu obranu i zabija pored nemoćnoga Llorisa. Taj gol će ući u povijest Dinama kao jedan od najvećih u povijesti.
    Naravno ne smijemo zaboraviti Livakovića koji je Dinamu omogućio ovo sve,fantastična obrana u zadnjim trenucima, Harry Kane puca iz blizine ali Livaković se stvorio ispred te lopte i brani nemoguću loptu. Slavlje,pjesma,veselje, bengalke i osmjesi na navijačima ispred stadiona govori sve,igrači se također spuštaju ispod zapadne tribine i slave,umor na njihovim licima nije bio vidljiv.
    Te noći se nije spavalo u Zagrebu,prosli smo dalje u četvrtfinale EL.
    Orša i Livi vi ste ono kaj fali Dinamu trenutno,pravo lijevo krilo koje puca iz vana i zabija fantastične krilne golove i one obrane 1 na 1 koje krase Livakovićeve kvalitete.
    Momci vjerujem da su vam vrata kluba uvijek otvorena, hvala cijeloj momčadi za ovaj trenutak.

    18.03.2021.
  • Paggini
    5.7k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/544/page/p1

    Evo i tema vezana za tu tekmu, danas ću baš s guštom čitati tih 39 stranica... Bio sam tad u covid izolaciji, frend s kojim idem na tekme je preko buraza upao na stadion i to proslavio uživo, a ja od muke se napio u toj izolaciji, zvao ekipu da mi ode u trgovinu nakupovat cuge hahah.
  • smog
    236
    stajao sam dolje do ograde sa dimnom, dolazim nakon kaj je izgorila u sredinu tribine, mrkli mrak, niš se ne vidi..:wink: . oduvijek su mi dimne bile draže od baklji....
  • Ijayi Atiemwen
    334
    2019. proljeće u Europi nakon 49 godina, protiv Gorice u tjednu, cijelo jutro i prije tekme jaka kiša, mislim da je počela u 18:00h ako je bilo 300 gledatelja puno sam rekao. Baš sramotno.Cosey

    Sjecam se. Nije bilo ni navijanja s sjevera zbog premale brojke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.