• jedan u nizu
    5.7k

    slazem se, plava je nekako nasa.
    Crna je nekako univerzalna za dosta ultras grupa. I ja bih volio vidjeti 'plaviji' sjever :D
  • masacusec
    3k
    meni osobno ovaj kamen 2003.g. (uz partizan '97. kad sam bio krelac od 10 godina) najdraža tekma doma.
  • Zigi
    2.2k
    FB-IMG-1710401073812-01.jpg Dinamo - Atalanta 90-91
  • Zigi
    2.2k
    FB-IMG-1710544473977.jpg Željezničar - Dinamo, proljeće 1987.
  • NORTE
    9k
    Željezničar - Dinamo, proljeće 1987.Zigi
    To bi onda bila prva slika na kojoj se vidi natpis Bad Blue Boys.
    10.5.1987.
  • Zigi
    2.2k
    da, brat Buba se vidi na slici
  • Stihl
    3k
    Baš moćna fotka, pravi old school!
  • obelix
    82


    Dinamo: Kamen Ingrad 2:0, dobro se vide i dvije rupe na ovom najvecem trnasu lijevo od broja 20. sjecam se da je netko prije tekme bacio petarde/topovske bas na ogradu di je bio trans prije izvedbe koreo i da su nastale rupe.

    Odlicna dimnijada s te tekme

    0000000000303473.jpg

    Sjecam se kupa protv Belisca kad smo ih dobili jedva 3:2, a sjecam se da je to bila ponajbolja dimnijada na sjeveru pa ako netko ima sliku?


    I kad sam vec tu, moje prvo gostovanje Velika s porukom 'Nezaustavljivi' šetalicom između sa slvom d i sa strane sive i plave zastave ako netko ima?

    A kad smo kod Velike, evo još jedne originalne koreo

    75231816_2376256499253730_4519745478883016704_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EnKARG-FiQ0AX-gCPFI&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfAv2Mp_puOdha43jp21VH2OCvmg_FBkeuxhObHJw-VpKA&oe=661CBFBB
  • Stihl
    3k
    A kad smo kod Velike, evo još jedne originalne koreo

    Velika 2006.g, sjećam ovog gostovanja, isli smo cijela ekipa sa busom udruge, tada sam prvi put doživo snimanje policije kamerom, izlazili smo iz autobusa i morali smo uz lice stavit osobnu, a ovi su nas tak simali jednog po jednog haha, kakva glupost. I sjećam se da su na ulazu ljudima uzimali kovanice, naravno jos jedna glupost. Ali sve u svemu bilo je forica...
    A ova koreo sa porukom kamenolom "dinamo" je bila zanimljiva iz razloga kaj je ova planina gore na koreo bila spojena i onda su se pocele bacat petarde i topovski kao da stijena puca, a istodobno dok stijena "puca" se šetalica razvalčila desno i lijevo pa je ispalo kao da dinamov grb razbija stijenu i pojavljuje se u sredini uz poruku: bum tres, dinamo urnebes i kamenolom dinamo. Zapravo je koreo bila puno zanimljivija i imala je smisla uživo na licu mjesta, jer se sami doživljaj i efekt koreografije nemre isčitat sa fotke.
  • jedan u nizu
    5.7k

    jako dobra fora :D
    volio bih kad bi se tako nesto moglo napraviti na nekoj europskoj utakmici. :D
  • R13S61
    188
    Sjecam se kupa protv Belisca kad smo ih dobili jedva 3:2, a sjecam se da je to bila ponajbolja dimnijada na sjeveru pa ako netko ima sliku?obelix

    1/8 finala kupa, 11. mjesec, radni dan u 5 popodne, mizeran broj ljudi na stadionu...
    dinamo-beli-e-6.jpg
    dinamo-beli-e-9d.jpg
    dinamo-beli-e-9b.jpg
    dinamo-beli-e-8.jpg
  • Miro93
    2.7k

    I odlična igra Dinama
  • NORTE
    9k
    Željezničar - Dinamo, proljeće 1987.Zigi
    Sad me ta britanska zastava s BBB iz 1987. podsjetila na ovo.
    Čak je i font isti.
    4526006125_f95980e003_z.jpg
  • Zigi
    2.2k
    pa ima smisla sigurno.
  • ZGV
    3.1k

    Tada su dimne usle gore na dosta originalan nacin, danas neizvedivo barem na nasem stadionu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.