• dzis
    581
    Sa jakirovicem i bez baturine nisam pozitivan za split
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Da dobijemo sad i 5-0 ovo je bruka . Samo zbog forsanja baturine ga treba tjerati u tri pm. Da smo vodili normalno Martin nebi ni bio unutra niti se ozljedio.Sve mu hebem
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Iz tekme u tekmu sam sve manje za to da damo lovu za japanca
  • M94
    513
    Kaneku bi trebalo bit lakše nakon još jedno pol sezone. Azija i Europa totalno različiti stilovi nogometa, nebo i zemlja. Osnove nogometa su problem,, a ne pomaže ni Jakirov antinogomet.
    Ne zna kad utrčati i dodati, pa čeka ovoga sa strane šta će reć. Vjerojatno bi na kontre bio bolji, al jbeš to kad napadaš 90% utakmica.
  • Marcinko
    327
    Nisam znao da imamo ovoliko fizioterapeuta na forumu koji odmah mogu procijeniti koliko će Baturina izostati s terena.
  • Krizy
    36.6k
    Četiri puta čiste s crte + stative.
    Dobro je netko napisao prije, kad igraš p...asto, vrati ti se na taj način.
  • Debelko
    182
    Kaneko je nase najbolje krilo, samo sta ga je genijalac na klupi naucio kako ne igrat.
  • Petar86
    592
    Ne trebas biti previse skolovan i inteligentan da zakljucis ako se igrac nicim izazvan uhvati za zadnju lozu da je istegnuce, za koje se ovisi o tezini odmara par tjedana i vise

    Nije to udarac koljenom u misic da ga malo ohladis sprejom i ides dalje

    Moje misljenje
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Hoxha zabit moze samo slucajno.
  • hardek
    1.5k
    Hat trick apsolutno nevjerovatnih promašaja Hoxhe. Nadao sam se da će mu onaj gol u Solunu dati malo samopouzdanja
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Koliko Hoxha ima spore reakcije i kod šuta izvana,a posebno na ove odbijance.
  • Droljo
    5.1k
    Uvijek nezgodan rudeš :lol:
  • don
    1.9k
    ovo je zapravo fenomenalan rezultat, na misice 1-0 i dovoljno za otkaz trenercini
  • Kruno
    173
    Evo nama vrlog Spikica
  • Krizy
    36.6k
    Prije utakmice sam krenuo pisati da bi bilo najbolje da dobijemo 1:0 uz standardnu (ili ti ga lošu) igru, pa možda nekim čudom trenerčina dobije otkaz.
    Iako, ako nije dobio nakon toliko poraza i sramoćenja, onda ne znam kakva je šansa da dobije nakon (valjda) pobjede.

    Ali sada je pravi trenutak, reprezentativna pauza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.