• Praskaton
    1.8k
    Bar od zapada ocekujem da popljuje trenerskog maga,ovo nema veze sa zdravim razumom.Silovanje kluba
  • Sunja86
    1k
    Neka je dragi Bog nam pomoći budućem sportskom direktoru, morat će dobro zasukat rukave i upregnut moždane vijuge.
    Ovom Dinamu fali 5 kvalitetnih igrača i dobar trener.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Najgore što više nisam ni ljut ni razočaran.
    Ovakvu predstavu sam i očekivao, nakon utakmice će trener lupetati o emotivnom pražnjenju, lošem travnjaku, teškim nogama, umetnite što god hoćete, uglavnom ništa što spomene neće biti njegova krivica.
  • Joza
    348
    Krkan je svakom navijacu dinama duzan 5, 6 godina zivota. Nikad u svom zivotu nisam gledao dinamo s ovakvim grcem u trbuhu.
  • Marcinko
    327
    Jebo mater više sam taktike i mehanizama vidio prošli vikend na utakmici Trnje Bjelovar nego danas, ovo kao da su se jučer svi upoznali i nisu odradili niti jedna trening zajedno. Totalna katastrofa... Fuj jaqire
  • Plava stijena
    49
    Bit će spektakl ako blefer opet ne napravi izmjene na poluvremenu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jakir treba otići jer je potrošio sve kredite, ne znam kako nekad možemo nadigrati Betisa i odigrati solidno sa PAOK-om a nekad nas Rudeš nadigra. Već mi je dosta toga.

    Drugo poluvrijeme treba staviti Kuleta i samo slati nabačaje u 16 metara. Rudeš nas pušta da slobodno nabacivamo jer znaju da nema nikoga u sredini.
  • dzis
    581
    Nije problem u kvaliteti,znamo sa roster nije previse jak..problem je ovo zalaganje u tekmama gdje se lomi prvenstvo

    Sopic se negdje smije na tribini
  • Purger
    360
    Komentirat igrače mislim da nije suvislo dok god imamo prevaru na klupi

    Imamo previše kvalitete u momčadi da ovako igramo, jedan Mišić je neprepoznatljiv, Baturina nevidljiv, Vidović ne znam ni što radi, ali ja mislim da je to ipak do trenera

    Jer da je jedan igrač ajde, možda i dva, ali ako ti cijela momčad ovako igra, a znamo što sve može, onda je do trenera
  • Juznjak
    3k
    Treba i igračima reć da oni igraju za Dinamo, a ne protiv Rudeša. Žalosno je da je Kulenović jedini koji to razumije, iz utakmice u utakmicu.
  • striko
    1.2k
    Tko je ono uvjeravao cijeli forum da smo na minus 2 od Rijeke? Jebi me ako i Varaždin pobjedimo.
  • Sunja86
    1k
    Vidoviću ko kakva tetkica se baca na svaki kontakt, s tim dečkom treba ozbiljno popričat ako ne promjeni svoj pristup.Adio
  • austrijanac
    2.7k
    Fasciniran sam količinom ljudi koji su zgroženi nad igrom kad smo prije 4 dana primili 5 komada od ravnomjernog kluba.

    Očekivana igra i rezultat. U potpunosti.
  • jp23
    2.2k
    Ne krivim Kaneka jer se ugasio ovu polusezonu.
    Ne krivim Vidovića jer se ugasio nakon malo vremena.
    Ne krivim Živkovića jer mu je samopouzdanje nikakvo ove polusezone.

    Krivim trenera na klupi. Sistematski guši i gasi sve naše igrače. Kaneko do priprema ponajbolji, od tad loš. Vidović prve dvije tri tekme dobar, onda par treninga sa trenerom i nestaje.
    Živković ok u Loksi, dođe tu i pada pod pritiskom, uništi mu se razvoj. Istovremeno na klupi stoper za probijanje bunkera.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Puno je ovdje problema,nasi bekovi i krila nemogu se ni Rudešu nametnut.

    Prekide mozda loše branimo al ih još lošije napadamo,vrijedi jedan Peric ko dvadeset Živkovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.