• Krizy
    36.5k
    Matteoni, znam da čitaš.
    Ti i kolege iz SN-a ste k od novinara.
    Dinamo će biti prvak.
  • Batigol
    53
    Da ih samo maznemo na veliku subotu...
    Ali Jakira se najvise pribojavam...one je jaci i od jajduka i od Rijeke...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bravo Lokosi.

    Vratiti ću se na proslavu gola Mudražije. Da je nama Kalik gol u dresu Gorice proslavio ispred sjevera jebali bi mu kolektivno svi sve. Sjećate se možda Ricea i proslave gola kada je zabio za West Ham.

    Ne trebamo biti licemjeri kao ovi dolje.
  • jedan u nizu
    6.1k


    sve to stoji, mali je provocirao, ispao fakin. Daleko od toga. Svi bi mu zvizdali, psovali sa tribine ali ne vjerujem da bi bilo 200 komentara vrijedanja i prijetnji na njegovoj slici.
    Takoder vjerujem da vecina navijaca dinama (ja sigurno) nebi ni slova rekla da je dosao Petko ili Ademi i gurnuo protivnika i zaradio zuti karton (pa cak i crveni u nekoj suludoj opciji).

    Sjećate se možda Ricea i proslave gola kada je zabio za West Ham.marcio amoroso

    a Adebayor i proslava pred 'bovsim' navijacima? :sweat:
  • mniokl
    254
    Apsulutno stoji rečeno,ali Ademi je kolko se sjećam gurnuo čovjeka u prsa a nije udarao s leđa ko ovaj doli.Mislim da je trebao dobiti žuti karton ali nije to sad neka kardinalna greška suca.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    nikakav problem da pravdu nije provodio zalizani koji se svojim eskapadama na Rujevici doveo u poziciju pacenika br. 1 u Hrvata. Levaja nerijetko slavi pred protivnickim navijacima, al to nema veze, to je dispet. Uostalom, nikakav problem, al za ono je zuti trebao dobit, nije tu bilo samo verbalno.
  • Klenx
    4.1k
    crveni karton za Hajduk u 23 min
    gol Lokomotive u 26min
    slavlje strijelca pred torcidom
    zalizanko gura strijelca zbog proslave i ne dobiva zuti karton
    torcida gada strijelca kod izvodenja kornera
    iskljuceni igrac ceka cijelu utakmicu ispred tunela kako bi se obracunao sa sucima
    Blatnjak jebe mater sucu, dobiva zuti karton, jebe mu i oca, dobije i drugi zuti, ovaj nastavlja po babama i svekrvama
    Kalinic prstom prijeti strijelcu na ulasku u svlacionicu
    u tunelu nepoznata zenska osoba napada suca i baca mu sprej na pod
    Hajduk dobije penal
    ikona kmecavaca puca panenku u stranu i promasuje
    poljud vise ''HNS pederi ...'' nakon Livajinog promasenog penala
    Lokomotiva vodi 2 - 0
    gledatelji odlaze prije kraja
    na Poljudu vise nema 43 minute sudacke nadoknade
    torcida pokazuje transparent FC Porta koji su ukrali iz njihovog klupskog muzeja
    torcida po obicaju zove igrace na raport na poluvremenu
    torcida nakon utakmice gada igrace Hajduka bakljama dok pjeva ''i kad gube i kad tuku ...''
    200 + bolesnih osoba prijeti na drsutvenim mrezama dvostrukom strijelcu
    psihijatrija i dalje kuka kako je prvenstvo neregularno
    bit cemo prvaci ako nam daju

    ispravak:
    torcida baca baklje i suti na kraju utakmice, dok istok pjeva ''i kad gube i kad tuku ...''
    torcida izvizda istok zbog njihovoj pjevanja
    jedan u nizu


    Čitam ovo i razmišljam si, da ne znamo tko je igrao jučer rekao bi da je riječ o niželigaškoj lokalnoj utakmici u nekoj Ugandi ili Sierra Leoneu.

    Primitivizam, seljaštvo, ljigavost, iskompleksiranost, čobanluk. Sve to utjelovljuje današnji Hajduk.
    Mali klubić sa margine koji si je utuvio u glavu da je velikan i ne preza ni pred čime kako bi na silu postao prvak ove godine, ništa im nije sveto i tu nema ni gram sportskog ponašanja. Iskompleksirana i primitivna sredina koja živi u vlastitom nerealnom oblaku između očekivanja i (ne)realnosti i u svojoj “ludosti” sebi u glavi utvara da tako pomaže i dokazuje svoju ljubav, a u stvari radi totalno suprotno.

    Ukoliko oni ne postanu prvaci, tamo će biti raspad sistema. Brekalo, Kleinhesler, Perišić, N.Kalinić sigurno više neće biti u klubu. Pukstas, Sahiti i Sigur će biti prodani da se pokriju rupe u proračunu. Žaper i Melnjak su polomljeni. Krovinović i Uremović bi se mogli zaputiti negdje van po zadnju zaradu u karijeri. Sumnjam nekako da će i Livaja imati više motivacije ganjati pehar, već će se prepustiti još više nesportskom životu. Znaju to i oni, zato stvaraju takav pritisak i ponašaju se kao majmuni, a ne kao sportaši.
    U trenutku kada netko drugi digne pehar, njih čeka epski meltdown i neće se oporaviti iduće 3 godine.

    Nama sada dolazi najbitniji derbi zadnjih 20 godina.
    Nikako ne smijemo izgubiti na Poljudu - NIKAKO!

    Samo sa X-om i očekivanom pobjedom Rijeke protiv Rudeša oni praktički ispadaju iz bilo kakvih kombinacija do kraja, te ćemo se mi do kraja obračunavati s Rijekom.
    Njima za ostanak u utrci za naslov trebaju pobjede protiv nas i Rijeke, ovako na prvu izgleda teško ostvarivo i nadam se da ih nećemo opet po 20.put vratiti u život.

    I zato, samo neka Rijeka dere pobjede. Prvo neka se riješimo tovara iz utrke i vjerujte mi, mi ćemo svoju priliku za obračun s Rijekom dočekati.
    Hoćemo li je iskoristiti, ne znam, ali ćemo je dočekati.

    Svima, osim tovarima, svim navijačima i kompletnom hrvatskom nogometu u interesu treba biti da ovi čim prije ispadnu iz utrke. Jer ako su se ovako u stanju ponašati 10 kola prije kraja, zamislite što bi to bilo 3 kola prije kraja u gustoj utrci. Oni ne smiju zasjesti na vrh jer će ga silom i svim nesportskim načinima braniti i tu više sporta biti neće. Dok u ganjanju prvog mjesta pucaju pod pritiskom okoline i događaju im se kiksevi kao jučerašnji.
    Nakon jučerašnjeg poraza nadam se i da vrha vidjeti - neće!

    Sve dok svoje primitivno i čobansko ponašanje opravdavaju sa “tuđi čovik nikad neće znati” mislim da možemo mirno spavati. Kad tad dođe trenutak da si sami pucaju u nogu.

    Igraj Dinamo! Naprijed Dinamo! Ajmo Dinamo! Hrabro Dinamo!!!
  • Mlađi referent
    10.7k
    Strašno me zanima koja kazna će biti za gađanje upaljačima igrača i napad na suca u tunelu.

    Mislim da će se nedopustivo lako preći preko toga.
  • javolimtebejako
    723
    šta nisu i AEKovci na Maksimiru prema nama slavili i pokazivali nešto? ili se ja krivo sjećam
  • Tom Hanks
    2.6k
    Jesu, pokazivanje crne trake i neke geste rukama
  • San Lorenzo
    11.7k

    S tom razlikom da hajduk, torcida i cijeli taj Jonestown teroriziraju nogometnu i sportsku javnost, dok se ostalih devet klubova vodi uzusima civiliziranog svijeta...meni bi bilo nejasno da im se zabije gol i ne proslavi na način kako je to učinio Mudražija.
  • eol12
    358
    Još jedan klub koji je poletio nakon Gorice s najavama to je to imamo odličnu igru kao i mi.
    Napisao sam nakon te tekme, pogodit će ih Lokomotiva ko i nas, bogami ih pogodila.
    Možda nepopularno mišljenje, ali za pocetak mi je najvažnije da ih izbacimo iz igre, a za borbu s rijekom kako bude, bude jer ovo ponašanje jučer, ma općenito zadnje dvije, tri godine je ekstremno, čobansko, necivilizirano, opće se divim iskreno i tim sucima sto dolje istrče na teren, takav pritisak, prigovori, napadi, psovke, pa igrači Hajduka da usmjere energiju na igru koliko na prigovore sucima bili bi tri puta bolji.
  • NORTE
    9.3k
    torcida gada strijelca kod izvodenja kornera
    iskljuceni igrac ceka cijelu utakmicu ispred tunela kako bi se obracunao sa sucima
    Blatnjak jebe mater sucu, dobiva zuti karton, jebe mu i oca, dobije i drugi zuti, ovaj nastavlja po babama i svekrvama
    Kalinic prstom prijeti strijelcu na ulasku u svlacionicu
    u tunelu nepoznata zenska osoba napada suca i baca mu sprej na pod
    jedan u nizu
    Velika bakljada pa bacanje baklji prema igračima.

    Sve osim maksimalne financijske kazne Hajduku je novi dokaz da im Hns podilazi.
    HnsŽV.
  • Eduardo
    17.6k
    • Robert Mudražija kao klinac bio je u Dinamu.
    • Svoj prvi seniorski gol zabio je 2014. u dresu Zagreba na Poljudu protiv Hajduka. Imao je svega 17 godina, 6 mjeseci i 24 dana. 05:05
    • Nikome u karijeri nije zabio više golova od Hajduka - 4 gola (Zagreb, Osijek, x2 Lokomotiva) i 3 asista u 22 nastupa.
    • Jedna zanimljiva situacija vezana za Mudrog. U 19. kolu ove sezone Lokosi su dobili Istru 3:0. Mudražija je ušao na poluvremenu, zabio u 92. minuti, pa izašao u 94. Čovjeku se žurilo na vlastitu momačku.
  • Mozart4
    34
    Ante Erceg raskinuo ugovor s Istrom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.