• Patrik11
    120
    da obranio mu je i tad je hajduk za pobjedu zabio u desetoj minuti sudacke nadoknade
  • Jurki
    8.6k
    IMG-0156.png

    :rofl:
  • Dzoni
    108

    I ante erceg je dobio 9 utakmica suspenzije za onaj show sa sucem protiv Rijeke prosle sezone
  • The Undertaker
    4k
    Netko je već napisao, dodatno kažnjavanje Mikanovića nije nikakav hendikep za Hajduk. Tako da jedna ili pet utakmica kazne ne igra ulogu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    @The Undertaker nije hendikep, ali treba biti primjer.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hendikep ili ne potrebno je da bi se poslala poruka. Ovako rade vec dosta dugo sta hoce, Livaja ima dozvolu za ubit, a ni ostali nisu daleko.
  • blackbully
    4.4k
    Dal netko zna kolko godisnje zarađuje Kurcoglavi i do kad ima ugovor?Jurki

    Ugovor je do kraja sezone, mislim da nema više od 8.000 € mjesečno.
  • Petar86
    581
    Prijatelj mi prica, jucer bio na utakmici, na istoku odmah do sjevera... kraj utakmice Torcida postrojava igrace da im ocita bukvicu, istok zapocinje pjesmu "i kad gube i kad tuku" , cijeli sjever psuje prema istoku, a njih 20tak dolazi do ograde sto dijeli sjever i istok i pokusava ju srusiti...naravno ne mogu, pa psuju ovima s istoka sve zivo i mrtvo i prijete da ce ih isprebijat ispred koga prepoznaju da je pjevao

    Ukratko, oni ce si medusobno povaditi oci, kamoli sucima, HNSu, protivnickim igracima itd
  • The Undertaker
    4k
    Tako rade otkad ja pratim nogomet a to je pedesetak godina. HNS neće sigurno zatezati sa velikim kaznama koje bi utjecale na prvenstvo. Drago mi je da su suci nakon VARleaks afere izgleda smanjili toleranciju jer bi inače jedan od ova dva žuta bio oprošten.
    Derbi u Splitu, pun stadion mržnje, i Dinamu i Hajduku treba pobjeda, strani i nadam se vrhunski suci...Jedva čekam.
  • Nino Bule
    11.4k

    Bilo je i međusobnih tucnjava na istoku, jednostavno previse su se dali emocionalno i na svaki drugi nacin misleci da je ovo TA sezona i sad pucaju u svakom smislu.
  • Kepec
    4.6k

    To je ono kaj mene veseli, utapaju se i još se međusobno igrači, uprava i navijači povlače dolje.
    Mi danas imamo Rudeš koji ima 7 bodova u 26 kola i sve osim pobjede je teški debakl.
    Nakon toga je odmor 2 tjedna i putovanje u Split gdje smo ih zadnji put pobjedili 2020. pogotcima Kastratija i Oršića i mislim da je konačno vrijeme i trenutak da ih zakucamo za ovu sezonu jednom zauvijek na 3. mjesto.
  • Cosey
    434
    Brzo su oni došli od "Rezultat je trend, ideal je vječan" do toga da fućkaju istoku jer pruža podršku.
  • Krulek
    197
    Interesantno, ali ne i neočekivano. Pred samu utakmicu sa Rudežom, nakon za neke novinare neočekivanog poraza ajduka u Splitu, SN odnosno Matteoni nakon četiri dana od utakmice daje svoju analizu utakmice sa PAOK-om i naravno na svoj " fini " način potcjenjujući neke Dinamove igrače čini sve da unese nemir u tim. Gdje god se okreneš ajdukovci i psihološki rat.
  • rioda
    2.3k
    Baš čitam, triba skrenuti pažnju s pljuvanja Livaje od strane hajdučkog puka
  • Paggini
    6.4k
    Gdje god se okreneš ajdukovci i psihološki rat.Krulek

    Jedini uspješni psihološki rat koji provode je nad samima sobom, već 20 godina...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.