• NORTE
    8.9k
    Ako aludirate na prazne tribine pred dva derbija uvjeren sam da se to neće dogoditi i neka se i ne dogodi.

    Zbog svega ovog uskoro im možda i zatvore stadion, ali nadam se da će oni tad već ispast iz utrke.

    Pošto idu dva derbija moguće je da već protiv Osijeka im zatvore neku tribinu najprije, ali ja bih volio da im uopće ne zatvore ijednu tribinu, ionako bi ih nakon derbija moglo biti sve manje i manje na Poljudu.
  • Plavi-9
    420
    mislim da je njima veća kazna pun stadion :lol:
  • NitkoBitan
    11.7k
    mislim da je njima veća kazna pun stadion :lol:Plavi-9

    Pa oni su pred punim stadionom sve kiksali (mozda sam zaboravio na neku pobjedu).
  • Mali dioničar
    14k
    neupućene osobe misle da smo sada na -8 od RijekeMaksim Maksimirski

    Realno smo u igri i sa 4 boda iz te dvije utakmice, nismo favoriti ali smo itekako u igri.Maksim Maksimirski

    Hajduk je izgubio na Poljudu od Istre, Osijeka, Rijeke i Lokomotive i nakon svega toga smo "u igri".

    Bravo za Jakira i tebe, nadam se da ti je udijelio keks za ovaj post.
  • rioda
    2.1k
    Najjače od svega mi je kako su gurali priču o Perišiću ovaj tjedan kao da će zaigrati, da se napuni stadion. A on još najmanje mjesec dana neće prismrditi terenu, i to je optimistično s obzirom na današnju izjavu Karoglana da trenira individualno, a ne s ekipom
  • Mihaljević
    7.9k
    Jedva čekam da Bara pokupi Brekala i da Perija ode u Arabiju. Atomski Hajduk ostane na Dajakuu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Hajduk je izgubio na Poljudu od Istre, Osijeka, Rijeke i Lokomotive i nakon svega toga smo "u igri".

    Bravo za Jakira i tebe, nadam se da ti je udijelio keks za ovaj post.
    Mali dioničar

    Ne znam ko je uopće spomenuo Jakira. Komentiram ligu i dinamove izglede za titulu.

    Svoje komplekse liječi drugdje. I da, fora mi je kako ovi uvlakači daju plus moderatorima čak i kad moderatori pišu ovakve nekonstruktivne, bezvezne i uvredljive postove poput ''bravo dat će ti keks''.
  • flexXy
    1.9k
    Nadam se da cemo kod gradnje novog stadiona ulozit dosta novaca u sigurnost klupskog muzeja. Vidimo da mozda najveca pljackaska banda nakon Pink Panthera zari i pali Europom pa nebi bas da nam ukradu i prisvoje trofeje :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Jel ti shvaćaš da mi moramo povećat svoje šanse za osvajanje titulu a ne povećavat šanse svog protivnika? Ako ti nakon utakmice sa Rijekom ostaneš na drugome mjestu sa -2 tko je onda povećao šanse za osvajanje titule u prvenstvu? Hint, nije Dinamo
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jel ti shvaćaš da mi moramo povećat svoje šanse za osvajanje titulu a ne povećavat šanse svog protivnika? Ako ti nakon utakmice sa Rijekom ostaneš na drugome mjestu sa -2 tko je onda povećao šanse za osvajanje titule u prvenstvu? Hint, nije DinamoMarkelo

    Tako je. Upravo to sam i napisao. Sa -2 nakon Rujevice više ne bi bili favoriti ali bi i dalje imali ozbiljne šanse za titulu.
  • Danko
    538
    Jel može zalizani smrad biti naknadno kažnjen zbog napada na mudražiju? Ko što je onomad soudani bio naknadno kažnjen iako nije dobio karton?
  • Markelo
    2.5k
    Ne razumiješ baš analitiku.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Prije par kola gledam Loxu i malo više obratim pozornost na Mudražiju,zapeo mi za oko jer je tehnički odskakao od drugih igrača , i u sebi pomislim pa jel moguće da je ovaj igrač za Dinamo... a druga strana mozga kaže ma zabrijo si...

    Al vidim da nisam baš...
  • Fanboy
    2.1k
    Na hrvatske suce se stvorila takva histerija i linč, da neke osnovne stvari se više ne usude svirati. Ovo odgurivanje Mikanovića prema sucu je minimum 5 utakmica kazni, a ne dati minimalno žuti Livaji nakon odgurivanja ničim isprovociran Mudražije je skandalozno.

    Nemam ništa protiv stranaca koji bi mu opalio crveni istu sekundu da tako nešto napravi. Još malo će ovim tempom suci ići pitat Livaju šta da sude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.