• Kepec
    5.1k
    do početka sezone me nece rođena majka prepoznat.juan

    Možda Plavca majka neće prepoznat, ali ga zato forumaši i moderatura redovito raspoznavaju na novim profilima.
  • Captain America
    14.6k
    Slabo sam pratio zadnjih dana, zbog čeg je na kraju "pao" plavac?
  • jedan u nizu
    6.5k


    on ti je kao Al Capone.

    ne zbog ubojstava i reketarenja, vec zbog utaje poreza.
  • SamoDaKazeDrugiPlavac
    3
    Udjem s vremena na vrijeme procitati nesto ili kad mi jedan forumas javi da ste me spomenuli pa tako i sad.

    Nije lijepo odradjivati posao moderature tako sto banujes nekoga jer je netko napisao da misli da sam to ja, bez da provjeris.

    Pa prije par dana ste isto neduznog covjeka banovali pa za 2 dana unban kad vam je covjek valjda objasnio da on nije plavac, umro sam od smijeha tad ali evo i sad iako mi je zao malo tih ljudi, pogotovo ovdje gdje se neki ljudi bore za demokraciju a isti i imaju problem sa istom kada netko kaze nepopularno misljenje ili da ne podrzava Zajeca.
    Sad mozes stvarno banat drugi profil plavca, neces morati unban ovaj put neduzne ljude :kiss:
  • Crusades1986
    10k
    dobro, koja je tvoja psihička dijagnoza?
  • Eduardo
    17.8k
    Ajd prestani se blamirati.

    pfX3BgA.jpeg
  • jedan u nizu
    6.5k
    djem s vremena na vrijeme procitati nesto ili kad mi jedan forumas javi da ste me spomenuli pa tako i sad.SamoDaKazeDrugiPlavac

    koliko ti lazi mozes ispricati to nisu istine.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    sa ovom slikom kao dokazom(IP adresa) ni OJ Simsona ne bi odbranili. :lol:

    Svaka čast za moderaturu, ali i za forumaše koji se uz poslove ujedno i bave i "detektivstvom" . :clap: :grin:
  • superhik
    10.5k
    Mislim da je ovo rekordan osmerostruki banirani račun gospodina.
    S tim da je sa nekih u isto vrijeme, na iste teme pisao malo drugačije od svojih originalnih upisa kako se ne bi skužilo da je to on.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Neznam jeli ovo spada medju nepopularna misljenja, Ali cu ga iznjeti a moderatura neka brise ak nije mjesto tome. Kad smo pobjedili na zborima ,ljudi ovdje su oisali da ekipa koja je usla ,nasi ljudi iz dp su uvijek 10 koraka ispred svega . Ja sam tako odusevljen time. Sad znam da je sastanak u ponedeljak ,mnogo su govorili da se ljudi strpe da je sve pod kontrolom Ali opet smo izfrustrirani kao uvijek nakon loseg rezultata i svi se ponavljamo. Da Jakirovic mora biti bivsi u cemu se 99 posto foruma slazem odavno. Sad su doslo nasi ljudi,zna se da je imao zastitu kao diplomata immunitet od prijasnje vlasti. Da li mozemo ocekivati sad reakviju od ljudi koji su jednu od nas ,koji znaju kako disemo i uopce a pogotovo ovdje na zoni gdje je dosta ljudi iz dp takodje i ovo cita. Iskreno se nadam da Zeko zna a pogotovo oni pametno ljudi koji su ga stavili za njihovog kandidata. Da ce se lupiti sakom i reci da je dosta ,jer nam ova sezona ode u racku ako se nista ne promjeni. Pa valjda to vide svi. Ni trunke nista ne ide na bolje od kako je doticni doso za trenera. Ja ocekujem promjene i to jos jucer . Dok imamo sanse jos u ovoj najvaznijoj sezoni za klub gdje u slucaju lige prvaka dolazimo do rekordnog iznosa u klub od strane uefe . Mi te novce nemozo namiriti drugacije . Ako se nema para za otkaz ,posudit treba , to je kebena investicija. Pozdrav svima i ugodan vikend
  • Hrc-Vg
    243
    Potpisujem 100%. Ako u ponedjeljak ne bude bivši, biti ću jako razočaran.
  • Mr Anderson
    5.7k
    U ponedjeljak bude bivši jedino da kiksamo sutra.
  • Sixthway
    277
    kaj je gore? Još jedna sramota da ne daj bože izgubimo od Rudeša ,ne uzmemo bodove ili da on ostane trener ? Kakva god situacija mi moramo navijati I željeti da svaku tekmu pobjede pa makar to drzalo Jakira na klupi
  • Mr Anderson
    5.7k

    Pa svakako bi najgore bilo da ne uzmemo tri boda sutra. Mogu ga oni smijeniti i ako dobijemo. Samo to onda ne bude odmah u ponedjeljak ujutro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.