• 1986-Pl
    171
    Stavite link ako bude negdje prijenosa
  • Ludovic IX
    5.9k
    Nadam sw da će govno već danas otkazati sponzorski ugovor, naravno uz penale prema klubu. I vjerujem da će u roku tjedan dana, sponzori sami pitati
  • španglozbrzić
    7
    nema vrijeđanja, al poruka je jasna:

    MIRKO I HANŽELE
    SPREMAJTE KOFERE
  • Davieboy86
    137
    Stigao je Jure Zovko, jedan od trojice preostalih zamjenika na listi 35. Znači li njegov dolazak da je prošla Hanželova ideja o brisanju tri člana Skupštine i da u nju ulazi Zovko?
  • Yovitssa
    449
    Očekujem pobjedu danas i da prevlada razum barem šestorice od ovi 35 "Mumijinih". Ali opet, bojim se kuhinje, lopovluka (čitaj "slučaj Saucha" u Hrvatskom Saboru).

    Samo, ne znam tko bi normalan imao "muda" glasati za ove debile i kontra Zajeca nakon kaj po svim anketama preko 90% ljudi očekuje promjene i onda nakon toga nastaviti kao da ništ nije bilo...

    Ne znam, pere me nervoza, toliko toga je u igri, ovo čekamo godinama.

    Samo pametno danas, bez nasilja i pirotehnike, tu nas čekaju!
  • scooniepenn
    2.1k

    Pricas gluposti, znam as a fact. Ne obmanjuj posten svijet.
  • nwankwo646
    342
    Valjda u ovih 35 ima barem 15 normalnih pa su, nakon Hanželove objave, shvatili za koga će glasati!
  • Eduardo
    18k
    Molimo vas, dečki, da danas posebno pazite na upise. Bez dijeljenja brojeva ili mailova te bez nepotrebnih poruka tipa "poslano". Također, podsjećamo da će se svako spominjanje imena i prezimena brisati. I, da... ku*a, ku*rva, *ebanje majki i slične riječi i psovke sačuvajte za neko drugo mjesto.
  • eol12
    388
    1000 načina kako Mamiceva politika i dan danas može pobjediti.
    spreman za razočaranje, ali se nadam pobjedi
  • NORTE
    9.7k
    Stavite link ako bude negdje prijenosa1986-Pl
    Probajte po medijima, N1 tv, 24sata i slični live prijenosi npr. na facebooku.
  • Orc123
    5.7k
    Bit ce samo tekstualni prijenosi ja mislim
  • mlinchica
    1.2k
    Najbolje više ne otvarati nikakve portale, pogotovo ekipa koja bude pred stadionom. Svašta će se pisati, slikati, budite uz svoje ljude tamo i smireno.
  • Mali dioničar
    15k
    Vezano za ograde, sve je identično kao i bilo koji dan na koji je utakmica s time da je parking izmedju pimpeka i ticket pointa otvoren tako da nema potrebe za dramatizranjem “ograda.”
  • Mali Zeus
    10.4k
    . Sve ćete znati ovod.
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Imate prijenos na gol.hr na Facebooku, Medo komentira usput.

    https://www.facebook.com/share/v/PqCxHFwtw2je5N56/

    Edit: kratko je trajao prijenos, zavrsio je već, ali vjerojatno će biti opet kad bude novih vijesti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.