• Mali dioničar
    14.3k
    Brodić daje ruku Hodži, a ovaj svoju izmičeSjevernaStrana



    Veldinu jelte.
  • NORTE
    9.3k
    Ovakve stvari se ne smiju događati i to je jedna od stvari koje klub može riješiti odmah sada, ali nikog nije briga. U 10 minuta koliko sam stajao kod kioska, likovi koji stoje pored zaštitara kojeg klub plaća (!) su prodali više od deset šalova s grbom kluba:

    Umjesto da klub stavi mali pop-up štand ili ono o čemu sam već pisao, pop-up store u malom vintage kombiju, i zarađuje novac, on dopušta da mu doslovno izbijaju novac iz džepa i srozavaju brend.
    Bosskovitz
    Jedna od najvećih sramota dinama u 2024. godini!
    Nadam se da se neće ponoviti i prije tekme s Paokom.
    Klub mora zaštiti svoj interes i brend, kao što interes kluba moraju zaštiti i njegovi navijači.
  • serbus
    3.6k


    Jebiga tu je naša odgovornost da prijavimo to murji ili ih sami otjerati nema druge...
  • Antonio bbb
    245
    [img]http://IMG-9186.jpg

    Kolko sam skuzio, grb PAOK-a koji je Dinamo objavio na sluzbenoj stranici nije grb njihovog nogometnog kluba, vec rukometnog kluba? Svugdje je nogometni grb PAOK-a kao onaj na Krizyjevoj objavi, a ovaj tu na slici je na Wikipediji prikazan kao njihov rukometni grb.

    Sve u svemu, ukoliko sad nisam napisao neke nebuloze, ovo je velika sramota za ljude koji su zaduzeni za web stranicu.
  • rioda
    2.6k
    Ako nama mogu razni strani klubovi stavljati grb iz juge sa zvijezdom, možemo i mi nečiji fulati :grin:

    Mislim da je to grb sportskog društva Paok, koliko vidim grb nogometnog kluba je nešto drukčije posložen, s uglavnom nednakim elementima
  • NORTE
    9.3k
    ovo je velika sramota za ljude koji su zaduzeni za web stranicu.Antonio bbb
    Ovi s ulaznicehr ili tko već vodi tu stranicu kluba na kojoj prodaje karte su jednostavno toliko jaki da su stavili stari grb Paoka.
  • Mandelinho
    330
    Imam malo više iskustva s time. Problem je što klubovi u zadnje vrijeme rade izmjene odnosno modernizacije grba (uzmimo primjer Slaven Belupa).

    To je inače stari grb od PAOK-a koji se ne koristi od 2013.
    https://www.footballkitarchive.com/paok-logo-history/

    Mene više brine što se naš grb nerijetko pojavljuje bez zlatnih zvijezdica iznad.
  • Mihaljević
    8.2k
    Moja profilna ti je službeni grb, zvjezdice su samo dodatak. :grin:
  • Draž
    1.1k
    Tvoja profilna je grb kakav bi trebao biti, a službeni grb je ipak malo drugačiji :wink:
    *referiram se na slovo d
  • xavier
    11.1k
    Mene više brine što se naš grb nerijetko pojavljuje bez zlatnih zvijezdica iznad.Mandelinho

    Brine te što nema zlatnih zvijezdica, a ne brine te što se često pojavi crvena zvijezdica koje na grbu nema već 33 godine?
  • Mandelinho
    330

    Ne znam iz čega si to dao zaključiti? :grin:
  • dzgkt
    146
    Promijenili su grb, ali ovaj novi ima transparentnu pozadinu pa to sad loše izgleda na ekranu za odabir sektora, praktički se ne vidi.
  • SAS1987
    13.5k
    Ako nama mogu razni strani klubovi stavljati grb iz jugerioda

    Recimo Bayern. Stavio bi i ja njima jedan specifican povijestni grb... :lol:
  • Antonio bbb
    245
    [img]http://IMG-9193.jpg

    Netko iz kluba mozda cita Zonu :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.