• nemapredaje
    2k


    S rogatima se ne valja bosti.
  • Draž
    1.1k
    malo degutantno?jedan u nizu

    Nije li degutantno postaviti vlastite zaposlenike u Dinamo da mu drže lojtru?
  • Mrvica
    3.3k
    Ako njima nije degutantno, ne vidim razlog zašto bi bilo nama. Svi oni koji Dinamo koriste kao vlastiti bankomat ili priliku za napredovanje vlastitog poslovanja i ne zaslužuju ništa dobro..
  • mlinchica
    1.1k
    Opusti se, nije nitko naredio da se to radi. Ne bu nitko ostal bez posla zbog tih recenzija, a malo mu se ruši ugled.
    Smisli ti nekaj benignije, ja sam za sve kaj nije ilegalno i nasilno.
    Bas uživam u ovim nepodopštinama, pomlađuju :lol:

    Nego, ima tu ekipe iz Mostara sigurno - tko je otuđio Bruce Leea, zna li se kaj? :chin:
  • strumfich
    154
    google prepozna spam reviewove, kao sto su ovi, i makne ih nakon nekog vremena ili blokira ocijenjivanje na neko vrijeme
  • serbus
    3.6k
    Možda je bolje napraviti temu dinamovac sam ovdje izlazim ili ovdje ne izlazim ... Pohvaliti neko mjesto nebitno koja djelatnost. Ja bi rađe uzeo neznam mašinu, iglu,konac, popio kavu, pojeo ručak od nekog sa zone nego kod nekog tko nije naš. Naravno još ako ima i popust još bolje :rofl:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Nitko ne kaze da to sto oni rade nije degutantno i ispod pojasa.

    Ali nasa borba je uvijek bila postena i bez takvih niskih strasti.
    Svi smo pljeskali tu kada je kampanja dinamovog proljeca bila afirmativna a ne usmjerena protiv Otta Barica.
    Jedno je otvoriti oci svima i javnosti i ukazati na njihove partizanluke, uhljebljivanja i malverzacije, a drugo je (po meni) izigravati frajera tako sto ostavimo lose recenzije na njihovim biznisima koje imaju.

    Budimo frajeri pa to pokazimo u nedjelju ispod zapada, a ne iza google reviewova.

    To je moje misljenje, ne mora se slagati sa vasim ili sa vecinom ;)
  • Draž
    1.1k
    Budimo frajeri pa to pokazimo u nedjelju ispod zapadajedan u nizu

    Vidimo se! :wink:
  • nemapredaje
    2k


    Dapače, super ideja.

    Jedini problem vidim u tome što ljudi forum gledaju kao mjesto gdje mogu biti anonimni i neće ti možda javno reći ja sam taj i taj i ovo je moja firma. Ne znam, možda nisam u pravu.

    Ali može se i to riješiti. Obrti/firme ili što već se ne moraju vezati uz nick.
  • Paggini
    7.1k
    A dajte nam da izvodimo nepodopštine i huncutarije po internetu, šta ste takvi...
  • Oluja
    3.7k
    ajmo ovako. Jel udarac nogom u jaja pičkast? A je li udarac nogom u jaja u redu ako se protivnik prvi posluži prljavim potezima?
  • jedan u nizu
    6.1k


    Nije.

    Ako igrac u nogometu suparnika udari sakom u lice do it ce crveni zbog nesportskog ponašanja.
    Ako mu drugi igrac uzvrati, takoder ce dobiti crveni zbog nesportskog ponasanja.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Kako bi život bio lijep bez društvenih mreža, ostavi nam samo kafanu i zonu. Di ćeš više
  • Droljo
    5.1k
    Kako bi život bio lijep bez društvenih mreža, ostavi nam samo kafanu i zonu. Di ćeš višeDoktor Kunić

    Sve si rekao. Nikad nisam imao niti jednu društvenu mrežu i nebum! Enter
  • serbus
    3.6k



    Hahah gospon Droljo dugo niste ovako metnuli :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.