• M94
    569
    Jakir već večeras mora biti bivši da netko malo podigne momčad protiv Paoka.Nogo

    Ma tako e cijele sezone, ako sljedeću ovo ono a on uvijek tu. Igra je zaqurac veći dio sezone i lik se šlepa uz ekipu i dalje.
    Ovo je očaj od partije za momentalni otkaz, jbo te izbačeni Betis koji je igrao s pola snage.
  • plavac173
    2.6k
    20 ljudi aktivno pise ti meni govoris, cestitke
  • mali M
    3.6k
    Prasnuo sam u smijeh kad sam vidio izmjenu... Pa on nema pojima šta radi...
  • markoli
    1.7k
    Sad krece nabijanje i duge lopte.
  • Orc123
    5.5k
    ajd ne seri! Ti i d Japancem, nakon kaj imas barem 5-6 kriminalno losih na terenu! Kad su ga izolirali na krilu i kad je dobio loptu da bi isao 1 na 1! Kraj ovakve sredine i napadaca...postedi me molim te
  • GaijiZG
    722
    Al sve ti se vrati u životu, RPG ti odigra onako, ti Ristovskog vratiš, nemaš muda vadit Petka, itd itd. Jakir nije trener, nego obični delegat senatora. Ne postoji primjer gdje je svlačionica s takvim odnosima dala dobre rezultate.
  • Mentalni Gimnastičar
    733
    Što ti znači više napadača ako ne možemo dovesti loptu do njih, nema nas na terenu.
  • rioda
    3.1k
    Tko zna, možda stvorimo bar jednu šansu u utakmici
  • Patak
    2.3k
    Bukvić izvoza KTCa kao pionira, Nevistić nepotrebno izlazi izvan 16m, od Hoxhe se lopta odbija kao od debla, Špika daje predug for pa udara Nejašmića po nozi, Mierez otresa Maxa, Petković šetucka oko centra, Ademi kao da je na terminu...Rile maše rukama i dere se na svakog igrača - neke od crtica za pamćenje sa ove tekme.
  • Dinosaur21
    1
    Slijedi taktika svi u napad hahah
  • Orc123
    5.5k
    ti znas moj kurac! Max jedino danas nesto odigrao, povezivao vezu i sredinu, radio ono sto vezni trebaju raditi, u obrani bio dobar i napravio jednu gresku iz koje nije pao gol! Znaci jedini za pozitivnu ocjenu...kupi si naocale
  • Nino Bule
    11.7k
    Kakve dvije obrane strasno
  • rioda
    3.1k
    Jel Ristovski poludi i na sebe kad sjebe?
  • Paggini
    8.5k
    Bravo Neva!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ajme koji fliper pred golom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.