• Yovitssa
    345
    Challenge accepted! I ja tetoviram Yakira ako osvojimo tripletu! :cool:
  • Krizy
    36.8k
    Je li ova partija 'rezervi' poremetila planova za sastav u Osijeku i protiv PAOK-a?

    "Nisu to rezerve, oni su dio momčadi. Brodić? Uvijek imamo plan A i B, ali Brodić je tu, zato smo ga i doveli da zabija, zaslužuje to kvalitetom. Ali, kad imaš Petkovića, a zna se što on znači Dinamu... Imamo Petkovića, Brodića i Kulenovića, svi su različiti tipovi igrača i oni mogu igrati zajedno. Iako to dosad nismo isprobali."
  • jedan u nizu
    6.2k
    Nisu ti igrači rezerve, oni su tu. Mi imamo uvijek plan A i plan B. Brodića smo doveli jer on svojim kvalitetama to zaslužuje. Tu je Petković, hrvatski reprezentativac, ali svi naši napadači su različiti i može ih se koristiti čak i sve zajedno. Nama je svaki igrač potreban.

    Nisu rezerve, ali nisu pola godine dobili priliku, sta su onda? Juniori?

    Mozemo koristiti sve napdace zajedno, ali ovo je prvi put da tako nesto koristi, a poprilicno sam siguran i zadnji sve dok ne osiguramo prvenstvo koje kolo prije kraja prvenstva.

    Drago mi je da su danas redom zabijali svi koji ne dobivaju priliku u zadnje vrijeme (ili uopce).

    Jakire, vidis da imas klupu. Vidis da postoji drugacij stil igre od one koju stalno forsiras sa istim rezultatima.
    Nogomet je igra u kojoj se moras stalno prilagodavati. Vidis da izgleda bolje kada barem mrvicu promijenis taktiku.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da napisem i ja nesto nakon duzeg vremena. Covjek zaredao dobre pozitivne rezultate sto je najbitnije, nikad manje objava na temi. Valjda se ceka kiks. Dobra stvar izgleda sto je ostao jos na klupi jer se ocito uhvatilo nesto, da su mu dali otkaz mozda bi netko dosao pa bi rekli da je ovo "pozitivan sok" ali ocito su malo sjele stvari.

    Nisu rezerve, ali nisu pola godine dobili priliku, sta su onda? Juniori?

    Mozemo koristiti sve napdace zajedno
    jedan u nizu

    Nije to samo tako, da to napravi prozvali bi ga da igra s 3 napadaca sto nismo igrali ne pamtim kad. Zna se sto donosi Petkovic a sto ostali i ne treba donosit ovakve brze zakljucke.
  • Zagi
    5.2k
    Covjek zaredao dobre pozitivne rezultate sto je najbitnije, nikad manje objava na temi. Valjda se ceka kiks.BornaPŽ1986

    Za trenera je najbolje da mu je tema negdje na 7. stranici, najviše.
    To je tak.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Nazalost, tema se vraca u zivot :sweat:

    MAlo nas je zavarao rezultat protiv Betisa.
    Doduse nismo ni tamo odigrali nesto maestralno, ali nam je odgovaralo da se branimo, a i igraci su bili vise raspolozeni nego u HNLu.

    Ostale utakmice su ista srednja zalost kao cijelo vrijeme.
    Jedino Gorica u kupu nesto drugacija, ali to je nekako revijalno sve bilo, a i igrali smo malo drugaciju formaciju pa necu racunati.

    Nazalost,sve ide jako sporo, bezidejno i odvratno lose za gledati.
    Najveci trenerov potpis. Sve igrace koji su zabljesnuli, je njegova takticka ingenioznost uspjela ugasiti.
    Kaneko je neprepoznatljiv. Hoxha je pokusavao nesto, davao nadu da ce proraditi do kraja, ali i sada je srednja zalost.

    Kanekov forte je bio trk uz liniju, eksplozivnost, otvaranje prostora. On sad loptu prepusta Ristovskom i zabija se u sredinu terena ili uopce ne ide naprijed.
    KAKO?!?! Kako mozes takvo krilo koje obozava igrati uz aut liniju staviti da se ubacuje naprijed i da bek odraduje napadacki dio posla??

    Kako ovaj trener ne uspije kontrolirati momcad, i kako ih ne uspije motivirati da igraju u ovako vaznim utakmicama u HNLu, na boljoj razini, to stvarno ne znam.

    Mislim da mu je prolaz protiv Betisa i 3 boda protiv rijeka zagarantirao ostanak do kraja sezone bez obzira na rezultate. Dok god je u igri u par bodova nece ga mijenjati, a ako sad izgubimo dvije zaredom bit ce prekasno za promjene.
  • Zagi
    5.2k
    Za sada, Zekić ga taktički pojeo.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Uprava smjenite ga dok nije kasno, ima se još za igrat!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Nema teorije. Sa Betisom i Rijekom si je kupio ogroman kredit...
  • Praskaton
    1.8k
    Nema teorije. Sa Betisom i Rijekom si je kupio ogroman kredit...Sibirski plavac

    Najgori moguci scenarij
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Slažem se i toga se bojim, bit će kasno kad ga odjebu napokon
  • Kruno
    173
    Toliko sui ga dizali u nebesa.
  • Markelo
    2.5k
    On će isto ovako izić i na Poljudu a onda će nam zalizani uvalit jedan gol za pobjedu i uputit nas na 3 mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.