• NitkoBitan
    12.2k
    Evo "Dnevnik nervoznog" je objavio na fbu dio razgovora iz VAR sobe sa utakmice Dinama i Rijeke, situacija moguceg faula na Ivanovicu.
    https://www.facebook.com/share/v/H9bQpkxcbVosA5rW/

    Kako cure te snimke i tko ih objavljuje... Mislim da ima tu posla za sudstvo.
  • Facke
    2k
    Same bum jednu stvar rekel. Gasite ovaj klub dele.
    Kulike su jadni. Sad kad su pod pritiskem ovakve stvari delaju. Prekersaj Bernauera , gde?! Pa gde?! Svasta bi sad mogel napisati. A i nebi me cudile da su tu i neke stvari fejkirane.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ovo je pre bolesno, pa kako se lijevim navijačkim stranicima mogu prosljeđivat ovakve stvari?
  • plavac173
    2.6k
    Vrlo jednostavno, ima nekoga tko je u tom Croatelu i on salje
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ne znam sta je gore, to kaj se tvrtka koja ima ugovor sa HNSom pravi mutava, Hajduk koji kao klub krsi zakon il to kaj pristup snimci imaju žnj internet stranice.

    Netko mora odgovarat jer je ovo ocito krsenje zakona, odnosno ugovora izmedu HNSa i Croatela il kak se vec zovu.

    Btw. zasto nitko od medija ne problematizira to da je curenje snimki iz VAR sobe PROTUZAKONITO?
  • Zagreb1992
    1.3k


    koristiti google translate kad ti pišeš :D
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Neka cure snimke. Meni je zanimljivo bilo čuti onog zadojenog hajdukovca suca Antu iz VAR sobe sa utakmice Varaždin-Hajduk kada se proderao iz želuca ''AAAAARGHHH, Fraaaan, sviraj faul, koji ti jeeee''
  • superhik
    10.3k
    u dvorani Mimozareziser

    Naziv dvorane dostojan kluba o čijem kmečanju će se pričati.
  • Facke
    2k
    Ma dejte. Znaci kiksali su, bila je jedna dvojbena situacija a oni imaju takve poteze. A zadnje dvije lete im se sudi se u njihovu korist. Al eto opet nije dobre. Al treba im valda to. Od toga se hraniju. Navek su drugi krivi.
  • Kepec
    4.8k
    Ispisalo se tu već 20 stranica o odlukama, pressici, VARu, sudcima, tovarima...
    Obostrano povlačenje kod gola Varaždina, minimalno no zaleđe kod gola Hajduka, guranje Pukštasa gdje slijedi igranje rukom igrača Varaždina, bacanje Ivanovića koji je sam rekao kako je "pao kad je osjetio dodir" i još xy ostalih situacija kako ovo kolo tako i cijelu sezonu, pa i prošlu i onu prije nje i tako u prošlost.
    Zatim malo pročitam po njihovim (podrazumijeva se na kog se misli) stranicama komentare i mišljenja.
    Totalna kontra onome kaj čitam po nekim portalima i ovdje po Zoni i kontra onome kaj ja svojim očima vidim i svojim nogometnim znanjem mislim.
    I onda si čovjek pomisli, pa jesam ja stvarno slijep i nogometno neinteligentan odnosno neobrazovan?
    Jesu li zaista ljudi po mrežama glupi i namjerno govore krive stvari?
    Jeste li vi ovdje na Zoni čudaci koji samo subjektivno gledate na sve odluke?

    Tehnologija je napredovala, danas imamo stotine kamera, videosnimaka, usporenih i ubrzanih. Svaka situacija se vidi iz gotovo svakog ugla i unatoč tome oni i dalje vide kako se njih krade, kako su Dinamo i HNS mafijaška organizacija koja radi isključivo kako bi se naštetilo njima i kako se gura Dinamo k prvaku.

    Nikad nisam jadikovao, tugovao, "kmečao" ili žalio za tim svim. Ne kažem da nije bilo krivih odluka koje su naštetile njima. Bilo je, svakako, isto kako je bilo i za Dinamo i Rijeku i Rudeš itd. Samo mi nije jasno kaj je tim ljudima u glavama da ne mogu prihvatiti određene činjenice.

    Sutra igramo za polufinale kupa, po nekima trenutno nebitno natjecanje, realno je, ali svima bi bilo drago da dignemo Rabuzinovo sunce.
    U subotu izbori, generacije čekaju taj dan.
    U nedjelju gostovanje u Osijeku do kojeg će biti prava muka doći do karata. Zatim osmina finala Europe protiv PAOKa. Bez brige, sve ovo oni vide i znaju. Zato ih još više guši.

    Dinamovci uživajte u narednom periodu, budite ponosni za koga navijate, za kakav gospodski klub. S ponosom obucite taj dres s grbom, s ponosom obucite majicu iz shopa, s ponosom ponesite šal na tekmu. To je neprocjenjivo.
  • nemapredaje
    2k
    Nakon što je HNK Hajduk poslao zahtjev za očitovanjem predsjedniku HNS-a Marijanu Kustiću iz HNS-a je stigao odgovor potpisan od predsjednika kojeg prenosimo u cijelosti:
    "Dragi prijatelji iz HNK Hajduk,
    Nakon zaprimanja vašeg dopisa iskoristio sam svoje ovlasti i donio slijedeću odluku:
    HNK Hajduk iz Splita proglašavam prvakom Hrvatske za sezonu 2023/2024.
    Odluka je donesena u najboljem interesu hrvatskog nogometa i stanja nacije. Naime, zagađenost javnog prostora neprekidnim protestiranjem (kmečanjem i mijaukanjem) je dosegla razmjere atentata na uši, oči i mozak svih normalnih stanovnika Lijepe naše pa je bilo neophodno postupiti kako je gore navedeno. Kako nisam siguran da je ova odluka dovoljna, javno obećajem da ću se maksimalno zauzeti kod prijatelja u UEFA-i da, iako je to zabranjeno, pokušaju dirigirati ždrijeb pretkola Lige prvaka kako bi Hajduk izbjegao predstavnike Malte, Gruzije, Kazahstana i Sjeverne Irske. Ako se slažete zauzeo bi se za predstavnike Gibraltara, Andore, San Marina i Vatikana. Ali vas molim da se maksimalno pripremite i nastojite opravdati moje povjerenje. Iskreno, više od toga ne mogu a i ne bi bilo fer prema drugim sudionicima europskih kupova koji su ipak, ruku na srce pobjeđivali Tottenham, Chelsea, West Ham, Arsenal, Betis... Možda bi se mogli naljutiti, a ja sam i njihov predsjednik.
    U nadi da sam bar malo smirio vaše dileme i razočaranja pred nadolazeće rate za otplatu dugovanja,
    Srdačno vas pozdravljam starim hrvatskim pozdravom HŽV!
    Zauvijek vaš, Marijan"
  • plavac173
    2.6k
    Ove vijesti sad u 22:00
    Sada je i sluzbeno, mrzim ih vise i od cigana i od grobara.
    Pa ljudi opet iste snimke pokazuju iz VARa kao da na njemu pricaju "Idemo namjerno ostetiti hajduk samo da ne budu prvaci picketine tovarske" A ne trud (koliko god losi bili) sudaca da utvrde dal je zaledje/prekrsaj/ruka i jos se na snimci vidi cisto zaledje, odnosno stopalo Uremovica i opet kmece.. Nevjerovatno

    Dokaz nemoći hajduka :smile:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ove vijesti sad u 22:00plavac173

    Pa ljudi opet iste snimke pokazuju iz VARaplavac173

    Kaj su im "vijesti" sada bile identicne onima u 15:00? Pa koji jadnici sve im jebem. Kako se ono kaze, 100 puta ponovljena laz...
  • plavac173
    2.6k
    Kaj su im "vijesti" sada bile identicne onima u 15:00? PaNitkoBitan

    Da, i jos nadodali golove sa danasnje utakmice i izjave Karoglana
  • Paggini
    6.9k
    Mislim da je najsuludije od svega sto ekipa ima svoje vijesti hahah, pa jel ovo jebeni orwell, koji se khrac dogadja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.