• veselko tenžera
    1.3k
    Odličan komentar na 24sata - voda došla do grla pa su se počeli i na ispravne odluke žaliti.

    Da sam Bruno Marić, odgovorio bih s 5 riječi - sve VAR odluke su ispravne.
    Ni slova više.

    Inače, nek svatko tko ijednom pomisli kako bi bilo dobro da su ova magarad u utrci za naslov memorira ovaj medijski i ini teror nad zdravim razumom koji ovi provode.
  • kibic
    1k
    To misliš na taj FB profil Dnevnik nervoznog?
  • Jurki
    8.8k
    Ja ću samo reć da mi je prvi put kao Dinamovcu neugodno u ime hajdukovaca. Pa ovo je sramota svjetskaDoktor Kunić

    Mene nije sram. Neka samo pisu objavljuju snimke. Sigurno bu to na pozitivan nacin odjeknulo kod svih klubova a bome i igraca.
    Svima je vec pun kurac tovara.. i nebi me cudilo da od danas pa do kraja prvenstva svi klubovi igraju protiv njih ko da im zivot ovisi o toj utakmici.
    Nitko ne voli pickice koje placu po medijima i kukaju kako ih se krade i ne dozvoljava da budu prvaci.
    Zelim im od srca da se ugase, da bankrotiraju da ih vise nikad ne gledamo i ne slusamo.
    Kme kme žgadijo blitvarska
  • NVKOD
    738
    Snimka-zaslona-2024-02-27-173943.png

    Pametnome dosta.

    Bez obzira kako završilo, treba ih kazniti radi objavljivanja cjelovite snimke iz VAR sobe bez ikakve dozvole.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Srpski spužva bob: Sunđer Bob Kockalone

    Tovarski spužva bob: Spužva Bob Kmečalone
  • Time
    532
    Tek sam sad vidio za ispuhane lopte,stjepan badrov je momak iz mog grada,veliki dinamovac i dobar covjek.Komunisti sa juga su mu izgleda isprali mozak.
  • serbus
    3.6k
    I niti jedna riječ o tome da je suđenje bilo i na štetu Varaždina ispada da je po običaju samo tovare "pokralo"
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Jel vam sada jasno zašto nam ne trebaju onakve objave nakon varaždina di komentiramo suđenje?
    Nismo isti i neka tako ostane, pogotovo na razini klubova.
  • reziser
    6.4k
    Bruno Marić ima sutra u 11 konferenciju za novinare
  • reziser
    6.4k
    Sada se oko cijele situacije oglasio i HNS. Priopćenje HNS-a objavljujemo u cijelosti:

    "Poštovani predstavnici medija,

    Hrvatski nogometni savez upoznat je s objavom audio snimki komunikacije između VAR sobe i glavnog suca na utakmici Varaždin - Hajduk te je odmah zatražio očitovanje Komisije nogometnih sudaca kao neovisnog tijela HNS-a.

    Savez će također podnijeti prijavu nadležnim državnim tijelima od kojih očekujemo da istraže te utvrde tko je, kako i zbog čega navedene snimke neovlašteno skinuo, zlonamjerno obradio i dostavio medijima.

    Nakon dobivenog očitovanja te povratne informacije od nadležnih tijela, Savez će o zaključcima obavijestiti zainteresiranu javnost.

    Također, pozivamo vas na konferenciju za medije na kojoj će ispred Komisije nogometnih sudaca HNS-a govoriti predsjednik Komisije Bruno Marić. Konferencija za medije bit će održana u srijedu 28. veljače u 11:00 sati u dvorani Mimoza hotela DoubleTree by Hilton u Zagrebu (Ulica grada Vukovara 269a, 2. kat)
  • Jurki
    8.8k
    Savez će također podnijeti prijavu nadležnim državnim tijelima od kojih očekujemo da istraže te utvrde tko je, kako i zbog čega navedene snimke neovlašteno skinuo, zlonamjerno obradio i dostavio medijima.reziser

    Ne vjerujem da bu kaj od ovoga al tom ludilu treba stati na kraj.
  • BBB Sibenik
    4k
    Jel ima stream negdi
  • Salva
    2.4k
    Kanal Ajde Hajduče na YT
  • Captain America
    14k
    To misliš na taj FB profil Dnevnik nervoznog?kibic

    Da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.