• FrenchMontana
    304
    Doček nije organiziran jer bi broj ljudi bio višestruko veći nego dan ranije na ljevičarskom skupu na Markovom trguSjevernaStrana

    O ovom nisam ni razmisljao. Ima i to smisla kao jedan od razloga…
  • Bruh
    887
    kakav horor pa jel taj ima mozak
  • SjevernaStrana
    639
    O ovom nisam ni razmisljao. Ima i to smisla kao jedan od razloga…FrenchMontana


    Procjene su da ih je na Markovom trgu bilo oko 7000.... Pa zamisli da se održao doček gdje bi Trg bio jako dobro popunjen unatoč utakmici Dinama taj dan... Plenković bi sutradan raspisao izbore...
  • Bruh
    887
    ma daj likovi pozivali na prosvjed 2 tjedna kroz medije da bi se više ljudi skupilo na Rujevici za tekmu... to je i njihov kapacitet strančke vojske i par ljudi koji su ovak došli.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Pa zamisli da se održao doček gdje bi Trg bio jako dobro popunjen unatoč utakmici Dinama taj dan... Plenković bi sutradan raspisao izbore...SjevernaStrana

    vec se pisalo o ovome. Ljude boli ona stvar za vaterpolo. To su dokazali kad su bili zadnji put organizirali docek za vaterpoliste na trgu, gdje je, usudim se reci, bilo 500 ljudi. Netko je stavio clanak od tad.
    Sumnjam da bi doslo vise ljudi i da su organizirali nesto.Siguran sam da 95% zone nebi doslo tamo. A kada strastveni navijaci najveceg nogometnog kluba nebi dosli, onda znas da bi prosjecni gradanin dosao jos i manje.
  • Nolifer
    6.5k
    Onaj doček i je bio fijasko, kad je drugarica voditeljka prekidala Vatrene u proslavi. A nije točno da ljude boli ona stvar za vaterpolo. Mislim da bi bilo više ljudi nego na njihovom skupu dan prije, jer ljudi su dokazali da ih boli ona stvar za taj skup...
  • SjevernaStrana
    639
    Slažem se, čak bih dodao da ljude boli ona stvar za bilo koji sport izuzev ona dva tjedna u godini kad se taj sport igra i još ako se ostvari nekakav uspjeh... Nisam iskreno vidio taj članak i ne sjećam se tog dočeka nego sam se vodio onim dočekom tenisača... 26.11.2018. smo imali doček tenisača nakon osvajanja Davis Cupa... To je bio radni dan (ponedjeljak mislim) oko tri sata popodne, malo i kiše... Trg je bio pun pa ne vidim kako i u ovom slučaju ne bi bio jer je riječ o nedjelji, nešto boljem vremenu pa i drugom uspjehu u kratko vrijeme naše reprezentacije..
  • SjevernaStrana
    639

    Uf, grdo... Još bi gore dodao u računicu Svjetsko 2018... nakon toga i u medijima i u narodu doček je neizbježna tema čim se daleko dogura na nekom prventsvu... siguran sam da ne bi bilo ovako... imaju dečki Olimpijske na ljeto pa ćemo vidjeti kako će bit.... možda...
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ima toga još i za vrijeme vladavine Bandića isto ..o tome kako je Lovrić zvao Bandića da grad uplati Ciboni 5 milijuna kuna ..ili možda do toga kad je sam gradonačelnik upao na sastanak ljudi iz Sberbank i Ace davnih godina :D
  • Kwedi
    3.8k
    Nije .Nakon što je Aco bio na sastanku sa gradonačelnikom i pokazao mu na papiru plan i program spasa kluba ( preoblikovanje ) Tomašević je dao svoju podršku Bušiću i ekipi koja je onda promjenila statut kluba kao što je bio u Dinamu do nedavno.Zagreb1992

    Zašto lažeš? Pitaj Acu, ekipu iz Mi smo Cibona pa i samog Bušića ako treba. Od toga kom se dala podrška pa do toga da li je postojao plan i program spasa kluba.


    A stvarno lako provjerljivo, čak između ostalog i kod MSC ekipa i Cibone jer imaju svakih par mjeseci u pivnici u Ilici druženje kluba i navijača.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Acin plan je bio preblikovanje u ŠDD ..samo što je i on očekivao da grad pomogne sljedećih 5-6 godina dok se ne sredi komplet dug kluba

    Ovo mi je rekla osoba koja je bila vjerovnik kluba...ako me on laže onda stvarno..
  • Kwedi
    3.8k
    Pa eto, laže te.

    A ovo sve ostalo doslovno u pol minute guglanja provjerljivo.

    Cibona ispala zbog dugova iz sustava javnog financiranja, Bušić nije dobio novi mandat ko ravnatelj Svetog duha, gradski kontrolni ured otkrio malverzacije, Indijci ostali, dali oko 1,2 milje eura pozajmica(koje bi pretvorili u suvlasnički udio) nakon kaj je sastanak održan sa Gradom u kojem je definirano da je klub od vitalnog interes za Zagreb. Toliko o ovom bulšitu napisanom da je Bušić podržan od bilo kog.

    Oko Ace i poslovnog plana - ideje naše,novac vaš.
  • Captain America
    13.3k
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-kolaps-na-krizanju-u-zagrebu-tramvaj-iskocio-i-sudario-se-guzve-su-ogromne/2541944.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

    Novi tjedan, novo iskakanje tramvaja na velikom raskrižju. Prijevozno sredstvo koje ne ide preko 50 km/h je postalo opasnost po zdravlje putnika i ostalih sudionika u prometu.
  • Patak
    2.2k
    Da bilo je i početkom mjeseca iskakanje kod glavnog.

    https://www.vecernji.hr/zagreb/dva-tramvaja-iskocila-iz-tracnica-kod-glavnog-kolodvora-traje-sanacija-sve-linije-voze-obilazno-1743837

    A tu se tvrdilo da je Končar problem...Problem su potpuni nesposobnjakovoći koji su došli sa sektom na vlast i javni prijevoz u Zagrebu koji je bio za ocjenu 10/10 može samo degradirati u kvaliteti a postati i opasnost po građane.

    Ne znam jel netko prolazi Vukovarska Savska raskršće često. Tamo su pruge u tako očajnom stanju da auti zaobilaze rupe u kojima su pruge koje vise u zraku. Uopće ne znam kako tramvaji tu mogu proći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.