• Droljo
    5.1k
    Baš. To je i nama uspjelo. Doma...
  • Danko
    605
    Nakon ovog kola čini mi se Rijeka lagano uzima ovo prvenstvo.
    Jedino me tješi što će moja bol biti nemjerljivo manja nego da jogurtašija uzme.
  • VesoB
    19
    Najbolje da pustimo Rijeci za 7 dana?
  • Jaro
    5.7k
    rijeka na svoju zalost jos 2put igra s dinamom i tu ce past i ispod tovara i ispod nas.
  • Danko
    605
    Daj bože da padne, onda ih mi preskačemo ali mi smo totalno pogubljeni što se tiče igre pa zato nisam optimist.
  • Captain America
    14k
    Rijeci se ne događa da umalo od Varaždina izgubi 4 boda ili da Rudeš pogodi vratnicu i gredu u 95. Rijeka je daleko najkonkretnija ekipa ove sezone u HNLu. Ne bude li ozljeda kod njih i uz zdravu atmosferu su glavni favoriti za naslov.
  • Jaro
    5.7k
    rijeka se protiv dinama pretvori u rudes...
  • Captain America
    14k
    Za 7 dana ćemo biti pametniji...
  • Ivdzo11
    3k
    Za oba susreta Karoglan sigurno neće moći računati ni na Nikolu Kalinića koji je istegao mišić i optimistične prognoze govore kako bi se ovaj pouzdani napadač mogao vratiti u konkurenciju najranije za ogled s Istrom početkom ožujka.

    Dobra je vijest da ozljeda gležnja Marka Livaje nije ozbiljna kao što se to činilo na prvu tijekom utakmice s Rudešom, kada je Livaja nezgodno doskočio i okrenuo gležanj s kojim je već imao problema. Situacija nije idealna, gležanj je načet, boli i traži odmor i odgovarajuću terapiju, ali poznavajući Marka on će, kao i puno puta do sada, stisnuti zube i staviti se u službu momčadi, odigrati koliko je to god moguće.

    U konkurenciju bi se trebali vratiti i povratnik s Afričkog kupa Ismael Diallo te Fahd Moufi, no s obzirom na to da je Diallo zadnje minute za Hajduk i reprezentaciju odigrao još prošle godine protiv Dinama, a da se Moufi vraća iz ozljede, novu priliku bi mogao dobiti mladi Šimun Hrgović, koji je dobro odgovorio na zadnje dvije utakmice u kojima ga je Karoglan koristio.
  • Georg Koch
    3.7k
    Dobra je vijest da ozljeda gležnja Marka Livaje nije ozbiljna kao što se to činilo na prvu tijekom utakmice s RudešomIvdzo11

    Zar se ozljedio?
  • Ivdzo11
    3k
    je iskrenuo glezanj u doskoku
  • Klenx
    4.1k


    Ma da igraju s kadetima dobit će Varaždin, zadnjih 8-9 tekmi s njima imaju omjer kao Dinamo s Lokomotivom u zlatne dane međusobnog odnosa.

    Ali to se ne spominje...
  • Paggini
    7.2k
    Da imam želudac da se kladim na Hajduk, djedovinu bih stavio na njih
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mi se moramo i trebamo okrenuti sebi, a ne očekivati da nam Rudeš, Istra i Varaždin donesu titulu. Sasvim je izgledno da ćemo za titulu morati dobiti tovariju u Splitu. To mi je ok jer realno ako ne možemo uzeti 4 od 12 bodova protiv njih nismo ni zaslužili titulu.
  • Kermit
    58
    Statistički gledano i Rijeka i Hajduk će negdje sigurno izgubiti bodove. Samo je pitanje jesmo mi ispucali svoje?

    Stalno se priča da derbiji ne odlučuju prvenstvo što je glupost. Baš sad je biti ili ne biti u derbijima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.