• Slavonac86
    336
    Sad bi nam otkaz Jakiru sjeo ko budali šamar, pred Rijeku da uslijedi neki pozitivan šok promjene trenera.
  • Orc123
    5.1k
    tko je danas bio dobar? Osim Nevistica i stopera...prema naprijed nitko nije donosio nista nazalost....ali vec viđeno iz prostog razloga jer igra ne postoji...RPG je kopija Riste, slican stil igre, ali njega je ugasio u potpunosti onaj start koji je btw bio penal ko kuca ....ja sam mislio da nece ni nasraviti igrati...brutalan start.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Mali offtopic, ali ako još netko ima želju reagirati na ovaj sramotan novinarski ispad sportskog medija s Trešnjevke:

    telesport.png
  • manikk
    230
    Takuru treba reći da zaboravi sve upute kaj je dobio i krene igrat kao da je tek došao iz Japana.Mlađi referent

    oplakao :)
  • Rakovica1986
    537
    Ne znam kako je izgledalo na TV-u, sa Sjevera to nije izgledalo dobro, izgledalo je dosta jalovo. Navijanje je isto moglo bolje biti. U svakom slučaju, 3 boda se pišu, a mi smo opet lijepo napunili naš Maksimir i opet 1700-2000 ljudi manje izbrojeno. Što se tiče suđenja odavno je jasno koja agenda se gura, a mi im svima skupa trebamo jebat mater.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nije mi jasno junačenje od 91 do 94 minute, prvo prekid, pa korner,ne idemo na cuvanje i zadrzavanje lopte,nego prvo Halil tuče po golu,pa ode u korner i ide centaršut umjesto da zadržimo loptu jebenih 20 sekundi.

    Glumimo opet nešto, a igramo sezonu kakvu igramo,ne razumijem da igraci to ne prepoznaju i skoro spušiš gol da ti potonu sve ladje.
  • plavac173
    2.6k
    Legendo poluvrijeme i je bilo solidno, nisam jedini to napisao...
    Kakve veze imaju ostale poruke di pricam individualno?
  • Juznjak
    3k
    junačenjeSvi na Sjever

    Nije junačenje nego nerazmišljanje, a nema nikog na klupi tko će reći što treba raditi.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Koji si ti doktor.plavac173

    Legendo ajde mi pronadjiplavac173

    BRAVO Bernaeur legendoplavac173

    Legendo poluvrijeme i je bilo solidno, nisam jedini to napisao...
    Kakve veze imaju ostale poruke di pricam individualno?
    plavac173

    dok ti na svaki post koji tebe citira, odgovaras sa rijecju 'legendo', ja ti vise necu odgovarati na poruke.

    Nauci se pristojnoj komunikaciji.

    p.s. ovo je samo sa ove tekme za vrijeme utakmice, a inace je tako u svakom razgovoru u kojem udes u raspravu, a bome ima ih podosta
  • plavac173
    2.6k
    A cek problem je jer volim pisati legendo jer necu nazivat ovim nickovima na forumu ljude, sta je tu nepristojno? :rofl: E svasta
  • Riot
    1.7k
    Ovaj koreo od večeras treba stavit pri registriranju na forum kao CAPTCHA. Tko zna šta piše taj se može registrirat
  • Nevo7
    608
    Tri boda se pišu. Pobjeda se piše.
    Igra i dalje ostaje jalova, impotentna, bezidejno, bezveze.
    Ademi nema kaj raditi u prvoj, usudio bih se reći da nema kaj raditi u igri uopće. Igrač manje. Tužno, ali istinito. Populist ga i dalje gura jer, eto, javnost želi. Ili on misli da želi.
    Izraubaj Petkovića, ubaci Mišića. Kao da nemamo Halilovića na klupi, Kulenovića, Brodića, ne znam, široka nam je klupa.
    Hoxha nije za Dinamo, on se niti u Osijeku ne bi naigrao. Fino nam je Slaven uvali, zaradio, i još maknuo naša potraživanja na ime Crnca i Šakote, a sve na ime ovog podkapacitiranog krila. Vjerujem da je njegovo povezivanje sa Fradijem bio spin, sada se možemo nadati da ga nekome uvalimo na ljeto, nadat se da poljska, ruska ili ukrajinska liga traže te igrače koji bi igrali za veću plaću a ne mogu uspjeti na Zapadu.
    Jakir... To je kao da ti prst crni, pa stopalo, pa noga. Ignoriraš jer možeš hodati, ma ne smeta te, malo boli al izdrži se. Al doći će vrijeme kad će noga morati pod nož.
  • Danko
    597
    na tv izgledalo sasvim ok i čitljivo.
  • Probirštift
    286
    Fascinantni su mi ovi ljudi kaj dođu prvi put na sjever i onda ko debili snimaju sve oko sebe
    Danas se svađao vođa na šipci sa jednim tupsonom 2 min da prekine snimat i onda je morao reći ljudima da odu do njega da ga upozore
    Navijanje je danas bilo katastrofa svaki 15-ti je navijao
    Čak mi je draže kad manje ljudi dođe nije tolka gužva za cugu ni kad ideš doma a i s lijeve i desne strane znaš da će biti osoba kaj se dere svim glasom kao i ti
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Zašto si oteževamo s koreografijom di svako mora imat svoj papirić te na Maksimiru to još i nije najizvedivije. Nebi bilo lakše i ljepše možda da se digne onako veliki transparent kao npr protiv Milana, Atalante... i ispadne puno razumljivije i meni ljepše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.