• wolfgang14
    1.1k
    ajde kad je vec stavio ristovskog, nadam se da nece dobit treci zuti zbog nekih nepotrebnih prigovora
  • Droljo
    5k
    dobit treci zuti zbog nekih nepotrebnih prigovorawolfgang14
    Hoće :snicker:
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Miro Vugrinec nemoj se ljutit ali meni je bolesno to sta ti imas info iz svlacionice. Dao bog da taj neki sta ti otkriva izleti iz klubaOlmic

    Imam dosta izvora i sam sam blizak s dosta ljudi oko kluba, Al to nisu igrači i ne bih htio o imenima od kojih saznajem info, a sastave podijelim max 3-4 sata pred utakmicu. Imam ja i puno vise info, al ne otkrivam, uglavnom otkrijem par sati prije medija nešto. Ako vam smetaju novosti i info koje dajem lako ću ugasiti profil
  • wolfgang14
    1.1k
    Hoće :snicker:Droljo

    I ja mislim da :lol: znaci RPG-a bacamo u vatru protiv rijeke :monkey:
  • Krizy
    35.9k
    Imam dojavu da miro kontrolira kamere u klubu, pa ima pristup Jakirovićevoj taktičkoj "ploči".
  • Ivanmtk
    677
    ja mislim upravo suprotno. U HNLu di stalno igramo protiv duplog bloka, njegovo iznošenje lopte i okomiti i rizični pasovi ti mogu puno donijeti. Prije svega razbijanje prvog bloka i prelazak u aktivni napad. Zato mi nije jasno zašto nije igrao do sad. Mislim da je on tu veliki dobitak.
  • Paggini
    6.5k


    Upravo suprotno misljenje imam prijatelju, njegova pas igra i iznosenje lopte je dusu dalo za te bunkere..
  • plavac173
    2.6k
    Marko Bošnir ludi :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Dobro dobro, vidjet cemo danas, nadam se da ste u pravu, samo kazem svoje misljenje jer se prije nije snalazio bas najbolje ali vidjet cemo :grin:
  • Orc123
    5.1k
    Zasto se umjesto Riste stavio Francuz ne kuzim! Ajde jos bi razumio da nam Risto donosi nesto u napadu i da se kuzi sa Kanekom ali ovako nikakvog smisla osim da se potuce na terenu! Daj odmori covjeka u pm! Misic je trebao biti u prvoj! Spika prije Vidovica!
  • veselko tenžera
    1.3k
    kod njega su stvari jasne, za napadačke poteze je bingo, za obrambene lutrija. Protiv Betisa je mogao biti tragičar da su ovi kapitalizirali par njegovih propusta, ovako je ispao junak jer je odlično gradio igru što mu je forte.

    Šimić ga je doveo pa kod većine navijača ima popust. Radije bi ga danas ostavio na klupi da odmori za Betis jer ćemo se opet braniti posjedom. Ovako se bojim da se ne potroši. Kad već igra, gurnuo bih RPGa da odmori Ristovskog, neće biti lakše prilike za debi pored Varaždina kući s 2 Francuza pored sebe.
  • cibona
    1.4k
    Nevistić- Ristovski, Theophile, Bernauer, Perković
    Sučić, Ademi, Baturina
    Kaneko, Petković, Vidović
    Miro Vugrinec

    Nisam zadovoljan. Ristovski je u ocitom padu i ovo je idealna prilika za RPG-a. Ako ne sada, kad ce?

    Takoder mislim da je bolje da smo misica ostavili u prvoj postavi umjesto ademija.

    Pozitivne stvari - vidovic umjesto hoxhe i francuski tandem u obrani.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    istina. Jer kad nam markiranu veznjaka koji gradi igru nemamo nikog da gradi igru iz nase prve trecine. Proslih godina markiranje misica nije dolazilo toliko do izrazaja jer je sutalo preuzimao tu ulogu. Pa bi poslije protivnici korekcijom pokusali zaustavljati sutala i automatski se opet otvarao prostor za misica. To je nekaj kaj nam ove godine fali. Zato je max pun pogodan i treba ga forsirati
  • Ivanmtk
    677
    nije baš da imamo dubine na toj poziciji..
  • Droljo
    5k
    Jer kad nam markiranu veznjaka koji gradi igru nemamo nikog da gradi igru iz nase prve trecinelaznjakAndrejaKramarica

    Može se i desetka spustit po loptu...
    Treba trener koji zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.