• wolfgang14
    1.1k
    meni je najteze odlucit koga stavit za stopere sad i desni bek, treba li RPGu dat sansu i malo Rileta odmorit jer ce nam onakav trebat protiv betisa opet. I koga u spicu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da bi trebalo odmoriti Brunu, Mišića i Rileta. Da počnu na klupi, a u prvih 11 Brodić, Ademi i RPG.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Mislim da bi trebalo odmoriti Brunu, Mišića i Rileta. Da počnu na klupi, a u prvih 11 Brodić, Ademi i RPG.Mr Anderson

    Ademi više ne igra šesticu. Ako Mišić bude odmarao upasti će Sučić.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ademi više ne igra šesticu. Ako Mišić bude odmarao upasti će Sučić.marcio amoroso

    Može se Bulat spustiti na šesticu.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ja očekujem da će Ogiwara ući umjesto Bernauera, a ostalo isto kao u Sevilli. Nema potrebe mijenjati pobjednički tim.
  • Praskaton
    1.8k
    Mozda malo riskantno i previse promjena al ja bi ovako.
    Nevistic-RPG,Max,Perkovic,Ogi-Sucic,Ademi,Halilovic-Kaneko,Spikic-Brodic

    Ozbiljnu minutazu u drugom pol bi dao Vidovicu,Hoxhi i Kulenovicu.U slucaju vodstva od 2il vise razlike ubacio bi i Zivkovica umjesto Maxa.
    Vjerujem u pobjedu i vruhunsko izdanje svih vas koji mozete bit prisutni na tribinama.
  • Sava Krpa
    208
    Ja bi krenuo sa Kulenovićem od prve.
  • Endeavour
    398
    Budući da umor nije problem i da nakon Varaždina ima dovoljno vremena do Betisa, napravio bi samo jednu zamjenu: Ristovski > RPG.
  • BigZ
    393
    Neva - RPG, Max, Mauro, Ogi - Sucic, Halilovic, Vidovic - Kaneko, Brodic, Hoxha
  • marcio amoroso
    32.2k
    Theo mora igrati, šta vam je?
  • Marley
    834
    Svaka cast i Maxu i Mauru, bit ce jos i bolji, ali Theophile je stup obrane trenutno.
  • Praskaton
    1.8k
    Ma Theo je naš doktor obrane tu nema spora,al koliko god bio fit i spreman 4 utakmice u dva tjedna nije malo za igraca njegovih godina.Potreban mu je odmor kao i Ristovskom.
    S obzirom da je Max dobro odigrao a Perkovic je naš mladi lijevonogi stoper upario bi njih dvoje.Slijede Betis i Rijeka tu nema prostora za eksperimente.Doma protiv ekipe kao sto je Varazdin moramo odmarat.
    Veselim se vidit RPG-a.
  • rioda
    2.3k
    RPG će vjerojatno dobiti kojih pola sata, sumnjam da će ga staviti od početka
  • Endeavour
    398
    Ma kakve godine za Kevina, što vam je. Ima samo 34 godine. On na vrhunskoj razini, ako ga zaobiđu ozljede, može igrati još 4-5 godina.
  • hardek
    1.4k
    Sad je definitivno najbolji trenutak za odmaranje igrača. Šta stvarno mislite da istih 11 igrača može u 15 dana odigrat 5 utakmica na 100%? Ovdje se moraju odmorit neki igrači prije svih Ristovski i Mišić. Ktc je dobar jer nije igrao protiv Lokomotive tako da on bi mogao izgurat sve tekme do kraja možda. Perković, Baturina, Petković trebaju također biti rotirani ako rezultat bude dobar. Hoxhi je ovo isto prvi put u životu da se suočava s ovim tempom.

    Još jednom, ne treba se mijenjati svih 11 igrača ali 2 max 3 izmjene se mogu napraviti.
    Ekipa je sad u naletu nakon ovog dobrog rezultat i vjerujem da kog god stavi u nedjelju kao osvježenje neće pogriješiti. Najveća greška bila bi ne dirati ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.