• nemapredaje
    2k
    Kako nam malo treba. Vozim se na posao, pogledam se u retrovizor i skužim si osmijeh na licu. Hoću toga još !!!!

    Sve loše je počelo s Bruninim penalom, nek i završi s Bruninim penalom.
  • Grga
    13

    Meni nije heroj. Njega, bilica, stimca nikad ne bih volio vidit u svom klubu. Napravili su oni jos neke stvari. Al to nije tema.

    Cestitke na pobjedi sinoc.
  • plavac173
    2.6k
    I ja se pitam jesmo gledali utakmicu.
    Kad vec spominjes statistiku koja nikako nije kompetenta kada pricas o dojmu sa utakmice je npr Betis je u prvih 20min imao 6 suteva od kojih je bio 1 opasan onaj sa pocetka utakmice.
    Dinamo ih je limitirao Betis u Sevilli, igrali su totalno bezidejno, kruzili su oko terena jer im je Dinamo dobro zatvorio linije i stajao je dobro i odgovorno na terenu, bez plivanja.
    A za prema naprijed ne znam sta si ocekivao da ce Dinamo dominirat, kako statisticki, tako posjedom (iako je bio skoro izjednacen posjed) u Spanjolskoj protiv Reala Betisa? To sto je Dinamu falilo napadacke igre u prvom poluvremenu (najvise) nije bilo zbog Dinamove nemoci vec zbog takticki postavljene utakmice. Dinamo nikada, ali nikada nece biti drugacije postavljen protiv ovakvih ekipa, bio nam trener Pep Guardiola ili Jakirovic ili u kakvoj god Dinamo formi bude, a dok tako igras protivnika 'iritiras'.
    Jednostavno takticki dobro postavljena utakmica. Nije istina da je Jakir zbog ozljeda promijenio prvih 11. Rekao je i poslije. Nevisticu je dao priliku jer svi razgovaraju i zna njegovu kvalitetu, Bernaeuru je dao zbog onog sta nam je svima poznato, Zivkovicev koji placa danak neiskustva i povratak Thea u Europi.

    Najvaznije od svega, opet ponavljam je to sto su se igraci napunili samopouzdanjem jer su sami sebi dokazali da mogu i da su vrijedni svega ovoga. Nije isto dobit lupam Lokomotivu i rec prekretnica i jednog ovakog protivnika.

    Dobro vam jutro:cheer:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Nevisticu je dao priliku jer svi razgovaraju i zna njegovu kvalitetu, Bernaeuru je dao zbog onog sta nam je svima poznato,plavac173

    Ako je tako zasto prije nisu dobili priliku? Za nevistica se zna njegova kvaliteta ali trune na klupi. Za Maxa svi znaju sve, a trune na klupi. Sad ih je ubacio i odjednom jer prepoznaje niihove kvalitete. Prepoznaje moj kurac, to cu ti reci!

    za prema naprijed ne znam sta si ocekivao da ce Dinamo dominirat, kako statisticki, tako posjedomplavac173

    Nitko ne ocekuje da dominiramo protiv betisa, nego da imamo bilo kakvu mastu u napadu, a ne da smo bezidejni i kad imamo priliku za u ost kontru ili polukontru.
    Tako igramo i protiv daleko losijih ekipa. Da imamo ideju, premoć i dominaciju u napadu protiv drugih, a protiv betisa ne, onda bi tvoj komentar imao smisla. Ovako kad smo kontinuirano bezopasni i bezidejni samo pokazuje takticku nespremnost.

    Betis je u prvih 20min imao 6 suteva od kojih je bio 1 opasan oplavac173

    A mi smo koliko suteva imali? 25?
    Dinamo nikada, ali nikada nece biti drugacije postavljen protiv ovakvih ekipa, bio nam trener Pep Guardiola ili Jakirovicplavac173

    Dinamo je tako postavljen protiv slabijij ekipa pa nam je igra i dalje jalova.


    Nije ti puno trebalo da opet postanes njegov najveći advokat.
    Ja ne govorim da ga sad treba kuditi i da je bio kriminalno los, cak sam i pohvalio da je ipak malo bolje nego prije, ali jako je daleko to od onoga kakvim ga ti sad predstavljas. Po tebi ispada da je odskolovao Pellegrinija, a to skole nije vidjelo, ni od jednog ni od drugog. Jedino skolovanje koje smo vidjeli je djelo Cabraje, i to dva puta u 20 dana
  • NORTE
    9.5k
    Ako prođemo Betisa...

    Maccabi Tel Aviv (i Maccabi Haifa) ne igraju u Izraelu tako da bi to bila dobra prilika i ždrijeb za dinamo.
  • Izet Hajrović
    1.1k
    Ja ne znam jesmo mi svi gledali istu utakmicu?
    Da, dinamo je napravio ogromnu stvar, u gostima smo dobili Betisa, jednog od favorita za osvajanje KL. Ali kada bi covjek gledao zonu, rekao bi da smo ih pojeli i izdominirali.
    Imali su 16-6 u udarcima, a mi samo jedan u okvir gola. Opasni napadi 66-27 , korneri 8-1.
    Mi smo dosli ne izgubiti, i to smo dobili, stovise, uzeli smo sva 3 boda. Nije da je Betis zasluzio sva 3 boda, ali nije ni da smo mi.
    jedan u nizu

    Slične utakmice smo odigrali onomad protiv Seville i Villareala, isto smo se branili s daleko jačom postavom i tada smo izgubili u obje utakmice, a jučer smo prvi puta pobijedili neki klub iz liga petice u gostima. Karakterno, taktički savršeno odrađena utakmica. Slažem se, Hoxha je bio impresioniran, bila mu je to najveća utakmica u životu, isto kao i Kaneku, Bernaueru, Perkoviću, Nevistiću. Kad bismo na Maksimiru dobili još i učinak s krila, bilo bi odlično. I da, imali smo 2 udarca u okvir, a ne 1. Onaj udarac Baturine prije penala i penal Petkovića s tim da smo imali još nekoliko opasnih udaraca koji su prošli blizu gola kao npr. onaj Bulatov.
  • Peškaman
    2.8k

    Daj Viktoriu Plzen za osvetu.
  • plavac173
    2.6k
    Ako je tako zasto prije nisu dobili priliku? Za nevistica se zna njegova kvaliteta ali trune na klupi. Za Maxa svi znaju sve, a trune na klupi. Sad ih je ubacio i odjednom jer prepoznaje niihove kvalitete. Prepoznaje moj kurac, to cu ti recijedan u nizu

    Da pratis malo znao bi, rekao je da je htio dati Nevisticu priliku u europi jer su se tako dogovorili. A Maxa je sam stavio, kao i izmjene s kojim je pogodio, predji preko svog ponosa, nema potrebe za nervozom.

    Da imamo ideju, premoć i dominaciju u napadu protiv drugih, a protiv betisa ne, onda bi tvoj komentar imao smislajedan u nizu

    Onda ne mozes govoriti da ovo mozda ne znaci bolji pocetak, mozda je bas ovo za utakmkca koja ce preokrenit sve, a mozda nije. Da je Dinamo htio igrati vise ofanzivnije igrao bi, samo bi se to odrazilo na nas gol.

    A mi smo koliko suteva imali? 25?jedan u nizu

    Samim tim dok gledas utakmicu kroz prizmu statistike govori, tako da necu to komentirat.

    Dinamo je tako postavljen protiv slabijij ekipa pa nam je igra i dalje jalova.jedan u nizu

    Dinamo protiv hnl klubova postavljen u defanzivu i igru na kontre? Zanimljjvo, ocito ti gledas neki drugi dinamo.

    Nije ti puno trebalo da opet postanes njegov najveći advokat.jedan u nizu

    Nije ti puno trebalo da krenes kmecat jer je Jakir na klupi dobio utakmicu. Ja sam advokat jer pohvalim (kao sto je i dosta ljudi na forumu poslije utakmice) kad treba pohvalit i kritiziram kad treba kritizirat (kao sto sam i zadnjih dana). I danas mu zelim otkaz jer mislim da Jakirov stil nogometa ne odgovara Dinamu, osim ako on to sam ne promjeni, to je druga prica, a sve dok je on na klupi Dinama i nosi grb na sebi zelim mu da dobije svaku utakmicu i osvoji sve sta se moze osvojit!
    Nemoj pricat gluposti, molim te i predji preko svog ponosa.
  • Izet Hajrović
    1.1k
    nadajmo se da je u obrani napokon dobio dobitnu kombinaciju, neka se rotiraju RPG, Rile, KTC, Bernauer, Perkovic i Ogiwara.
  • Rakovica1986
    537
    razumijem apsolutno što govoriš. Velika pobjeda za samopouzdanje, defanzivno je to jako dobro izgledalo i odavno je to jasno da nam odgovaraju ekipe koje napadaju i kad se igra na finom travnjaku da možemo razvit kombinatoriku.
    S druge strane u potpunosti si u pravu vezano za jalovost, ja mislim da smo igrali još 3 dana da nebi zabili gol iz igre i to nije problem ako se to dogodi ovako protiv Betisa, to je problem protiv svake ekipe HNL-a i ja ne vidim kako ćemo mi tu napredovat osim da Takuro i Hoxha jednostavno moraju biti okomitiji i opasniji. Hoxha također mora radit na osnovnoj tehnici s loptom.
  • hardek
    1.5k
    Ne možeš popraviti osnovnu tehniku sa 25 godina
  • Facke
    2.2k
    Kad dojdes na tu temu i onda vidis negativce....posle pobjede vane na tudem terenu u europskem natecanju.
    Pa dejte me nemojte zajebavati....
  • jedan u nizu
    6.4k
    Da pratis malo znao bi, rekao je da je htio dati Nevisticu priliku u europi jer su se tako dogovorili. A Maxa je sam stavioplavac173

    Rekao je da je Nevistix dinamova jedinica i tako ce ostati, a onda su se dogovorili da je kup igrac. Sam si rekao da je prepoznao njihove kvalitete, ako je tako zasto tek sad? Zasto ih sikanira ako su kvalitetni. Da su tu i tamo dobivali priliku razumio bi, ali nisu dobili nikakvu priliku.

    Onda ne mozes govoriti da ovo mozda ne znaci bolji pocetak, mozda je bas ovo za utakmkca koja ce preokrenit sve, a mozda nijeplavac173

    Da su takticki bili bolji, da je ta igra izgledala ne znam kako bolje rekao bih da je novi pocetak. Jebemu protiv Gorice smo izgledali bolje nego protiv Lokse, pa sam mislio da je novi pocetak, ali nije. A ovo sada nije ni blizu pomak kakav smo imali sa Lokomotive na Gorici.

    Samim tim dok gledas utakmicu kroz prizmu statistike govori, tako da necu to komentirat.plavac173

    To je bio osgocor na njihov broj udaraca koji si spomenuo i koji ti je bio argument da oni nisu mista pokazali.
    Ti kazes oni nisu mista pokazali, imali su samo 6 suteva, i onda meni bacas izraze poput ovog gore? Daj se uozbilji malo i budi dosljedan svojim argumentima.
    I nije stvar statistike, mi nismo prema naprijed nista pokazali, ama bas nista. Betis nije pokazao puno, ali je pokazao vise nego mi.

    Dinamo protiv hnl klubova postavljen u defanzivu i igru na kontre? Zanimljjvo, ocito ti gledas neki drugi dinamoplavac173

    Citaj s razumijevanjem, ti si rekao da nece biti drugacije postavljen protiv takvih ekipa, a ja sam rekao da je tako (citaj: drugacije) postavljen protiv hnl klubova, znaci napadacki i agresivnije.

    Nije ti puno trebalo da krenes kmecat jer je Jakir na klupi dobio utakmicu. Ja sam advokat jer pohvalim (kao sto je i dosta ljudi na forumu poslije utakmice) kad treba pohvalit i kritiziram kad treba kritizirat (kao sto sam i zadnjih dana).plavac173

    Kao prvo, prestani se izrazavat poput 'prestani kmecat' jer te nitko ne dozivljava ozbiljno tako.
    Drugo, u dva navrata sam vev rekao da je Jakir pokazao da moze to izgledati nesto bolje, ali da nije postao Guardiola preko noci.
    Kazes pojvalis kad treba, kritiziras kad treba. A sto sam ja drugacije napravio u osvrtu na jucerasnju tekmu? Pohvalio sam stvari koje su izgledale dobro, kritizirao sam stvari koje su izgledale lose .

    Nemoj pricat gluposti, molim te i predji preko svog ponosaplavac173


    Opet nastavljas u istom tonu. Ne trebam ja preci preko svog ponosa, ja sam dosljedan svojem mišljenju i stavu. Ti si jedva docekao da ma sva zvona hvalis Jakira i sad zelis poklopit svalog tko ne misli tako. Mijenjas misljenje i opravdavas se na svaku temu koju krenes komentirati.
    Malo je Jakir, malo je Rijeka. Malo mavijas za njih, pa se malo opravdavas da nije tako. Pa slavis njihov gol, pa onda seres po ekipi koja zeli da dinamo izgubi. Pa govoris da je izgubljeno prvenstvo, pa onda sljedeci dan seres po ljudima koji su pisali da je prvenstvo gotovo.
    I nisam jedini koji ti je to spomenuo, svi znaju kakav si forumas, i kakvog si karaktera. Ja sam vec dovoljno puta rekao da necu ulaziti u rasprave s tobom ali mi vrag neda mira. I sad cu se iskljuciti iz rasprave jer nemam zivaca odgovarati na tvoje argumente koji su 'kmecis, govoris gluposti i predi preko ponosa'.

    pojest ce te mrznjaSjevernaStrana

    Nitko ne mrzi, samo ja ne gledam svijet kroz ruzicaste naocale nakon jedne pobjede. Nakon pobjede u kojoj nebi zabili gol iz igre ni nakon 900 minuta (kako je netko napisao). Da izgleda bolje, da, izgleda. Nadam se da ce ici i sve bolje. Ali da je ovo neki novi dinamo kalo vi tvrdite - nije. Svaku tekmu se nadam da ce sljedeca biti bolja, i ova nije nista drugacija. Nisam tu kao neki nikad napisao da je prvenstvo izgubljeno i napisao da navijam za rijeku, niti sam slavio njihove golove.
  • Rakovica1986
    537
    nije negativa kolega, svi smo presretni s onim što smo vidjeli jučer i stvarno je izgledalo kao da mi držimo sve konce u rukama. Meni je samo ta bespomoćnost naših krila zabrinjavajuća, ne znam zašto sam uopće išta očekivao kad istu ovakvu nemoć pokazuju u HNL-u. Od krilnih napadača očekujem golove ili asistencije, a ne vidim ih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.