• IceMan
    1.6k
    Isto tako se nadam da će i Tibor dobivat više prilika. U ovo malo minuta je opet dokazao da može…
  • Bosna86
    11.6k
    A iza Velebita muk…
  • sport
    2.4k
    Bulat kralj:Pobjeda za sve Hrvate koji navijaju za Dinamo.
  • Jaro
    5.9k
    Za sve dinamovce i sve Hrvate...
    - Bulat

    Jarni je odradio Jakirov posao motivacije cini se
  • NitkoBitan
    12.9k
    Nevistic mora bit standardan. Maxu se treba dat prilika.
  • reziser
    6.5k
    Kaj kaze dalmatinski portal? :down:
    Ne znam kak to uopće možete i otvorit...
  • Bruh
    901
    Ma idemo mi po tu konferencijsku jebeš hnl realno daj mi europski trofej u ormaru
  • Keyser Soze
    8.3k
    Navodno respiratori rade po Splitu.
  • reziser
    6.5k
    idemo po prvenstvo,KL pa kup...
  • reziser
    6.5k
    Hoće Jarnija pitat kaj misli o tekmi?
  • Zagreb1992
    1.3k
    Nakon pobjede protiv Betisa čemu uopće zamaranje sa tovarima više ?
  • Boycie
    511
    Pasalic, Vlasic, Jarni... samo nas stavljajte u pogana usta...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    od ovog treba napraviti žešću sprdnju koja može biti lavina dobre energije.
    nadam se da netko u klubu upravo naručuje 24 000 crvenih noseva za uzvrat, perike ćemo sami donijeti ili ofarbati kosu...

    tumblr_m9sq4v1cKG1rq9ghh.gif
  • rob ljubavi
    786
    Koliko god bi mi bilo klaunski spuštati se na tu razinu, to bi sigurno nabrijalo dobar dio puka
  • Praskaton
    1.9k
    Bravo za decke,velika pobjeda.Zadnjih godina smo toliko velikih europskih momcadi dobili da nam je ovo uobicajno.A nije.Mnogi bi ubili da mogu uopce istrčat protiv jednog od boljih klubova u Španjolskoj.Tako da kapa dole.
    Sama utakmica losa realno.Spor tempo koji nam odgovara.Uzasan Betis.Zadnja linija vrhunski.Miske odlican,Bulat(kojeg stvarno ne šmekam) drugo pol odlican.
    Htio bih vjerovat da ova utakmica mjenja sezonu al ne mogu.Svaku sam se to nadao,nakon Gorice sam bio 100% da cemo pocet igrat.Pa nista.

    Mozda ce me ljudi napast za pesimizam al ja ovdje ne vidim nikakvu igru prema naprijed.Da nije bilo penala nebi ga mi do sutra zabili.
    Očekujem mučenje u svim daljnim utakmicama dok je ovaj na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.