• Orc123
    5k
    Imamo 0:0 protiv Betisa u Sevilli...barem bi ocekivao da damo kakvu takvu podrsku deckima...da smo losi sigurno ne bi bilo 0:0....da smo odlicni vodili bi...kak je moglo biti i kak smo izgledali u nekim utakmicama ovo je dobro!
  • Ali
    1.9k
    Ide spika unutra, skinuo trenirku
  • jedan u nizu
    5.8k
    Bit ce jebena atsmofera za tjedan dana! Kada hukne sjever, igraci ce biti agresivniji!
  • Chess96
    153
    Uz francuze u obrani i Mišić danas isto vrlo dobar. Daju mu dosta prostora samo šteta što krila to ne znaju ispratit.
  • nwankwo646
    342
    kod njega je problem šta njega niko ne nervira :grin:
  • Maki2
    432
    Ristovski mora razumit da ovo nije tenis pa da samog sebe sjebes kad pogodis lopticu 3 cm preduboko. Doduse, ako u ovim godinama ne razumije da se mora postavit u sluzbu momcadi onda je kasno za mijenjanje mindseta. Nije mi jasno da uz VAR tehnologiju, za koju znas da ce se aktivirat ako nesto bude sumnjivo, ti tamo 30sec u njihovom sesnaestercu prosvjedujes te onda za to vrijeme imamo igraca manje na desnom boku. Razumio bi da je Rile drugo utjelovljenje brazilskog Ronalda pa da je nesto naso pametovat u Dinamu ali ovo...
  • i more je plavo
    891

    Pa i mi određujemo......jesi negativac.

    Jel bus sretan aknBetis povede s 2-0 ???
  • MM17
    221

    Upravo to. Igramo protiv trenutno šestoplasirane momčadi La lige, ne znam kaj smo trebali. Samo tako dalje.
  • Zagi
    4.9k
    Špikić , Vidović , Halilović
  • Krizy
    35.5k
    Petković pičkara lagano :lol:
    Nadam se da će ga ovo okrenut na još veću dominaciju u HNL-u. Trenutno ima odličnu statistiku ove sezone, iako nas sve iznervira s vremena na vrijeme.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ristovski, Rile, Stefane, to tvoje mlataranje rukama na svaku odluku, i idiotizam da tražiš out dok ti njihov igrač od nogu odbija u pravi out, ti neće pomoći da nas kupiš.

    Bio si toliki mangup pa si navodno treneru rekao da te smeta igra s Kanekom jer taktički loše stoji, pa sad kad si toliki mudonja kupi nas s 10 uzetih duela i asistencijom.
  • MarK
    218
    pa ok imali smo priliku slobodnjak s 35 metara i jedan korner. Moje je mišljenje da igramo očajno kao i sve do sad. Rezultat je sjajan s obzirom na to. Ako netko misli da je igra dobra poštujem. Idemo dalje
  • reziser
    6.2k
    a kaj su oni imali?
    6 momčad lalige i to doma...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Hoxha će završit na beku, dobra defanziva i nikakva ofenziva
  • 1986-Pl
    150
    Jebote Hoxha jakire da te jebo Hoxha i sve one koji su sudjelovali u ovom katastrofalnom transferu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.