• mali M
    3.5k
    "Ali ali ne škartiraju ga svi treneri bezveze, očito vide nešto na treningu..." :roll:
    Nadam se da ćemo dobit uskoro normalnog trenera
  • Ali
    1.9k
    Dobri smo, ocekivao sam puno opasniji Betis...

    Jucer gledam PSG (ok nije to za neku usporedbu) Mbape puca unutar 16m i kad su mu u bloku , odbije se u korner i iz kornera gol...
    Pa Petko stisni ju unutar sesnaest , koliko je nama pura takav eki fliper zavrsio u nasoj mrezi...
  • Mihaljević
    8.2k
    images?q=tbn:ANd9GcSb71u-edyhrp_2MC-BGPy81uo7Xh7p3V6F7g&usqp=CAU
    Bošnir spremaj objavu
  • cibona
    1.4k
    Steta sto ovaj novi desni bek nema pravo nastupa. Ja bi zamijenio ristovskog i uveo njega. UVJEREN sam da bi imao vise kemije s kanekom nego sto to ima ristovski.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Danas svi raspolozeni osim Hoxhe, pogubljen je na terenu sto je i normalno posto igra prvu europsku. Trebalo bi ubacit Vidovica umjesto Hoxhe i kasnije Sucica i Kulenovica
  • Navijač Dinama
    7.4k
    I nekog umjesto Bulata,

    npr.Sucica, ugusi Bulat Baturinu, a ne moze ni Miske 90 minuta drzat sve, ovaj ode naprijed ko i Ristovski i treba mu po godine da se vrati. A Ristovski svaka ti cast za sve, al pomalo mi na kurac ide.
  • Sixthway
    274
    Ristovski I Kaneko ne znaju igrati zajedno iako im ovo nije prva utakmica ,loše se nadopunjuju I razumiju. Kaneko ima svoje neke zamisli koje Ristovski ne prati I obrnuto
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ovdje vidović mora ući...
  • MarK
    231
    Bulat i dalje ne postoji, Petko i dalje ne šutira, Hoxha i Kaneko nisu level za Europu. Nevistić dobar u igri nogom, Max siguran. Betis loš, Dinamo otprije 3 sezone bi im uvalio petardu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pustit još ovako negdje do 60. minute pa mijenjati. Oba krila, možda probat s Halilom umjesto Bulata.
  • Orc123
    5.1k
    slucajno dam ti lajkao a ne slazem se sa vecinom ...sry
  • Dalmatinec
    585
    Imamo sriće što je Betis loš. Totalna bezidejnost naprijed. Skrivanje iza igrača.
  • DiddyGuela
    964
    Jadi smo... sva sreca sto je i Betis danas ispod razine.
  • mali M
    3.5k
    Al buraz... Mi 3 udarca, nula u okvir... Jakire moj, ako ih zbog toga ne postrojiš u svlačionici zbilja si curica
  • striko
    1.2k
    Sad ce genijalac Jakir izvesti Baturinu i uvesti Sučića.
    Gasim tv ako to napravi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.