• rioda
    2.5k
    Ovo se s pravim izmjenama može dobiti
  • dzg717
    946
    OCE PUKNUT KO?
  • Facke
    2k
    Denes nakon dosta vremena izgledamo ko EKIPA a ne ko pojedinci
  • Benito
    598
    Ja sam zadovoljan. S obzirom na sve, dobro a može puno bolje, treba bit konkretniji definitivno jer ima prostora puno
  • Brusa
    727
    Samo ću reći, ima još do kraja i svašta se može dogoditi, al Max nije zaslužio da u hnl sjedi mjesecima na klupi bez minute
  • Maki2
    454
    Bernauer bi za razbijanje bunkera po Hnlu dusu dao
  • Mihaljević
    8.2k
    Bravo dečki, jedva čekam Ronaela to će biti francuski seks u obrani.
  • reziser
    6.4k
    betis b ekipaMiro Vugrinec

    Kako ne volim ova podcjenjivanja Dinamovih suparnika...
  • Bruh
    901
    Jel njima netko rekao da se treba pucat u golu... pa nije ovo rudeš da se možeš ušetat pukni kad si slobodan jednom će uć jbt
  • dzg717
    946
    Ma ja mislim da su jednostavno ovi Očajni pa da mi izgledamo ok
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zasto se Bernaueru ne da prilika u HNLu samo Bog zna.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Očekivano solidna utakmica s naše strane, rasterećeni smo, a ovi nisu zabarikadirani sa 10 igrača na 30 metara...previše mrljamo pred golom Hoxha impresioniran, zasad ima vibru Denija Jurića.
  • Vratite nam Istok
    142
    Ovo što Ristovski radi Kaneku je ispod svake razine. Praktički svaku Kanekovu odluku koja mu se ne sviđa poprati gestikulacijama, od mahanja ruku do križanja. Dno dna.
  • Nino Bule
    11.5k
    Rile se mora malo smirit, ne daje trenutno ni blizu na terenu dovoljno da bi ovoliko negodovo
  • i more je plavo
    891
    Generalno ja sam zadovoljan pristupom i odgovornošću.
    Berny dobar, osim u skoku di se lose pozicionira i ne skace.
    Ristovski jako nervozan, ali borben.
    Perkovic jako dobar.
    Mišić podsjeca na stare dane.
    Bulat bolji nego sto sam ocekivao.
    Hoxha defanzivno dobar i odgovoran, ali prema naprijed 0 bodova, mozda bi bio korisniji sa loptom u prostor jer ovako nemre nikoga preci 1 na 1. Ja bi ga zamjenio Špikom.
    Nevistic djeluje sigurno i daje nam mogucnost vracanja golmanu, jer je puuuno bolji u igri nogom nego Zagi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.