• plavac173
    2.6k
    Evo sad sam vidio covjek se i u temi transfera jucer dopisivao. Sam gazis po svojim rijecima, drugim rijecnikom - nemas pojma sta pricas.

    (btw, maloprije sam mu poslao poruku da se javi :grin: )
  • jedan u nizu
    6.5k
    Svatko sa VPNom lako promijeni IP :)
  • plavac173
    2.6k
    Tako je, a valjda nisam koristio vpn 'kad sam se registrirao' :rofl:

    Naucite da postoje druga misljenja, nisu sva navijacka misljenja samo od ovih 40ak ljudi koji aktivno pisu na zoni, netko misli da Jakir ne treba dobit otkaz i to je to.

    Ja sam davno rekao da mu zelim otkaz odmah i da se tome nadam dok taj petko kaze da u Jakiru nije problem. Ili sam ja samo podvojena licnost sa razlicitim misljenjima :rofl:
  • Kepec
    5.1k
    Možda plavac ima podvojene ličnosti kao Mate Taraba u Bitangama i princezama.
  • plavac173
    2.6k
    Volim krastavce.
  • Kepec
    5.1k
    onda si Jurica Spindl.
  • plavac173
    2.6k
    Glavom i bradom :rofl:
  • jedan u nizu
    6.5k
    svjestan sam problema, razgovaram s momčadi.

    to legendo, svejstan je problema, razgovarao je s momcadi, bit ce sve u redu!!

    Radimo puno te stvari, segmente, ali imate ljudski faktor na terenu, morate prepoznati te stvari.

    Naravno, on je svoje odradio, uigrali su sve ali ljudski faktor je bitan, tocnije, igraci su ti koji su krivi.

    On je u jako dobrom stanju, sve operacije su dobro napravljene. Prošlo je šest mjeseci i tjedan dana od ozljede, on sam kaže da bi za najviše mjesec dana mogao biti maksimalno u treningu s momčadi.

    Naravno, igraca se pita kad je spreman, a ne doktore. Mislim da imamo novog senatora u svlacionici
  • Kristijan992
    215
    Negdje sam baš pročitao komentar koji kaže: "na presici pred tekmu s Betisom Petko daje izjavu kao da je trener, a Jakir njehov pomoćnik"
  • Mali Zeus
    10.3k
    Rade segmente. Uf dobro onda.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Radimo puno te stvari, segmente, ali imate ljudski faktor na terenu, morate prepoznati te stvari.jedan u nizu

    Dajte mu vremena, još jedne pripreme i prijelazni rok da svi pohvataju to...te stvari i to.
  • Jurki
    9.2k
    Dajte mu vremena, još jedne pripreme i prijelazni rok da svi pohvataju to...te stvari i to.San Lorenzo

    Da naravno i pojacan ugovor da nam profu ne odvede Real Madrid. Jer takvi uspjesi su sigurno zabiljezeni u biljeznicama svih sportskih direktora Europe.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ocekujem danas " ran en gan" nogomet :lol:
  • kibic11
    131
    Očekujem da je danas navečer biviši
  • BBB Baranja
    234
    Prihvatit cu poraz danas ako to znaci da ce ovaj klaun odjebat od kluba u skokovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.