• Jurki
    9.2k
    zlo mi je i od trenera i jos kad vidim da takve inventivne poteze naseg trenerskog maga ide branit neko.. a nemas kaj braniti.. muka mi je.
    Bil bu ovo dugi tjedan i tezak
  • jedan u nizu
    6.5k
    ovaj petko je plavac 1/1
    Isti rijecnik, ista defanziva i ofenziva u svakom postu.
    Samo na svom profilu vise nemoze tako baljezgati jer se posuo pepelom nakon piprema, pa je otvorio novi profil. Dajem ruku u vatru da je tako!
  • cibona
    1.6k
    Vrlo moguce. Profil je napravljen dok je plavac imao sedmodnevni ban :grin:
  • Petko4455
    26

    Stručnjaci,j…vas amnezija?
    Kad sam prvi reko da je koffi pao,ste pisali da ide na 2.dio liječničkog pregleda..sarkazam neznate shvatit?
    Rog je spreman do 15.3..čujemo se..ne kipam tu po cijele Dane ko vi,nego iznosim stvari koje znam,neću rec nekaj kaj nije..a vi dosad niste donijeli nijednu info…nego samo drvlje i kamenje po svima i svemu..a kao navijač ste Dinama..
  • Jurki
    9.2k
    a vi dosad niste donijeli nijednu info…nego samo drvlje i kamenje po svima i svemuPetko4455

    nisam zaposlenik kluba i nemam informacije. Drvlje i kamenje je s razlogom.
    Kad postoji razlog da se pohvali ja pohvalim. Kad ima razloga za kritiku kritiziram.
    Igra nam je za kurac. Igru slaze trener. Znaci trener nam je za kurac. Ne igramo nist vec pol godine. Kaj bi se trebal praviti mutav i slijep na ocite stvari?
    Dinamo s obzirom na renome, igracku i financijsku moc ne smije igrati takav nogomet.
    Los, ruzan i negledljiv. Drage volje bi te cinjenice ignoriral al kad su rezultati katastrofa.
    Trener Dinama NE SMIJE biti zadovoljan bodom protiv djecjeg vrtica.
    Cak je i Rajko Magic kaj nije bil neki trener al je treniral u hnlu "pohvalio" trenercinu,

    Edit: nadam se da ce dobiti otkaz cim prije pa ga vise nebus mogel braniti. Ako Bog da vec sutra.
  • Petko4455
    26
    da se nije snašao u ovom rasulu od kad je došao..nije
  • Jurki
    9.2k
    pa je on trener..ne zna. Ide vritnjak.
    Koje opravdanje.. nije se snasel u rasulu. Svaki trener bilo gdje koji dođe u bilo koji klub nađe klub u rasulu.. da rasula nema onda nebi trebalo mijenjati trenera.
  • Petko4455
    26
    Al jel sezona zavrsila..jesmo u situaciji da ne možemo spasiti?
  • Dinamosaur
    1k
    ne isplati se uopce zamarat s trolom, dobro je napisao kolega

    Navijači protivnika slave i zazivaju njegov ostanak.Noel

    A ovaj usput slavio danas golove Rijeke ko da je Dinamo zabio(ak je plavac ko kaj vele)
  • Jurki
    9.2k
    prosjek osvojenih bodova sve govori u losoj ligi.
    Nije afirmiral NITI JEDNOG igraca. Svi nazaduju po svim parametrima igre.
    Imamo 4 špice, kad krilo probije stranu mora vracati nazad jer je pustinja u 16 metara. Svaki napad protivnika je li la al bumo dobili gol ili ne.
    Koje jos podatke trebas da shvatis da je on moral biti bivsi odavno?
    Strmopizdil nas je u konf ligu i to nakon kaj nosis prednost od 3:1 u Cesku. Razorili su nas Česi.
    Kojeg jaceg protivnika je pobijedio? Iole? Osijek ne racunaj jer nas je tu sreca posrala s 2 penala na kraju utakmice s tim da smo visili i u toj utakmici ko luster.

    Ako je tebi ovo igra koju mi igramo dovoljno dobra za naslov prvaka di se sposeremo svaku drugu utakmicu.. onda pocni pratiti odbojku jer ti je ocito nogomet teska nepoznanica i prekompliciran.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Nadam se da su ti ovo zadnji sati na klupi Dinama!
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Dobro jutro ljudi, nemogu vjerovati da još postoji neko Ko misli da se jakir nije snašao. Da se pita jeli trener za dinamo. Pa čovjek más je jebo u prva 4.kola već i pokazao da i oni malo optimističniji ne vjeruju više. Nakon zimske pauze, dobio je šta je htio, vrijeme, rakete koje je pratio 4 mjeseca:lol: I od 12 mogućih bodova mi osvojili 7, i to 2 puta loksa i ti uzmeš jedva bod. Istra jedva na guzove iz jednog prekida gol, gorica ok, ali oni su izgubili sve do sada pa nikako nemogu i ne smiju bit mjerilo. Pa poput dellboya iz mućki je. Sljedeće godine u ovo vrijeme bit ćemo prvaci. Ma razguli više, i nek nas trenira bilo Ko
  • Jurki
    9.2k
    nemogu vjerovati da još postoji neko Ko misli da se jakir nije snašaoKujtim Shalla

    Ima ih.. a takvi ljudi su ocito cijepljeni protiv realnosti ili su glupi ili su trolovi.
    Vjeroval sam i ja da nakon zimske pauze moze okrenuti momentum.. ali nije taj kapacitet.
    Najveci problem je uprava, trener pa i igraci.
    Kad te jedan Rajko Magic popisa javno na tvu onda znas da si dotaknul dno dna.
    Sve mi je jasno, nigde nebu dobil takav ugovor.. ali zar obraz vrijedi šaku eura?
    Profa je prevara koja nema muda izaci van i reci.. probal sam, nije islo i doviđenja.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    njega neko drži tu, postavljen je sa zadatkom mislio posto. Imali su bjelicu na razgovoru, nakon svega htio je doći, oni uzmu njega. Dobit će dobar bonus ako ne osvojimo titulu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.