• plavac173
    2.6k
    A mogli smo napokon probudit cijeli Zagreb, da se prica o nasim utakmicama tjedan dana unaprijed i time stvoriti neku rutinu, a sad smo sve blago receno - sjebali.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma ajde bjez sa tolikom kolicinom negativnosti. U ovoj situaciji borbe za titulu nema sanse da nas bude ispod 4000 osim u slucaju bas loseg vremena.
  • Keyser Soze
    8.2k
    S pobjedom bi nas bilo 8000, jebiga.
  • plavac173
    2.6k
    Zar si stvarno toliki optimist pa da mislis da poslije vecerasnjeg kiksa, sutrasnje pobjede hajduka, silovanje od strane Betisa i da ce nas bit vise od 2500? Daj Boze ali nema sanse
  • Brusa
    762
    Djeca iz nš sloga čakovec dolaze na utakmicu... Njih bar 30, plus roditelji...
  • NitkoBitan
    12.3k
    da ce nas bit vise od 2500?plavac173

    Bit ce nas toliko samo na sjeveru u nedjelju (vjerojatno i dosta vise). Sta je tu je, borba za titulu i podrska svaku utakmicu. Uz momcad treba bit kad je najteze. Imamo privilegiju navijat za Dinamo i tjt, povremeni "padovi" su neizbjezni.
  • cibona
    1.4k
    Plavac zanima me sto ti mislis o jakirovicu? Jesu li pripreme uradile plodom ili trebamo pricekati jos nekoliko utakmica da se uigramo :cool: ?

    Mislis li da jakirovic treba ostati trener dinama?
  • plavac173
    2.6k
    Plavac zanima me sto ti mislis o jakirovicu? Jesu li pripreme uradile plodom ili trebamo pricekati jos nekoliko utakmica da se uigramo :cool: ?

    Mislis li da jakirovic treba ostati trener dinama?
    cibona

    Zanima me sta ti mislis o citanju sa razumijevanjem ili ipak ne mozes zapamtiti jednu smislenu recenicu?
    U redu zaboravio si sta sam rekao na zimskim pripremama ali ne bi ti nista govorio da ti danas ovo nisam napisao bar 4 puta.

    Prvi sam rekao da ako poslije priprema ne bude bilo dobro da sam za to da mu se da otkaz. Kraj tocka.
    Pa jel ja navijam za Dinamo ili mrtvog prolaznog trenera? Nekad se stvarno zapitam na koji nacin ljudi razmisljaju i na osnovu cega donose ovako glupe zakljucke.
  • cibona
    1.4k
    Drago mi je da si progledao!
  • plavac173
    2.6k
    Progledao sam odmah poslije Lokomotive na Maksimiru
  • plavac173
    2.6k
    Eto Jakire kad si izgubio Plavca znas do kud je doslo... :monkey:
  • blueboy
    111
    Plavac je u 2 mjeseca natukao 1000+ upisa, s time se ne bi mogli pohvaliti ni najveći trolovi na indexu :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Da je Dinamo igrao onako kako treba igrat bilo bi ih puno manje. Pogledaj koliko ih ima na temi danasnje utakmice
  • cibona
    1.4k
    Mozda bi bilo manje upisa da koji put odes uzivo na utakmicu :joke:
  • plavac173
    2.6k
    Moze, ti mi kupi stan u Zagrebu pa se vidimo, ili da svaki vikend prelazim 700 kilometara.. I svejedno sam redovniji nego pola ljudi ovdje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.