• Bruh
    901
    Admin majstor pročitao prijedlog sa zone hahahaha odličan video
  • Paggini
    6.5k
    Videi unistavaju u zadnje vrijeme, čini mi se da su uzeli neku agenciju koja im to radi i radi stvarno briljantno.
  • dzggzd
    142
    Nisu agenciju nego su zaposlili par ljudi koji ce pravit sto bolji content
  • Mrvica
    3.2k
    Onda nek im odmah daju povišicu za svaki slučaj, ovo šta rade je odlično!
  • Mali Zeus
    9.6k
    Top top video!
  • Boycie
    436
    Volio bi vidjeti jedan video, najavni za neku tekmu ili nesto drugo jos vece, da tematika bude dinamovstina van Zagreba...
    Dakle da Dinamo posveti paznju svojim velikim bazama navijaca u HR i sire, te na taj nacin pokaze i zahvalnost...
    Zagorje, Slavonija, Lika, Neretvansko podrucje i Hercegovina, Posavina, Sibenik (slag na tortu), dijaspora itd... onako neka komunikacija izmedju ljudi o svetinji na lokalnom jeziku i zargonu sa specificnim krajolikom tog podrucja.. da se probude emocije i u tim krajevima koju ljudi gaje prema dinamu... onak teska Bednja konverzacija u srcu Zagorja, pa Podravina nekog Dudeka i Regice, pa dalje sve kroz ostale lokalitete...
    Mislim da bi se uz malo truda i maste cuda moglo sloziti... pa eto ideje ako neko cita ovo... ne pamtim kad smo imali tako nesto, osim one zajebancije sa clanstvom u Dalmaciji...
  • Paggini
    6.5k
    Dakle da Dinamo posveti paznju svojim velikim bazama navijaca u HR i sire, te na taj nacin pokaze i zahvalnost...Boycie

    Ovo i meni fali, ali s obzirom koliko se brinu o Dinamovcima u Zagrebu, suludo bi bilo očekivati da im je i ostatak Hrvatske bitan. Tovari po tom pitanju rade jako dobar posao, jbg...
  • Sajla
    3.4k
    konverzacija u srcu Zagorja nekog Dudeka i RegiceBoycie

    Dudek i Regica su Podravci ;)
    ali na stranu to, dobra je ideja i kampanja za učlanjenje je idealna prilika za tako nešto. sad je vjerojatno jako kasno za to, ali nadam se da netko iz marketinga čita i možda u ljetnoj pauzi, pred novu sezonu naprave nešto slično u vezi sezonskih ulaznica. ili već ako im se ne putuje po lokacijama, onda npr. video u kojem hardcore kajkavci na terasi uz more razgovaraju o povratku doma i kupovini sezonske dok prolaze kroz ZG, konobar sezonac iz Slavonije ih skoro ništa nije razumio osim kad kažu Dinamo pa ih počasti rundom, a gazdi dalmatincu upravo poštar dostavlja omotnicu s godišnjom koju je naručio online. ili tak nešto, nisam ja ni scenarist ni copywriter :D
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Prijedlog za marketing Dinama

    Primjetio sam da ekipa koja prodaje hranu i piće u Plavom korneru, da svatko od njih nosi svoju odjeću.

    Većina firmi ima službenu odjeću koju oni nose dok su na radnom mjestu.

    Tako i ovdje, da se tom osoblju pripremi/pokloni komplet trenirka, majica kapa sa dinamovim obilježjima bilo da je već postojeća iz fan shopa ili da im se napravi posebna prigodna za njihov posao. Nije to neki financijski trošak, a s druge strane jačaš privrženost klubu.
  • eol12
    353
    Evo ovo kaj je sad Dinamo objavio na instagramu je odlično. Izmamilo mi osmijeh na lice, lov na ulaznice za istok protiv Lokosa, super ideja
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Odlicna ideja, ovo bi trebali raditi i za europske utakmice
  • Mrvica
    3.2k
    Za ovu ideju im skidam kapu veliki napredak marketinga iz dana u dan.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dakle jebeno.
  • Mandelinho
    330
    Ovo mi je otvorilo maštu za neke lude ideje.

    Mogli bi osmisliti nešto kao onaj app što je bio za loviti Pokemone :rofl:

    I onda po gradu ljudi traže razne stvari, npr neke limited edition sitnice koje se ne mogu kupiti (bedževi i slično)
  • Zambatine škude
    2.1k
    Mogli bi osmisliti nešto kao onaj app što je bio za loviti Pokemone :rofl:Mandelinho

    Recimo tko ulovi najviše tovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.