• austrijanac
    2.7k
    Dao Bog da je potpisao.

    Inače Zoki je prodao prošli put foru da dolazi Canayer iz Montpeliera u novine i onda postavio svog.


    Nadam se da ovo nije spin i biznis koji ce propast u zadnjem trenu.
  • ksapi
    2.2k
    Dagur je top trener, pamtimo 2016. Euro kada je s Njemačkom uzeo zlato u Poljskoj i to bez 5-6 bitnih igrača. U tom Japanu je napravio solidan posao, ali moguće da mu je već dosta tog posla, zato mi ova prica da je prihvatio manju placu i ima smisla.

    Za nas bi ovo bio dugoročno odličan potez, on sigurno ima znanje i kompetenciju napraviti nešto, samo mu treba dati vremena.

    Ali pricekajmo da bude sluzbeno, ne vjerujem dok se to ne dogodi :smile:
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Da napišem info koji sam ja dobio i napisao na prethodnoj stranici dio, pa ćemo vidjeti jel mi izvor bio u pravu ili ne:

    Navodno je Dagur jučer potpisao nešto, bilo ugovor ili predugovor, ali izvor mi tvrdi da je sigurno nešto potpisao, došao je s odvjetnikom navodno jer ima problem s ugovorom s japanskim savezom, ističe mu nakon OI u Parizu, a on bi htio preuzeti našu reprezentaciju odmah. Jučer su na tom čuvenom sastanku s Gobcem prolazili ugovor i gledali na koji način se može iz toga izvući.

    Što se tiče financija dobio sam info da mu je plaća od Japana bila milju eura, dok bi kod nas pristao navodno na 300.000 €, što mi je šokantno samo po sebi, no pretpostavljam da se čovjeku više ne da patiti s Japanom kojeg je digao na višu razinu ali očito vidi da nema mogućnosti za nešto više i htio bi se vratiti na najvišu razinu rukometa.

    Kažem, ako lažu mene lažem i ja vas, ali izvor mi je prethodno bio dosta točan, pa vjerujem da me ovaj put nije prevario i da nije ovo klasična Gopčeva duda varalica "ja vama dam nekog top trenera, propadne, pa uleti Goluža".
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nemre stranac biti izbornik, pa ne kuži on naš mentalitet.
  • serbus
    3.6k


    Za mene jedino Gobac može sjesti na klupu pa da vidimo te medalje kad iz te velike glave toliko mudrosti izlazi.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Za mene jedino Gobac može sjesti na klupu pa da vidimo te medalje kad iz te velike glave toliko mudrosti izlazi.serbus

    Slažem se, vrijeme je.
  • austrijanac
    2.7k
    navodno na 300.000 €, što mi je šokantno samo po sebiMathiasovi Chageri

    A ja ću ti reć da ako je to istina, on pola novaca sigurno neće vidjet. Puno sam i rekao.

    Već se sad priča da nakon 2025 će ostat pustoš u blagajni HRS-a kad stara bagra ode (Zoki, Poljak, Njira, Gilja i ostali).

    Plus, znam u cent tko koliku plaću ima u savezu, tako da ovih 300 hiljada je čisti šok.


    Doduše, s druge strane, ovo je zadnji Zokijev ples, pa se nebi čudio da stvarno izvuče od Rusa neku pinku i plati njega.
  • serbus
    3.6k


    Misliš da je na Turudić listi ili čovjek stvarno sam odlazi svojom voljom..
  • austrijanac
    2.7k
    2020 je vec obznanio da odlazi nakon 2025.
  • Dzoni
    126

    Imam neki osjecaj da ce on jedan dan reci "ja cu voditi ovu reprezentaciju" ako podbacimo
  • serbus
    3.6k


    A to mislio sam da je nešto novo, rekao bi trenutak slabosti ne vjerujem ja u to. Mumijina škola u fotelji do groba.
  • austrijanac
    2.7k

    Ma ja vjerujem u to.
    Godine stisle, vozi ga se okolo, žena isto tu.

    A financijski je jači od Mumije i Mamića zajedno. Plus ekipa se miče iz saveza, morat će nać nove ljude s povjerenjem.
  • serbus
    3.6k


    Živi bili pa vidjeli nije daleko ta 25'...
  • Mihaljević
    8.2k
    To je jedan od razloga zašto puno Zadrana navija za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.